Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

pustuÅ‚  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lis 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2010-09-14, 20:46   

mist napisa³/a:

Zastanawia mnie czy też byś tak śpiewał gdyby np. Twoja babcia brała w tej całej akcji udział.


Moja babcia nie jest taka (hm, żeby nie urazić innych babć) oryginalna żeby zajmować się takimi durnowatymi pomysłami

mist napisa³/a:

zacznij korzystać z firefoxa.. ' w ogóle'


Nowy moder mi się chyba trafił co ? :-/
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-14, 20:50   

pustuÅ‚ napisa³/a:

Moja babcia nie jest taka (hm, żeby nie urazić innych babć) oryginalna żeby zajmować się takimi durnowatymi pomysłami


No i możesz się z tego powodu cieszyć. Ale mimo wszystko nie każdy lubi być bity za swoje wyznanie, bo to już podchodziłoby w ich przekonaniu pod tępienie chrześcijan i wtedy zaczęłoby się kongo. Babcie są dewotami, bo są. Są hipokrytkami, bo są. Są wulgarne i agresywne, bo są. Ale nikogo nie można traktować pałą za to, że się modli i wkurza młodzież. Wybacz.. nie te czasy.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-09-16, 13:03   

I krzyża nie ma przed pałacem. W końcu.
A najbardziej denerwuje mnie pani Gosiewska, która postradała chyba wszystkie umysłu. Zresztą rodzice Gosiewskiego też. Otwierać muzeum ku pamięci zmarłemu synowi ? :-o
Co on zrobił ? peron we Włoszczowej chyba.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

pustuÅ‚  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lis 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2010-09-16, 15:25   

Mizantrop napisa³/a:

krzyża nie ma przed pałacem


W końcu go usunęli? całe szczęście a i tak trwało to za długo. A co z nim W OGÓLE zrobili?
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-09-16, 15:29   

Ciekawe kiedy stanie nowy. DziÅ› wieczorem?
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-09-16, 15:33   

Krzyż póki co jest w kaplicy w pałacu prezydencki, docelowo znajdzie się w Kościele ¦w. Anny, tak jak planowano już dawno. Mam nadzieje, że nie pomyliłem kościołów.

szostol napisa³/a:

Ciekawe kiedy stanie nowy. DziÅ› wieczorem?


Wiesz. Ludzie przynieśli nowe, lecz przed samym pałacem nie stanie, bo wszystko jest ogrodzone. Musieliby staranować policje, straż miejską no i barierki. Choć po naszych dziadkach wszystko można się spodziewać...
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-09-17, 03:55   

Ale to musiało byc dla obrońcó traumatyczne przezycie; wstaja mysla(bedziemy protestować pod krzyzem o to zeby przed pałacm wrak tu-154 postawili :-D ) zachodza a tu krzyza nie ma :mrgreen:
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-17, 07:02   

Noo.. jeśli się nie dowiedzieli w nocy to pewnie rano mieli zonka. :-D Ciekawe co teraz..
 

pustuÅ‚  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lis 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2010-09-18, 19:05   

Teraz właśnie usłyszałem,że w ramach protestu "obrońcy" wystawili 96 mniejszych krzyży :mrgreen:
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com