Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Otwarty przez: motyl | 2009-09-11, 23:02

Autor

Wiadomo¶æ

bezsenna  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-25, 17:18   

Ja pierwszej pomocy potrzebuję na każdej religii.. :mrgreen:
 

AnioÅ‚ CiemnoÅ›ci  

Mega wymiatacz

Strzała Tęsknoty



Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Maj 2009

Sk±d: Nowy Targ

   

Wys³any: 2009-10-26, 15:48   

Hmm... ja bym chętnie udzielił. ;)
_________________
Jeżeli twoja głowa jest dla ciebie przyczyną grzechu, obetnij ją sobie i wyrzuć, bowiem lepiej wejść bezgłowym do królestwa Niebieskiego niż z głową tkwić wśród ognia piekielnego.
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-26, 17:53   

Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie ze masz włochate myśli Aniele, choć może to tylko moje prywatne skrzywienie.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

AnioÅ‚ CiemnoÅ›ci  

Mega wymiatacz

Strzała Tęsknoty



Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Maj 2009

Sk±d: Nowy Targ

   

Wys³any: 2009-10-26, 23:49   

Głodnemu chleb na myśli. Ot co ci odpowiem. :-D
_________________
Jeżeli twoja głowa jest dla ciebie przyczyną grzechu, obetnij ją sobie i wyrzuć, bowiem lepiej wejść bezgłowym do królestwa Niebieskiego niż z głową tkwić wśród ognia piekielnego.
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 11:45   

z pewnością a masz racje, ale syty temu głodnemu wypomina :-)
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

AnioÅ‚ CiemnoÅ›ci  

Mega wymiatacz

Strzała Tęsknoty



Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Maj 2009

Sk±d: Nowy Targ

   

Wys³any: 2009-10-27, 15:36   

No właśnie, czyli ja tobie. :hyhy:
_________________
Jeżeli twoja głowa jest dla ciebie przyczyną grzechu, obetnij ją sobie i wyrzuć, bowiem lepiej wejść bezgłowym do królestwa Niebieskiego niż z głową tkwić wśród ognia piekielnego.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-10-27, 15:41   

Ja tam jestem za satanizmem ale na żarty. xD
Tzn nie mażę się gównem, nie jestem za szatanem, nie składam ofiar z dziewic. (No... ale Marysia powie co innego)
Ale metalu słucham, jednak to nie ma nic wspólnego z satanizmem.
_________________
 

bezsenna  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 16:24   

Bard_Zerald napisa³/a:

metalu słucham, jednak to nie ma nic wspólnego z satanizmem.


wierz mi, że gdyby "uczył" cię ten ksiądz co mnie, to już dawno by cię wyzwał od satanistów. moim kolegom zabronił nawet przychodzić na lekcje religii w bluzach z np. wydrukiem nazwy zespołu.. oni nie za bardzo go słuchają, a ten się odgraża, że do dyrektorki z tym pójdzie. :D

Ale się dyskusja nawiązała ^^ :-D
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-10-27, 16:38   

bezsenna napisa³/a:

Bard_Zerald napisa³/a:

metalu słucham, jednak to nie ma nic wspólnego z satanizmem.


wierz mi, że gdyby "uczył" cię ten ksiądz co mnie, to już dawno by cię wyzwał od satanistów. moim kolegom zabronił nawet przychodzić na lekcje religii w bluzach z np. wydrukiem nazwy zespołu.. oni nie za bardzo go słuchają, a ten się odgraża, że do dyrektorki z tym pójdzie. :D



W takim razie to jest jeden z tych księży których trzeba tępić, bo mają nasrane w głowach.
_________________
 

NikaNi  

Stały User



ImiÄ™: Weronika

Wiek: 32

Do³±czy³a: 20 Maj 2009

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2009-10-27, 16:59   

Moim zdaniem satanizm jest zły... To jakaś abstrakcyjna religia opierająca się na czarnych mszach, niszczeniu cmentarzy, zabijaniu zwierząt, składaniu ofiar... :-/ dla mnie to nie jest normalne, powiem więcej dla mnie to jest chore! Ok jest wiele różnych religi wymyślonych przez tam różnych ludzi ale satanizm jest to religia opierająca się na oddawaniu czci wobec SZATANA-czyli czegoś złego, okrutnego, co czyni źle, niszczy świat a chyba nikt nie jest za tym żeby na świecie było coraz gorzej?! Ludzie na świecie dożą do tego żeby na świecie zapanował pokój a sami pomyślcie skoro diabeł jest oznaką złą, buntu i jest ogólnie sprzecznością dobra to jak myślicie jak będą postępować ludzie w niego wierzący?! Dajcie spokój dla mnie to jest coś nie do pomyślenia, to jest coś czego nie można tolerować to w przeciwnym razie sami się domyślcie jak będzie wyglądał świat opętany przez satanistów!

[ Dodano: 2009-10-27, 17:07 ]
To co napisałam wyżej tyczy się raczej pseudosatanistów :kwasny: więc sory jak kogoś tym obraziłam :-)
_________________

 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-10-27, 17:21   

Najdziwniejsze jest w sumie to że składa się hołd istocie która nie chce twojego dobra...
_________________
 

bezsenna  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 18:13   

No tak, ale mówimy tu nie o typowych satanistach, lecz nazwanych tak tylko ze względu na swój styl. Bo przecież słuchanie metalu ( czy gra w "the sims" :P) nie jest równoznaczne z oddawaniem czci szatanowi, choć niektórzy tak uważają.
 

PrzemQ  

Hiper wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 23 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 18:34   

bezsenna napisa³/a:

słuchanie metalu ( czy gra w "the sims" :P) nie jest równoznaczne z oddawaniem czci szatanowi, choć niektórzy tak uważają.



Dobrze piszesz, przykładem jestem ja - slucham wylacznie metalu a nie jestem satanistą ;) To są dwie odmienne rzeczy chociaz musze przyznac ze sa zespoly ktore tekstami nawiazuja, albo te naszywki 666..
_________________
„ZdolnoÅ›ci specjalne – kowalstwo mentalne
Najbardziej nierealne wizje przekujÄ™ ci w plan
Nie uwierzysz mi i tak, ale to już twój problem
¯e podbijać rzeczywistość potrafisz tylko na kompie.”
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-10-27, 22:06   

PrzemQ napisa³/a:

bezsenna napisa³/a:

słuchanie metalu ( czy gra w "the sims" :P) nie jest równoznaczne z oddawaniem czci szatanowi, choć niektórzy tak uważają.



Dobrze piszesz, przykładem jestem ja - slucham wylacznie metalu a nie jestem satanistą ;) To są dwie odmienne rzeczy chociaz musze przyznac ze sa zespoly ktore tekstami nawiazuja, albo te naszywki 666..



Ja też. xD A dziewczyny to tylko tak straszę że z nich złożę ofiarę. Ale wiecie, niektóre się nabierają xDD
_________________
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-10-28, 19:25   

NikaNi napisa³/a:

więc sory jak kogoś tym obraziłam :-)


Mnie nie, ale kogoÅ› na pewno.

A więc - satanizm = brak szatana. Wbrew pozorom to katolicy wierzą w szatana ( :mrgreen: ) jako w osobę.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com