Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-09-11, 22:08   

Oczywiście, takie osoby należy leczyć.
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

Karolinee  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-09-19, 21:57   

Okaleczanie się potrafi przynieść ulgę osobie która to robi. Może nie wszyscy mają takie odczucie ale są osoby które tak się rozładowywują. Nie uważam żeby takie osoby miały być leczone. Sytuacje takie mają miejsce u osób bardzo załamanych , osamotnionych często ze swoimi problemami. Chyba każdy z nas wie już jak to jest czuć się samotnym wsród wielu ludzi naokoło nas.
Sztuką jest znaleźć zajęcie które nie zadając nam bólu i nie zostawiając paskudnych śladów (co niestety jest okrutną prawdą ) będzie dawało upust naszym emocjom . Moim sposobem jest taniec . I polecam go każdemu bo jest dobry zarówno na stres jak i na złość a nawet radośc.co więcej pełen uczuć zawsze jest piękniejszy ;)
_________________
Impossible Is Nothing
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-09-19, 23:02   

W to ostatnie zdanie nie wÄ…tpiÄ™ xD


Locke108--> Ufo do CHOLERY jasnej jeszcze raz zobacze tego typu nabity nierozwinięty post a walne ci ostrzeżenie to jest moja ostatnia dana ci szansa!! bo mam już tego serdecznie dosyć!!!!

Locke do cholery jasnej, nie zapominaj, że jesteś moderatorem i jakaś kultura wypowiedzi Cię obowiązuje. I trochę spokojniej ... > VIALINK
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

mimka95  

User

Mimka



ImiÄ™: Monika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Wrz 2008

Sk±d: PrZeMy¦l WiTa!

   

Wys³any: 2008-09-22, 16:24   

Moja kumpela kiedyś się cięła. To było rok temu. Dlaczego? Pewnie żeby zwrócić na siebie uwagę. Po jakimś tygodniu przestała. A najgorsze jest to, że przez taką "zabawę" jak ja to nazywam zaczęły się problemy z żyletkami w całej mojej klasie. Jeden kolega przez przypadek przeciął sobie dłoń, a gdy jakieś moje koleżanki miały problemy to także kilka razy się cięły. Ja raz czy dwa także... Wiem, to chore. Ale "dlaczego ja nie moge się ciąć, jak one mogą?". To było tragiczne. W klasie tylko cisza, smutek... Nauczyciele aż byli zaniepokojeni. Na koniec tej sprawy rozmawialiśmy z panią psycholog i pedagog. Po jakimś czasie wszystko wróciło do normy
To taka beznadziejna historia, wiem. jedna żyletka potrafi zdziałać wiele, uwierzcie mi...
_________________
Nie, nie próbuj otwierać ust... Nie dam zranić się już...
Kc! ;(
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-09-22, 18:47   

mimka95 napisa³/a:

Ale "dlaczego ja nie moge się ciąć, jak one mogą?"


Bez obrazy ale to żeby nie kląć popieprzone pytanie.

Ale odpowiem: Bo po co?
_________________

 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-09-27, 22:46   

Ufo napisa³/a:

Jeśli ktoś się okalecza i sprawia mu przyjemność jest nikim innym jak masochistą.
Nie, nie okaleczam się i uważam że takie osoby są chore psychicznie.


I po co opowiadasz takie głupoty? Wiesz w ogóle co to jest choroba psychiczna? No litości! Zanim wygłosisz jakieś durne teorie, to warto sprawdzić czy są sensowne. Okaleczanie się może być objawem choroby psychicznej, zaburzenia psychicznego, ale wcale nie musi. Mogą to robić ludzie którzy po prostu mają życiowe problemy. Pomijając fakt, że termin choroba psychiczna wychodzi z użycia to odnosi się głównie do psychoz i niekiedy chorób afektywnych. Więc nie pisz o czymś, o czym nie masz pojęcia. Jeszcze z taką pogardą. Jeśli ktoś jest chory, to wg Ciebie jest gorszy? Odrazu trzeba go potępiać? To też człowiek tylko z problemami.
Mogę się jeszcze przyczepić masochizmu, gdyż jest to dewiacja seksualna, ale wiem, że potocznie używa się tego terminu w bardziej rozległych znaczeniach.
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-09-28, 12:43   

laven napisa³/a:

Ufo napisał/a:
Jeśli ktoś się okalecza i sprawia mu przyjemność jest nikim innym jak masochistą.
Nie, nie okaleczam się i uważam że takie osoby są chore psychicznie.



Potrzebują pomocy. Trochę delikatności nigdy nie zawadzi.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

siw.aaa  

Stały User

;**



ImiÄ™: Asia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 30 Wrz 2008

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2008-10-27, 19:45   "Sznyty"

Sznyty to nic innego jak samookaleczanie swego ciała, z powodu jakiegoś problemu itp. [dla niewiedzących]

Co o tym sÄ…dzicie?

Moim zdaniem to jest chore! Njczęściej spotyka się dziewczyny, tnące sobie ręce, nogi itd. , ponieważ zerwał z nimi chłopak. Nie rozumiem tego. Zerwał?! Jego strata! Na dodatek jeśli pokażesz mu swoją słabość i w ogóle to, że robisz takie rzeczy pomyśli sobie, że jesteś jakaś `psychicznie chora`.

Ja jeszcze nie doświadczyłam takiej sytuacji i mam nadziej, że nie doświadczę. ;]

Pozdrawiam ;**
_________________
Kochać kogoś, znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne... ;***


£ ;**
 

Smile ;)  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 09 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-27, 19:53   

Tak, masz racjÄ™ to nie ma sensu. Jak ktos ma problem to niech pogada o nim z jakÄ…Å› mÄ…drÄ… osobÄ…. Albo niech z nim walczy. Wiadomo, na poczÄ…tku nie jest Å‚atwo. Ale czas leczy rany...
_________________
To see a World in a Grain of Sand
And A Heaven in a Wild Flower,
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an Hour...
 

Flo  

Stały User

Marzyciielka . ^^



Wiek: 32

Do³±czy³a: 22 Pa¼ 2008

Sk±d: Bezludna Wyspa . ;D

   

Wys³any: 2008-10-27, 20:49   

To jest głupie. Nigdy bym czegos takiego nie zrobiła .
 

Wiolaa.  

User



ImiÄ™: Wiolaa. ;**

Wiek: 31

Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Bia³ystok

   

Wys³any: 2008-10-27, 20:50   

Beznadziejaaaaa. kurnaa jak możnaa cośś takiego robićć . ????? :?: :?: :?:
_________________
` Poprostu jedno wielkie gówno!`
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-10-27, 20:52   

Swoją drogą ciekawe co taka osoba sobie myśli...? Ale też uważam ,że to co najmniej chore..
_________________

 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-10-27, 21:37   

doświadczyłam tego na własnej skórze dosłownie...
i też uważam, że było to głupie i niepotrzebne, ale jestem osobą zerwicowaną i nie potrafie utrzymać nerwów na wodzy i wtedy rozbijam szklanki i robie inne pokręcone rzeczy. Taki już mój urok :-P
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-27, 22:18   

Fajnie jest tak upraszczać problem... "Bo chłopak zerwał". ;/ Osoby, które mają problemy ze sobą i w ten sposób się wyładowywują, ponieważ inaczej nie umieją, też są głupie, bo pewnie to robią, "bo chłopak zerwał". Pomyślcie nad sobą, zanim coś napiszecie. To może być poważny problem dla człowieka. A poza tym wcale nie musi być chory psychicznie. Dziewczyna jaką dałaś w przykładzie, jest zdrowa, ale głupia. Chory czy nawet zaburzony będzie potrzebował pomocy lekarskiej czy psychologicznej, bo samookaleczanie zazwyczaj jest objawem, a nie istotą problemu.
 

siw.aaa  

Stały User

;**



ImiÄ™: Asia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 30 Wrz 2008

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2008-10-27, 22:43   

nie napisalam, ze taka osoba jest chora psychicznie, ale podany w przykladzie chlopak moze ja za taka uznac. w dzisiejszych czasach oznacza to m.in. glupote itp.
_________________
Kochać kogoś, znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne... ;***


£ ;**
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com