Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

groszkew  

User



Doczy: 16 Sie 2010

   

Wysany: 2010-08-16, 16:51   

postawienie Krzyża było naprawdę piękne, Kaczyński miał wielu przeciwników i mimo to ludzie godnie Go pożegnali - zapomniano o waśniach i połączono się w bólu z Rodzinami zmarłych

niestety teraz zwolennicy a może raczej fanatycy wszystko to zniszczyli jak na ironie
_________________
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Doczy: 05 Gru 2009

   

Wysany: 2010-08-16, 23:49   

Cytat:

niestety teraz zwolennicy a może raczej fanatycy wszystko to zniszczyli jak na ironie

A media wolały pokazywać tą szopkę, zamiast np. dyskusji o podniesieniu VAT :] Ktoś tam wcześniej stwierdził że to sprawa polityczna i miał rację.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

DC285  

User


Doczy: 14 Sie 2010

   

Wysany: 2010-08-17, 01:23   

Sprawa polityczna na pewno , ale jakoś wątpie czy harcerze postawili ten krzyż po to by zatuszować dyskusje na temat VAT , a ci fanatycy raczej nie są z PO



PS. Jakość obrazu jest lepsza po kliknięciu na niego ; p

krzy¿ !.jpg
Dołączam obrazek który widziałem jakieś pare dni temu w "szkle kontaktowym" , majstersztyk : D

Plik cignito 28 raz(y) 238,53 KB

 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-08-17, 08:20   

DC285 napisa/a:

Dołączam obrazek który widziałem jakieś pare dni temu w "szkle kontaktowym" , majstersztyk : D


Sam nie wiem, czy ma to Kaczyńskiego ośmieszyć, czy nie. W każdym razie faktycznie komuś się udał ;)

groszkew napisa/a:

postawienie Krzyża było naprawdę piękne, Kaczyński miał wielu przeciwników i mimo to ludzie godnie Go pożegnali - zapomniano o waśniach i połączono się w bólu z Rodzinami zmarłych

To było piękne, ale piękno przemija- jak widać.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Doczy: 20 Lip 2009

Skd: Katowice

   

Wysany: 2010-08-17, 11:31   

Już denna jest ta impreza z krzyżem, patrząc na to wssystko można dojśc do wniosku że najlepiej puścić do władzy kościół i rydzyka i będziemy mieli państwo koscielne i tyle...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Doczy: 05 Gru 2009

   

Wysany: 2010-08-22, 17:21   

DC285 napisa/a:

a ci fanatycy raczej nie są z PO

Ale media są. To się nazywa wykorzystanie sytuacji.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Krit  

Pogromca postów



Doczy: 23 Maj 2009

Skd: Górny ¦l±sk

   

Wysany: 2010-08-22, 17:34   

A co do obrazka. Tusk i Komorowski w bardzo adekwatnym miejscu :-D
_________________
#truestory
 

olek_000  

Stały User

Amator fotograf



Imię: Maciej

Wiek: 30

Doczy: 27 Wrz 2009

   

Wysany: 2010-08-27, 11:43   

Uważam, że krzyż powinien zostać przeniesiony do Kościoła... Pałac Prezydencki to nie jest miejsce dla krzyża, ani dla pomnika...
_________________
Trzeba wypalić się spokojnie do ostatka - w tym jest szczęście.
 

Munio80800  

User


Doczy: 10 Wrz 2010

   

Wysany: 2010-09-10, 16:20   

Moim zdanie mamy tchórzliwe władze obecnie i to jest skutek całego zamieszania,nie potrafią podjąć decyzji bo się boją boją się odpowiedzialności to ja się pytam po jaką cholerę siedzisz tam Komorowski na stanowisku Prezydenta Polski,skoro nie podejmujesz decyzji tylko jeździsz i się śmiejesz jak kretyn,Krzyż jest w naszych sercach nikt nam z stamtąd nie może zabrać,A dodam tylko że Katolicy i tak za daleko poszli na ustępstwa.To Koniec bynajmniej mam taką nadzieje
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



Imię: Klaudia.

Doczya: 09 Sty 2010

Skd: Wadowice.

   

Wysany: 2010-09-12, 02:27   

To on jeszcze tam stoi?!
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

pustuł  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Doczy: 22 Lis 2009

Skd: Gdynia

   

Wysany: 2010-09-14, 15:23   

To jest ogulny wstyd dla naszego kraju! żeby państwo nie potrafiło poradzić sobie z bandą idiotów! dlaczego ich nie traktują pałami, gazem i armatkami wodnymi jak np chuliganów ze stadionów, "krzyżacy" robią większą krzywdę naszemu krajowi ośmieszając go na skalę międzynarodową!? Pomijam już że jesteśmy krajem demokratycznym i postawienie znaku konkretnej religi jest poprostu hamskie i niewybaczalne, a może nie wszyscy pasażerowie byli katolikami? Pozatym niemożliwością jest żeby nowy prezydent miał za oknem krzyż upamiętniający smierć jego poprzednika i jego rządu, są na to inne ,adekwatniejsze miejsca ale na pewno nie jest nim pałac prezydencki
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

mist  

Hiper wymiatacz



Doczya: 31 Sie 2010

   

Wysany: 2010-09-14, 18:45   

pustuł napisa/a:

dlaczego ich nie traktują pałami, gazem i armatkami wodnymi


A po co?! Nie robią nic złego. Jak była afera i się tłukli to ich poprzymykali i się uspokoiło.
Niech się modlą babcie, póki im ten krzyż stoi, przynajmniej nie podglądają sąsiadów.. aczkolwiek jak się przysłuchać co one czasami gadają to żal dupę ściska..

Pałac to nie miejsce na krzyż, owszem, ale skoro każdy umywa ręce od tego to póki co nie ma szans żeby coś się ruszyło.. chyba, że już się ruszyło (?)

A swoją drogą to tam jest zarąbista impreza! :) Sama tam byłam, w siatkę graliśmy w kilkanaście osób na środku chodnika i w klasy graliśmy i w ciuciu krzyż i w ogóle.. , babcie lały nas wodą święconą, wyzywały itp. ale co z tego? Niech się babunie poruszają trochę.

Niema co się rzucać i krzywić tylko przyjąć tą sytuację na klatę i przeobrazić w żart.
 

pustuł  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Doczy: 22 Lis 2009

Skd: Gdynia

   

Wysany: 2010-09-14, 20:20   

mist napisa/a:

Nie robią nic złego


Napisałem już co robią: "robią większą krzywdę naszemu krajowi ośmieszając go na skalę międzynarodową"
To jest wg ciebie nic? cały świat się z nas śmieje powinno się ich potraktować jak każdego uczestnika nielegalnego protestu i zamknąć wkońcu sprawę krzyża w Polsce bo niepowinno być w tej gesti wogule żadnej dyskusji- zaplanowano przeniesienie na konkretny dzień i tego dnia ma zostać przeniesiony choćby trzeba było spałować te babcie!
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

mist  

Hiper wymiatacz



Doczya: 31 Sie 2010

   

Wysany: 2010-09-14, 20:37   

pustuł napisa/a:

Napisałem już co robią: "robią większą krzywdę naszemu krajowi ośmieszając go na skalę międzynarodową"


To nie powód, żeby ich pałować, czy krzywdzić w jakikolwiek inny sposób. Gdyby każdego tłuc za to, że kompromituje nasz naród to bylibyśmy bez rządu i połowy społeczeństwa na emigracji...
Nikogo nie pałowali za Teletubisie czy inne co najmniej dziwne incydenty więc dlaczego akurat ich? Ale to już inny temat..

pustuł napisa/a:

To jest wg ciebie nic?


Nie wiem jak Ty, ale ja jestem przyzwyczajona, że nasz naród jest wyśmiewany na każdym kroku i to się już nie zmieni, bo zawsze ktoś coś odwali. Jak już powiedziałam.. musimy nauczyć śmiać się sami z siebie, bo nic innego zrobić nie możemy. Ja już się nauczyłam.

pustuł napisa/a:

wogule


zacznij korzystać z firefoxa.. ' w ogóle' !!

pustuł napisa/a:

choćby trzeba było spałować te babcie!


Zastanawia mnie czy też byś tak śpiewał gdyby np. Twoja babcia brała w tej całej akcji udział.

I nie. Nie bronię krzyża w żadnym wypadku, tylko staram się pokazać jak jest i jak będzie już prawdopodobnie zawsze..
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 22 Sty 2009

   

Wysany: 2010-09-14, 20:40   

Cytat:

robią większą krzywdę naszemu krajowi ośmieszając go na skalę międzynarodową


? Naprawdę sądzisz, że ktoś się przejmuje takim kraikiem jak Polska? Pewnie wspomnieli gdzieś o tym małym druczkiem na ostatniej stronie jakiejś podziemnej gazetki, a wy się tym niezdrowo jak zwykle zresztą podniecacie.

Cytat:

Uważam, że krzyż powinien zostać przeniesiony do Kościoła... Pałac Prezydencki to nie jest miejsce dla krzyża, ani dla pomnika...


Aha, czyli krzyż stoi W PA£ACU PREZYDENCKIM? A to nowość, podasz źródło?
Osobiście nie mam nic przeciwko, niech sobie tam stoi, postawili go HARCERZE, a nie zwolennicy czy politycy. Poza tym to polityka miesza się do kościoła a nie kościół do polityki.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyślałem 'pier****!" i przeleżałem cały miesiąc...ćpałem, oglądałem telewizję, lizałem rany. Było fajnie.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com