Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-07-12, 22:55   

Szczerze, mam na to szeroko wyłożone, czy on tam jest, czy go nie ma. Być może to nie idealne miejsce na tego typu rzeczy, ale też mi nie zawadza. Niech sobie robią z nim, co chcą.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-07-12, 22:58   

Tak! Zbierzmy ekipę i chodźmy demonstrować aby go zdjęli, zróbmy taką szopkę jak z przeniesieniem ciała prezydenta na Wawel, zamiast iść do roboty jakieś ciecie będą demonstrować a potem ich zwolnią bo opuścili zakład pracy, będzie gadanina jak to źle. Wiem Usesugi ty czytasz prasę, więc wiesz lepiej.

Niech sobie stoi, komu to przeszkadza?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-07-13, 00:10   

Przenieść w inne miejsce i po sprawie; separacja państwa i kościoła.
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-07-13, 01:07   

Przykra jest ta szopka. Znaczy to tylko, że nasze piękne, polskie piekiełko wróciło w pełnej krasie. Taką wielką filozofią było usiąść przy piwsku, obgadać trzy warianty i zrobić to po cichu? Nie, trzeba było się drzeć, trzeba, bo jakżeby inaczej. Takie Polactwo. Tak naprawdę teraz już nie ma rozsądnego wyjścia. Najlepiej sprawę wyciszyć i niech krzyż stoi. Nie kompromitujmy się. To musi być chore z zagranicznego punktu widzenia i bardzo polskie. :-|
_________________
#truestory
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-07-13, 22:49   

Ta sprawa to zwykłe robienie z igły widły.
Krzyż powinien zostać zabrany spod pałacu.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

MrsFlower  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-14, 12:48   

Powinni przeniesc go w inne miejsce.
_________________

 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-07-14, 13:13   

Cytat:

Wiem Usesugi ty czytasz prasę, więc wiesz lepiej.


Lepiej zrób sobie to w podpisie, po co za każdym razem pisać nie?

Co do krzyża - sprawa dla mnie absolutnie obojętna i nie rozumiem szopki. Znowu licytacja będzie kto jest lepszym Polakiem-katolikiem a kto nie. Osobiście to krzyż mi nie przeszkadza w żadnym miejscu, więc i tam może sobie stać do woli.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-07-15, 18:34   

Z jednej strony może rzeczywiście nie jest to odpowiednie miejsce na krzyż, ale z drugiej, czy komuś to przeszkadza, boli to kogoś, że on tam jest?
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

rypacz

Stały User


Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-07-23, 23:18   

Co to komu przeszkadza? Niech sobie stoi. W Polsce są setki zaniedbanych kapliczek z krzyżami, przy wielu można znaleźć bandy zapitych mord i nikogo to nie mierzi. Co to za poryty kraj żeby nawet symbole religijne wykorzystywać do walki politycznej. Chamy, świnie, szelmy.
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-23, 23:39   

Mam dość najpierw pani Senyszyn robi aferę pobudzona wyrokiem trybunału praw człowieka.
A teraz to pan Jarosław K. nie potrafi przegrywać przyczepi się do wszystkiego. Nie żyjemy w państwie wyznaniowym i krzyż jest symbolem świętym i jego miejsce nie jest przed pałacem gdzie dzieli a nie łączy ciekawe co by było gdy na pokładzie samolotu był by żyd i środowiska żydowskie postanowiły by postawić tam jeszcze np. gwiazdę Dawida te wszystkie panie i panowie którzy tak walczą pierwsi zaprotestowali by za usunięciem takowego symbolu.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Ostatnio zmieniony przez Fazikus 2010-07-23, 23:42, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-07-23, 23:41   

Pis , pis , pis...

Moim zdaniem krzyż powinien zostać przeniesiony do kościoła ,bo raczej tam jest jego miejsce. Szopka i robienie z ludzi wariatów.. trzeba oddzielić granicę pomiędzy PAÑSTWEM a KO¦CIO£EM.

Martwię , oj martwię o naszą DEMOKRATYCZN¡ Polskę..
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-07-24, 00:15   

Ja powiem tylko że znudziła mi się już ta katastrofa. Ileż można męczyć. Komisje, prokuratura powinny pracować po cichu i jak Palikot mówił co tydzień zdawać raport do mediów, ale nie w Polsce...
Ileż można też robić wielkiego bohatera z prezydenta, ile jeszcze symboli, pamiątek, najlepiej kościół w każdym mieście. Co do samego krzyża, nie istotne co sądzę, bo moje zdanie jak i wasze jest gówno warte.
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-07-24, 01:32   

A ja nie mam zdania chca niech sobie zostawią ten krzyż, nie to niech go gdzieś przeniosą, mnie wogole ta katastrofa mało interesuje i to co robia wokół niej też...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

eweliÅ„cia  

Wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 09 Lip 2009

Sk±d: pomorze

   

Wys³any: 2010-07-24, 11:05   

Powinni w końcu przenieść ten krzyż i po sprawie.
_________________
,,W życiu piękne są tylko chwile ''

 

McMarphy  

Stały User



ImiÄ™: Tomek Piotrowski

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Sie 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-08-03, 13:52   

Oglądałem dziś relacje z przeniesienia. Ci ludzie nie są katolikami! Przecieć to jest banda idiotów!
Ja jako ateista czuje się zdegustowany faktem, że krzyż stoi tak długo pod siedzibą najwyższej władzy RP która jest konstytucyjnie państwem bezwyznaniowym a ja osobiście katolizm coraz mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że jest to religia obłudna, groźna i co by nie mówić(nie koniecznie za pośrednictwem księży) namawia do bezpodstawnej agrsji
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com