Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Otwarty przez: motyl | 2009-09-11, 23:02

Autor

Wiadomo¶æ

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-09-15, 15:27   

Taurie napisa³/a:


Widzisz z tym k(K)ościołem jest różnie. To wszystko zależy od szacunku. Jako, że szanuje Ciebie (chodzi o znajomość tematu) piszę Ciebie w ten sposób. Jako, że Ty szanujesz mnie jako osobę piszesz Ci - w ten sposób.


Tylko, że jak napiszę Ciebie/ciebie, to będzie znaczyć jedno i to samo. A jak napiszesz Kościół/kościół, to popełniasz po prostu błąd ortograficzny, gdyż to są dwie różne rzeczy. Ja nie uważam pisania "Kościół" z małej litery jako jakiś atak czy cuś w tym stylu.
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 36

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-09-15, 17:53   

MÅ‚odyDuchem ma racjÄ™.
Kościół w sensie instytucji to nazwa własna, więc według zasad powinien być pisany z dużej litery.
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 35

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-16, 11:42   

Ale nie rozumiem po co mnie poprawiać? Ponieważ zabrakło innego sensownego argumentu? Ok, pomyliłam się, każdemu się zdarza. Uważam temat za zamknięty nie dam się wciągnąć w dyskusję "kto ma racje". Bo to nie ma sensu. Czy gdyby to był inny wyraz też by mnie poprawił? Nie sądzę.
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-09-16, 17:49   

Cytat:


• Wilki - nazwa zespoÅ‚u nawiÄ…zuje do baÅ›niowych wilkoÅ‚aków - satanistycznych bestii.



Buahahahahaha, nie wiem czy to w ogóle da się skomentować... Ktoś musiał się nieźle zjarać.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2009-09-16, 18:27   

MłodyDuchem ma rację. Chociasz teraz nawet jeżeli ktoś napisze "Bóg" z małej litery, jest wyzywany od satanisty, bo Kościół wszędzie dopatruje się ataków w swoją stronę...
_________________
...I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę.
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 35

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-16, 18:41   

Cytat:

MłodyDuchem ma rację. Chociasz teraz nawet jeżeli ktoś napisze "Bóg" z małej litery, jest wyzywany od satanisty, bo Kościół wszędzie dopatruje się ataków w swoją stronę...



Ma rację jeśli o pisownie chodzi czy ma rację jeśli chodzi o treść?
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-09-16, 21:04   

Taurie napisa³/a:

Ale nie rozumiem po co mnie poprawiać?


Nie chciałem się przyczepić, ani nic w tym stylu :-) Gdyby to napisała osoba pt. GorliwyKatolik, to też bym poprawił ;)
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

maluch17  

User



Imię: Kaśka

Wiek: 32

Do³±czy³a: 24 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-09-16, 22:14   

Placebowa napisa³/a:

Cytat:

• Wilki - nazwa zespoÅ‚u nawiÄ…zuje do baÅ›niowych wilkoÅ‚aków - satanistycznych bestii.



Buahahahahaha, nie wiem czy to w ogóle da się skomentować... Ktoś musiał się nieźle zjarać.



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zgadzam siÄ™ w 100% :mrgreen:
Chyba, że dla jakiegoś klechy wino mszalne posmakowało za bardzo
:mrgreen:
 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 36

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-09-16, 22:15   

Taurie napisa³/a:

Ale nie rozumiem po co mnie poprawiać? Ponieważ zabrakło innego sensownego argumentu? Ok, pomyliłam się, każdemu się zdarza. Uważam temat za zamknięty nie dam się wciągnąć w dyskusję "kto ma racje". Bo to nie ma sensu. Czy gdyby to był inny wyraz też by mnie poprawił? Nie sądzę.


Po to się kogoś poprawia, by ta osoba zapamiętała swój błąd i starała się go nigdy nie popełniać.
Przepraszam, ale trochę kojarzy mi się to z takim foszkiem dziecka, który nie chce być pouczany ;p
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 35

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-17, 10:12   

dobry_dziekan napisa³/a:

Po to się kogoś poprawia, by ta osoba zapamiętała swój błąd i starała się go nigdy nie popełniać.
Przepraszam, ale trochę kojarzy mi się to z takim foszkiem dziecka, który nie chce być pouczany ;p



Tylko dlaczego przy innych błędach tego nie wypominacie, co? to jest dla mnie dziwne, że pisząc Kościół małą literą wzbudzam taką sensację. Jako że Młody Duchem nie miał nic lepszego do napisania musiał mnie poprawić... Bo przecież musiał odeprzeć domniemany ''atak''. ¯ałosne jest to, że mimo tych wszystkich wojen ludzie nadal chcą walczyć za wiarę. Wiesz co Młody Duchem miałeś rację popełniłam błąd, przepraszam Ciebie i wszystkich których to uraziło. Zachowajmy się rozsądnie.

P.S. przepraszam za OT
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-17, 10:15   

//No właśnie,proszę abyście skończyli już OT ,a resztę niedomówień załatawiali na PW :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2009-09-19, 01:31   

Cytat:

MłodyDuchem ma rację. Chociasz teraz nawet jeżeli ktoś napisze "Bóg" z małej litery, jest wyzywany od satanisty, bo Kościół wszędzie dopatruje się ataków w swoją stronę...



Myślę, że to raczej krwiożerczy poloniści. To po prostu świadczy o nieznajomości zasad pisowni. Godny adwersarz Boga z kogoś takiego?

Satanizmowi mówię nie. Po pierwsze. W koncepcji teistycznej pochodzi z pierwiastka zła, który zakłada jego rozprzestrzenianie i skłanianie człowieka ku wystepkowi. O wiele bardziej wolę "Wolną wolę".

Ten cały intelektualny, czy jak to się wydumanie mówi filozoficzny, będący w istocie tak prymitywnym, że filozof by się ledwo żachnął, też mi nie odpowiada, bo jest czystym egoizmem. Nie na tym stworzono cywilizację.
_________________
#truestory
 

bezsenna  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-25, 10:48   

Ostatnio padłam, jak ksiądz stwierdził, że "the sims" jest grą satanistyczną. a uzasadnienie? bo w tej grze to my, ludzie, decydujemy o wszystkim i wszystko zależy od nas, że niby uważamy się za Boga. tylko patrząc na to z tej perspektywy, to przecież każdy człowiek decyduje o swoim życiu itd. czyli wynika z tego to, iż wszyscy uważają się za Boga.
o.O...
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-10-25, 12:17   

Cytat:

Ostatnio padłam, jak ksiądz stwierdził, że "the sims" jest grą satanistyczną. a uzasadnienie? bo w tej grze to my, ludzie, decydujemy o wszystkim i wszystko zależy od nas, że niby uważamy się za Boga. tylko patrząc na to z tej perspektywy, to przecież każdy człowiek decyduje o swoim życiu itd. czyli wynika z tego to, iż wszyscy uważają się za Boga.
o.O...


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Padłem...
Jacy oni są durni, nie mam na to słów.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

AnioÅ‚ CiemnoÅ›ci  

Mega wymiatacz

Strzała Tęsknoty



Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Maj 2009

Sk±d: Nowy Targ

   

Wys³any: 2009-10-25, 12:26   

Jeśli nie miałbym świadomości, że na mszy jest jakiś lekarz to bym chyba nie przychodził. Po tym tekście potrzebowałbym co najmniej pierwszej pomocy... :mrgreen:
_________________
Jeżeli twoja głowa jest dla ciebie przyczyną grzechu, obetnij ją sobie i wyrzuć, bowiem lepiej wejść bezgłowym do królestwa Niebieskiego niż z głową tkwić wśród ognia piekielnego.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com