Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Jimmy FoX | 2015-08-07, 00:43

Autor

Wiadomo¶æ

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-07-12, 20:08   

Hahaha gościu a mnie śmieszą twoje kompleksy. To że ty nie dajesz rady nie znaczy ze inni są tak samo ujowi. Naogladales się widocznie telenowel gdzie przystojny facet zawsze wygrywa, a prawda jest taka ze kobiety maja w dupie wygląd jak je odpowiednio zaczarujesz i masz cechy na które lecą, np bycie towarzyskim, poczucie humoru itp Widziałem już masę zwiazkow kiedy dziewczyna o urodzie co najmniej bardzo dobrej wiazała się z kolesiem który był np rudy i miał morde jak stodoła czy był 100% nolifem zero lajkow na fejsie itp. Wygląd jest ważny jak ktoś się bawi w casanowe i podrywa na ilość. W związku ma znaczenie marginalne. Inna sprawa ze niektóre mają po prostu dziwny gust i lecą na brzydkich.

Autorze jeśli nie jesteś uposledzony psychicznie fizycznie ani "społecznie" wyciągaj wnioski a na pewno znajdziesz w końcu luba. A jak znajdziesz dobra prace to sama cie znajdzie

PS tam wcześniej miałem na myśli gimnazjum ew liceum. Potem dopiero zaczynają się schody
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-12, 20:15   

Cytat:

Hahaha gościu a mnie śmieszą twoje kompleksy. To że ty nie dajesz rady nie znaczy ze inni są tak samo ujowi.


Podejrzewam, że trzy czwarte kobiet, z którymi sypiałem, nie chciałoby nawet z Tobą rozmawiać.

Cytat:

Naogladales się widocznie telenowel gdzie przystojny facet zawsze wygrywa, a prawda jest taka ze kobiety maja w dupie wygląd jak je odpowiednio zaczarujesz i masz cechy na które lecą, np bycie towarzyskim, poczucie humoru itp Widziałem już masę zwiazkow kiedy dziewczyna o urodzie co najmniej bardzo dobrej wiazała się z kolesiem który był np rudy i miał morde jak stodoła czy był 100% nolifem zero lajkow na fejsie itp.


To jedynie dowód na to, że ten mężczyzna się jej spodobał, zarówno z charakteru, jak i wizualnie. Może dziewczyna lubi rudych (znam takie, które za takimi przepadają), może odnalazła w jego twarzy coś intrygującego? Wierz mi, nie byłaby z nim, gdyby sądziła, że jest brzydki.
Twierdzenie, że dla kobiet nie liczy się wygląd, o ile facet jest fajny i ma gadane, to mit. ¯adna kobieta (bez wyjątku) nie przespałaby się z facetem, który jej nie pociąga. Jeżeli poznaje fajnego faceta, który w ogóle nie jest w jej typie, to czyni go swoim kumplem, a nie kochankiem.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-07-12, 20:23   

Chat Noir napisa³/a:

Cytat:

Hahaha gościu a mnie śmieszą twoje kompleksy. To że ty nie dajesz rady nie znaczy ze inni są tak samo ujowi.


Podejrzewam, że trzy czwarte kobiet, z którymi sypiałem, nie chciałoby nawet z Tobą rozmawiać.



Może to są właśnie te co lubią rudych?

Kobiety przy wyborze partnera nie kierują się tymi samymi kryteriami co my. Oczywiście kiedy ktoś przesadza ze swoją brzydota i jest wręcz szpetny to będzie miał bardzo trudno. Ale nawet on ma szansę jeśli dziewczyna się do niego przywiąze a on będzie jej imponował pewnymi cechami. Jego szanse będą tym większe jeśli nie będzie mogła przebierać w facetach bo np jest domatorką.
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-12, 20:32   

Cytat:

Kobiety przy wyborze partnera nie kierujÄ… siÄ™ tymi samymi kryteriami co my.


Opowiedzieć Ci bajkę o łodzi? £udź się, łudź.

Płeć nie ma tutaj akurat żadnego znaczenia, na pierwsze miejsce wysuwają się intencje i system wartości. Jak szukasz kogoś na romans, to siłą rzeczy skupiasz się na tym, co powierzchowne, bo nie zależy Ci na trwałej relacji. Jeżeli jednak poszukujesz kogoś na całe życie, to siłą rzeczy bierzesz pod uwagę inne kryteria, niż zgrabny tyłek czy kaloryfer na brzuchu.

Twoją tezę można zresztą obalić w bardzo prosty sposób. Wyobraź sobie, że idziesz na imprezę ze swoim kumplem. Obaj jesteście fajni, obaj jesteście wygadani. Ty masz włosy obcięte "na jeża", workowate spodnie i nadwagę. Twój kumpel zgrabnie przycięte i zadbane włosy, fajną koszulę, eleganckie spodnie i "kaloryfer" na brzuchu. Wyruszacie na łowy. Teraz pytanie retoryczne - dlaczego Tobie tego wieczoru nie udało się nic złowić, a Twój kumpel jest otoczony wianuszkiem dziewcząt?
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-07-12, 20:33   

BTW Panowie bardzo ciekawa dyskusja się wywiązała. Taka akademicka w moim stylu rzekłbym. :evil: Aż muszę, to zanotować faken. :mrgreen:
_________________
WSZYSTKO, CO PISZÊ TO TYLKO MOJE ZDANIE, Z KTÓRYM NIKT NIE MUSI SIÊ ZGADZAÆ! :mrgreen:
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-07-12, 20:42   

Twój przykład zawiera błąd w rozumowaniu. Oczywiście ze na imprezie w klubie czy na jakimkolwiek podrywie przystojny koleś wygrywa - tak jak powiedziałem wcześniej uroda jest ważna jeśli ktoś idzie na ilość.

Natomiast wyobraź sobie tego samego zaniedbanego kolesia który ma zestaw cech charakteru pociagajacy dana dziewczynę. I ten właśnie kolo co tydzień ja gdzieś zabiera. Ma ona w nim oparcie, może na nim polegać zawsze umie ja rozbawić itd Czy ten koleś u tej konkretnej dziewczyny Twoim zdaniem nie ma szans?
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-12, 20:46   

Cytat:

Natomiast wyobraź sobie tego samego zaniedbanego kolesia który ma zestaw cech charakteru pociagajacy dana dziewczynę. I ten właśnie kolo co tydzień ja gdzieś zabiera. Ma ona w nim oparcie, może na nim polegać zawsze umie ja rozbawić itd Czy ten koleś u tej konkretnej dziewczyny Twoim zdaniem nie ma szans?


Może mieć, o ile dziewczyna nie będzie posiadać żadnej innej alternatywy, a koniecznie będzie chciała być z kimś w związku. Ale niech nie łudzi się, że będzie to miłość na lata - pojawi się jakiś samiec alfa o podobnych cechach i nie będzie mu musiał szierlatki odbijać, ona sama za nim pobiegnie. Natomiast u dziewczyny, która z góry będzie wymagała czegoś więcej, taki facet wyląduje w dziale friendzone. Miałem kiedyś takiego znajomego. Przez trzy lata starał się o dziewczynę, przyjaźnił się z nią, rozbawiał, nawet kupił jej prześliczny prezent - nie dało rady.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-07-12, 20:54   

Chat Noir napisa³/a:

Cytat:

Natomiast wyobraź sobie tego samego zaniedbanego kolesia który ma zestaw cech charakteru pociagajacy dana dziewczynę. I ten właśnie kolo co tydzień ja gdzieś zabiera. Ma ona w nim oparcie, może na nim polegać zawsze umie ja rozbawić itd Czy ten koleś u tej konkretnej dziewczyny Twoim zdaniem nie ma szans?


Może mieć, o ile dziewczyna nie będzie posiadać żadnej innej alternatywy, a koniecznie będzie chciała być z kimś w związku. Ale niech nie łudzi się, że będzie to miłość na lata - pojawi się jakiś samiec alfa o podobnych cechach i nie będzie mu musiał szierlatki odbijać, ona sama za nim pobiegnie.



Nie musi pobiec jeśli będzie wierna a związek będzie się układał. Oczywiście mowa o młodych latach kiedy jeszcze pieniądze nie mają takiego znaczenia.

Chat Noir napisa³/a:

Natomiast u dziewczyny, która z góry będzie wymagała czegoś więcej, taki facet wyląduje w dziale friendzone. Miałem kiedyś takiego znajomego. Przez trzy lata starał się o dziewczynę, przyjaźnił się z nią, rozbawiał, nawet kupił jej prześliczny prezent - nie dało rady.



Ależ ja tego nie neguje takich przypadków jest prawdopodobnie sporo. Niektórym się jednak udaje i maja laskę jak z okładki
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-12, 21:00   

Cytat:

Nie musi pobiec jeśli będzie wierna a związek będzie się układał.


Wierzysz w to? Podejrzewam, że po poznaniu przez nią idealnego w jej opinii mężczyzny ten związek bardzo szybko przestałby się układać.

Cytat:

Niektórym się jednak udaje i maja laskę jak z okładki


Ale tutaj wracamy do punktu wyjścia - one są z nimi, ponieważ oni są dla nich atrakcyjni (nawet, jeśli nie są obiektywnie przystojni). Naprawdę wierzysz w to, że zjawiskowo piękna kobieta, która może wybierać i przebierać w dziesiątkach facetów, zadowoli się jakimś frajerem, z którym wstyd jej będzie się pokazać na ulicy (nawet, jeśli byłby mężczyzną o złotym serduszku)?
 

igar  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-12, 21:17   

Wracając do pierwszego posta. Jeśli będziesz się narzucał to już przegrałeś. Może problem leży w sposobie w jaki próbujesz zagadać? Jąkasz się, jesteś zbyt nerwowy, nachalny, zapraszając ją na kawę masz twarz napalonego dzika? Najlepiej jeśli wychodzi to naturalnie, na luzie, jakby od niechcenia, w środku miłej rozmowy. Z doświadczenia wiem, że pierwszy raz jest najtrudniejszy, żeby przeprowadzić wszystko od początku do udanego końca, potem będzie Ci to szło gładko.
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2015-07-12, 22:03   

Chat & krul - Uważam że dyskutujecie nad niewłaściwym pojęciem. Wygląd nie ma dużego znaczenia z tego co mi wiadomo. Wystarczy że dany osobnik jest nad linią która oddziela tych ewidentnie brzydkich od przeciętnych i powyżej. Liczy się pociąg seksualny według mnie. Zdarzało mi się go poczuć do dziewczyn które wizualnie nie sprawiały na mnie żadnego szczególnego wrażenia. Oczywiście ważnym elementem pociągu seksualnego jest właśnie wygląd, ważnym, ale nie decydującym.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-07-13, 11:24   

Przypomniało mi się w tej kwestii coś ciekawego. Znałam człowieka, lat obecnie 25, miał dziewczyny w swoim życiu. Na pewno nie mało, kilka co najmniej. Ale był nikim. Nie miał wykształcenia, liceum nie skończył, nie pracował i utrzymywał się z emerytury swojej matki, ojciec nie żył. Z prawdą bardzo często się mijał. Z wyglądu też nie model, średnia nadwaga (ale jeszcze nie otyłość), śmierdziało od niego papierosami, o higienie zdarzało mu się zapomnieć. Ale miał dziewczyny. I co z tego. Posiadanie dziewczyny nie jest wyznacznikiem wartości człowieka. Przykład przytoczyłam powyżej. Miał dziewczyny, ale żadna z nim nie wytrzymała. Nie był to dobrze prosperujący facet, typ darmozjada. I tacy ludzie jak on ockną się z ręką w nocniku. Pod mostem. Bo żadna za niego nie wyjdzie, żeby go całe życie utrzymywać. A wniosek z tego jest prosty - nie ma co oceniać wartości człowieka po ilości związków. A szanse na dobry, stały związek autor wątku jeszcze ma. Bo jest człowiekiem, który coś sobą reprezentuje. A w związkach nie chodzi o to, żeby chodzić z kimś parę miesięcy czy rok, a potem zerwać, bo partner okazuje się być kimś, z kim nie warto planować przyszłości.
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-07-13, 14:13   

Hella napisa³/a:

A szanse na dobry, stały związek autor wątku jeszcze ma. Bo jest człowiekiem, który coś sobą reprezentuje.



Jak mawiał klasyk: Nie wydaje mnie się. ;) W moim przypadku związek pozostanie chyba w aurze baśni i legend. ;)
_________________
WSZYSTKO, CO PISZÊ TO TYLKO MOJE ZDANIE, Z KTÓRYM NIKT NIE MUSI SIÊ ZGADZAÆ! :mrgreen:
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-07-13, 14:30   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Twój przykład zawiera błąd w rozumowaniu.


Zaskakujesz mnie, krul.

Hella napisa³/a:

Ale miał dziewczyny.


Ciekawe jakie dziewczyny? :-D

melaszka564 napisa³/a:

Jak mawiał klasyk: Nie wydaje mnie się.



Skoro tak piszesz, to z pewnością.
Moja rada jest taka, żebyś zaczął je ignorować, wtedy same zwrócą na Ciebie uwagę.
To przynajmniej na mnie działa
_________________
W miękkim futrze kota
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-07-13, 16:09   

DeSade napisa³/a:

Moja rada jest taka, żebyś zaczął je ignorować, wtedy same zwrócą na Ciebie uwagę.
To przynajmniej na mnie działa



To prędzej urosną mi włosy... na dłoniach. :)
_________________
WSZYSTKO, CO PISZÊ TO TYLKO MOJE ZDANIE, Z KTÓRYM NIKT NIE MUSI SIÊ ZGADZAÆ! :mrgreen:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com