Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-28, 13:25   

Moja koleżanka wycieła sobie żyletką inicjały chłopaka :-P głupie

Poza tym moim zdaniem to po prostu zaastąpienie bólu psychicznego bólem fizycznym
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-28, 19:24   

Fajnie jest chorobę zrównywać z głupotą. Jak ktoś ma nadczynność tarczycy też jest głupi?
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-10-28, 19:34   

siw.aaa napisa³/a:

Moim zdaniem to jest chore! Njczęściej spotyka się dziewczyny, tnące sobie ręce, nogi itd. , ponieważ zerwał z nimi chłopak. Nie rozumiem tego. Zerwał?! Jego strata! Na dodatek jeśli pokażesz mu swoją słabość i w ogóle to, że robisz takie rzeczy pomyśli sobie, że jesteś jakaś `psychicznie chora`.


sorry, ale to jest wypowiedź mało rozumiejącego dziecka.

Cytat:

Poza tym moim zdaniem to po prostu zaastąpienie bólu psychicznego bólem fizycznym


czasem ból psychiczny jest tak duży, że fizycznego praktycznie nie czuć:). Można sie znaleźć w takim stanie. Niestety.

Lena_no napisa³/a:

doświadczyłam tego na własnej skórze dosłownie...
i też uważam, że było to głupie i niepotrzebne, ale jestem osobą zerwicowaną i nie potrafie utrzymać nerwów na wodzy i wtedy rozbijam szklanki i robie inne pokręcone rzeczy. Taki już mój urok :-P


szklanki są fajne, kilka razy rozbiły mi sie w rękach, bo mnie poniosło, np. chciałam w coś lub kogoś uderzyć, ale sie powstrzymałam, troche za mocno odłożyłam na stół i ciach.
Zaje***te jest takie uczucie rozcinania palców. Tylko potem, kilka godzin później strasznie piekło i w nocy nie dało sie spać.
Ale żeby nie było, nigdy nie cięłam sie specjalnie. Tak po prostu samo wychodziło. A to że wtedy sprawiało mi to przyjemność to inna sprawa.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-28, 20:09   

Eliara. napisa³/a:

. A to że wtedy sprawiało mi to przyjemność to inna sprawa.


Jejku jak to może sprawiać przyjemnośc?? Mnie to by zwyczajnie bolało.
Jak mi źle na duszy to zamykam się w pokoju rycze niewiem wydzieram się na kogoś, ale nigdy nie przyszło mi do głowy ciąć sobie palców :-P
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-10-28, 20:10   

Cytat:

Jejku jak to może sprawiać przyjemnośc?? Mnie to by zwyczajnie bolało.
Jak mi źle na duszy to zamykam się w pokoju rycze niewiem wydzieram się na kogoś, ale nigdy nie przyszło mi do głowy ciąć sobie palców :-P


widocznie nie było Ci jeszcze aż tak źle;).
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-28, 20:13   

Eliara. napisa³/a:

widocznie nie było Ci jeszcze aż tak źle;).


Możliwe ale i tak uważam że to głupie EMO wprowadziło taką mode, bo kto to wcześniej słyszał (kiedyś) aby sie samemu ciąć :-P ,
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-10-28, 20:16   

Justencja napisa³/a:

uważam że to głupie EMO

Szczerze to też tak uważam. Styl który z normalnych ludzi tworzy okolczykowanych, wyfryzowanych, i tnących się palantów. Co ta ludzkość z siebie robi...
_________________

 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-10-28, 20:18   

Justencja napisa³/a:

Możliwe ale i tak uważam że to głupie EMO wprowadziło taką mode, bo kto to wcześniej słyszał (kiedyś) aby sie samemu ciąć :-P ,


nie słyszał, bo nie było internetu:).
taka prawda.

cięcie sie rozładowuje stres, ja sie z tym zgadzam, ale mnie np. potem bardziej stresowałoby to że miałabym brzydkie blizny i ludzie dziwnie by sie na mnie patrzyli, dlatego nigdy specjalnie sie nie cięłam.
Psychika ludzka jest na prawdÄ™ bardzo skomplikowana.
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-28, 20:18   

A wiecie w ogóle czym było EMO? Właśnie mało wiecie, synkowie i córeczki. Prawda jest taka... Co komercja, MTV, Brava, VIVY i inne gówna zrobiło z EMO i jaki obraz i przykład pozostawiły "fajnej" młodzieży? Ej, czy przed tym boomem był takie problemy? Bo teraz ostatnio to wysyp jakich mało wszelkich ludzi z "problemami" z cięciem. Parafrazując pewną piosenkę... "Nie przyszło mi do głowy, że to już się nie wymaże...", choć sam fragment traktował o tatuażach.
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-10-28, 20:18   

myślę, że najbardzie to przywilej emoo.
mam koleżankę w klasie która to robi, bo uważa, że tak się lansuje.
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-10-28, 20:22   

CirrS napisa³/a:

A wiecie w ogóle czym było EMO?


Kiedyś emo było inne ale teraz to totalna beznadzieja....
Zresztą ja jestem taki ,że każdy styl bycia "innym" mnie wkurza...
_________________

 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-28, 20:22   

CirrS napisa³/a:

Bo teraz ostatnio to wysyp jakich mało wszelkich ludzi z "problemami" z cięciem


Właśnie o to mi chodzi. Nie że wcześniej nie było problemów tylko że rozwiązywano je inaczej a nie wręcz głupio bo co daje cięcie...Nic poza rozładowaniem się który można zrobić na 100o innych sposobów.

kasiaaa napisa³/a:

mam koleżankę w klasie która to robi, bo uważa, że tak się lansuje.


No o takich ludziach to już normalnie szkoda gadać
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Anka123  

User


ImiÄ™: Ania

Wiek: 37

Do³±czy³a: 28 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-28, 20:25   

Ludzie co są za emo;Co wy myślicie???chcecie aby wszystkie dzieciaki się pozabijały przez to bo tak jest modnie\??
_________________
Anna
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-28, 20:26   

Anka123 napisa³/a:

Ludzie co są za emo;Co wy myślicie???chcecie aby wszystkie dzieciaki się pozabijały przez to bo tak jest modnie\??


No niestety coraz dalej to się posuwa, niedługo tak będzie... :-P Aż strach się bać
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-10-28, 20:47   

mi to nigdy nie sprawiało przyjemności.
Mam nerwicę i poprostu wpadam w szał i wtedy jestem nie obliczalna.
I potem żałuje...
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com