Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Otwarty przez: motyl | 2009-09-11, 23:02

Autor

Wiadomo¶æ

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-09-12, 10:17   

McLarenLbn napisa³/a:

Nie, to sÄ… fakty.


No to udowodnij.
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Evi  

Wymiatacz

^.^



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 38

Do³±czy³a: 06 Wrz 2009

Sk±d: podkarpacie.

   

Wys³any: 2009-09-12, 10:18   

buahaha ja trafiłam kiedyś na stronę jakiejś parafii chyba albo czegoś takiego i był tam spis zespołów, których ponoć kościół uważa za satanistyczne... no i tu się zaczyna zabawa... byli tam wymienieni tacy wykonawcy jak Michael Jackson, Nickelback, Aerosmith czy P.O.D. :evil: normalnie masakra... do mnie też się kiedyś księża czepiali, że niby nie powinnam słuchać tego czego słucham, nie powinnam ubierać się na czarno i chodzić w glanach... eh, ale już każdy podchodzi do tego inaczej... mój kumpel poszedł do seminarium, a sam słucha metalu ;)
_________________
"You may say im a dreamer... But im not the only one..."
 

bezsenna  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 13:23   

bezsenna napisa³/a:

" Bo nie można służyć obu panom"


A to w odniesieniu do czego ?
Zasugerował, że tamta trójka, która słucha metalu służy Szatanowi ?
Kur*a, trzymajcie mnie...

No dokładnie. Najśmieszniejsze jest jednak to, że oni są lektorami.. :D Mamy trzymać ciebie, a wyobraź sobie, że ja tego musiałam wysłuchiwać przez bite 45 minut.. I nic nie można powiedzieć, nie można zaprzeczyć ani wyrazić swojej opinii, tylko trzeba siedzieć cicho i udawać, że się z tym zgadza.

bezsenna napisa³/a:

"Tacy ludzie są przecież agresywni"


Kolejny stereotyp.

Właśnie. Ksiądz opiera się tylko na stereotypach, próbując wmówić nam te swoje teorie. I nie chce nawet słyszeć zdań innych, bo ma być tak, jak on to powiedział. To nie pierwsza taka sytuacja, ale tym razem wszystkich to baardzo zbulwersowało i wkurzyło. Nie wspominając o tej trójce..

bezsenna napisa³/a:

"Skoro teraz postępujemy tak i tak, to za kilka lat będziemy drzeć Biblię"


Jak postępujemy ?
Chodzi mu o to, że słuchamy metalu ?
Dajcie spokój, przecież to jest śmieszne.
Z tego co wiem to z metalowców tylko Nergal podarł Biblię i co więcej zrobił to na pokaz.
Właśnie dlatego jestem za zlikwidowaniem religii w szkołach. :[

Właśnie Nergala podał jako przykład. W ogóle porażka.. Na pokaz czy nie, dla księdza to jest fakt. Ale wpajać komuś, że wierzy w szatana to już przegięcie.
To, że wierzę w Boga, nie znaczy, że muszę się zgadzać z tym, co mówią księża. No i przeważnie się nie zgadzam. Tylko co z tego, skoro trzeba siedzieć cicho.. "Tak, proszę księdza, ma ksiądz całkowitą rację"
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-09-12, 17:32   

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:

No to udowodnij.


O nietolerancję wystarczy zapytać pierwszego lepszego księdza, oni się z tym nie kryją.
Oczywiście nie powie Ci, że "Kościół jest nietolerancyjny i dyskryminuje ateistów i gejów".
Powie Ci to w jakimś ładnym podtekście, który nie będzie tak dobitnie tego przedstawiał, a nawet pokaże jaki Kościół niby jest dobry.
A o ich przeszłość to możesz zapytać każdego historyka.

[ Dodano: 2009-09-12, 17:33 ]

Evi napisa³/a:

spis zespołów, których ponoć kościół uważa za satanistyczne...


Jej, widziałem.
Kompletna żenada.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-09-12, 17:58   

Cytat:

Powstała lista zespołów muzycznych propagujących satanizm. Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami tworzył ją przez kilkanaście lat, obserwując satanistyczną scenę muzyczną w Polsce.
Raport przestrzega, że pod przykrywką wolności słowa i wolności artystycznej niektórzy muzycy przekazują młodym ludziom treści propagujące śmierć jako rozwiązanie problemów życiowych i nienawiść do chrześcijaństwa.
Przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak zwraca uwagę, że 99 procent młodzieży wciąga się w satanizm pod wpływem zespołów satanistycznych. Tymczasem muzycy-sataniści nawołują do zabójstw, gwaltów i samobójstw oraz bezczeszczenia symboli chrześcijańskich.Ryszard Nowak przestrzega przed traktowaniem tych wezwań w kategoriach wyrazu artystycznego. Zwraca uwagę, że nastolatek, zauroczony muzykiem-satanistą może całkiem serio potraktować jego wezwania. Podkreśla, że zespoły satanistyczne mają wielki wpływ na duchowość młodych ludzi. Muzycy tych zespołów uważają się przede wszystkim za kapłanów, czyli przywódców duchowych. Ryszard Nowak powołuje się na słowa jednego z muzyków szwedzkiego zespołu "Marduk", że muzyk, który jest oddany diabłu i z dumą szerzy jego ewangelię, jest niczym kapłan.
Powstanie raportu wymagało czasu, bo bardzo trudno jest dotrzeć do muzyków-satanistów i satanistycznych pism. Ryszard Nowak wyjaśnia, że muzycy-sataniści mają dwie twarze - w wypowiedziach dla szerokiej publiczności przedstawiają się jako twórcy "metalowi", a do swego satanizmu przyznają się tylko przed dziennikarzami niskonakładowych satanistycznych pism.
Wymienione w raporcie polskie zespoły satanistyczne to: Anima Damnata, Azarath, Behemoth, Besatt, Bestails Raids, Black Altar, Crionics, Hate, Infernal War, Kat, Non Opus, Dei, Revelation Of Doom, Stillborn, Thunderbolt, Wolfribe.
Zagraniczne zespoły muzyczne propagujace satanizm to: Abigor, Abominator, Acheron, Belphegor, Burial Hordes, Carpathian Forest, Dark, Funeral, Deicide, Dimmu Borgir, Enochian Crescent, Enthroned, Funeral Mist, Gorgoroth, Marduk, Marilyn Manson, Moonspell, Morbid Angel, Mystic Circle, Naphasth, Old Man's Child, Regnarok, Rotting Christ, Setherial, Spawn Of Satan, Svartsyn, Urgehal, Varathron, Vorkreist.


¬ródło: money.pl

Ten tekst normalnie kładzie na kolana :mrgreen:
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Ada94  

Wymiatacz

maniak muzyki



ImiÄ™: Adrianna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 18:00   

Ahhh nawet Behemotqa uwzględnili :E
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-09-12, 18:03   

Ada94 napisa³/a:

Ahhh nawet Behemotqa uwzględnili :E


Co do tego się akurat nie dziwię, bo Nergal akurat nie słynie ze zbyt neutralnych religijnie tekstów.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-09-12, 18:08   

Pięknie, a prekursorów black metalu tam nie ma.
Co za gówno.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Azimuth  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 18:09   

TQIT napisa³/a:

Co do tego się akurat nie dziwię, bo Nergal akurat nie słynie ze zbyt neutralnych religijnie tekstów.

Nie wspominając już o darciu pisma świętego na koncertach :oczami:
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-09-12, 18:10   

Cytat:

• AC/DC - Anti Christ / Devil's Children* (Przeciwko Chrystusowi / Dzieci DiabÅ‚a)
• Apokalips
• Arka Satana
• Avril Lavigne
• Axel Rose
• Blink 182
• Evanescence
• Good Charlotte
• Hellhammer
• Jan Borysewicz
• Kat - należy na ten zespół szczególnie uwarzać, gdyż praktykujÄ… czarnÄ… magiÄ™ i sÄ… przedewszystkim Polskim zespoÅ‚em
• HIM - His Infernal Majesty* (Jego Piekielna Wyskość)
• KISS - Knights In Satan's Service* (Rycerze W SÅ‚użbie Szatana)
• Kombajn do zbierania kur po wioskach
• Linkin Park
• Limp Bizkit
• Lucyferius 666
• Manowar
• Marilyn Manson
• Michael Jackson
• Myslovitz
• Necrobutcher
• Nightwish
• Nirvana - Lider K. Cobain (†27) zostaÅ‚ opÄ™tany przez szatana, nastÄ™pnie popeÅ‚niÅ‚ samobójstwo.
• Papa Roach
• Rammstein
• Rhapsody
• Satanica
• Sex Pistols
• Scorpions
• Sting - Satanic Thoughts In Naked Guy
• System of a Down - zespół posiada dwie nazwy, drugÄ… z nich jest SOAD.
• The Doors
• The Police
• The Rasmus
• Trubadurzy
• Turbo
• Van Halen
• Wilki - nazwa zespoÅ‚u nawiÄ…zuje do baÅ›niowych wilkoÅ‚aków - satanistycznych bestii.
• Zalef


Jeszcze takie coÅ› jest.
Nader ciekawy jest przypis przy AC/DC.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-09-12, 18:16   

McLarenLbn napisa³/a:

Jeszcze takie coÅ› jest.


To bardziej mi się widzi jako napisane po prostu dla jaj bo nie wiem czy ktoś byłby tak głupi żeby napisać że Kombajn do zbierania kur po wioskach i Jan Borysewicz propagują satanizm
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Azimuth  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 18:22   

Cytat:

Wilki - nazwa zespołu nawiązuje do baśniowych wilkołaków - satanistycznych bestii.

Lol.

To jakaÅ› lista z nonsensopedii?
 

merlin m.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 29

Do³±czy³a: 16 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 18:56   

A przepraszam, skąd umieszczona powyżej lista?
_________________
'kontrasty są potrzebne, by czuć smak życia'
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 19:05   

Z tej listy to słucham Evanescence i LP, i jakoś nie zauważyłam, żeby ich teksty miały tematykę religijną - jeśli tak, to nieliczne.
A Michael Jackson? Co on tu kurna robi?
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-09-12, 19:16   

Cytat:

A przepraszam, skąd umieszczona powyżej lista?


A krąży sobie po internecie.
Na wielu stronach jest, nie pamiętam skąd ją wziąłem.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com