Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Anula  

User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-20, 21:43   

psychopathicwizard Dzięki ! chodzilo o to mi ze kazdy ma inny gust wiec nawet jak sie dba o siebie to jednym sie mozna spodobac drugim nie !!!!
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-20, 21:49   Re: WyglÄ…d

Anula napisa³/a:

Jak dużą uwage zwracacie na wygląd? Umielibyście na przykład być z nie atrakcyjnym/atrakcyjną chlopakiem/ dziewczyna ?



Pewnie, w jakimś stopniu zwraca się uwagę na wygląd drugiej osoby. W miłości musi być również pociąg fizyczny a nie tylko duchowy, a oba razem ze sobą się łączą co tworzy wg. naszego osobniczego myślenia osobę atrakcyjną, co nie oznacza, że dla innych ta osoba jest atrakcyjna.
Czy umiałbym być z osobą nieatrakcyjną, pytanie czy osobę nieatrakcyjną postrzegamy jako główny schemat typowego myślenia każdego czy nieatrakcyjną wg. swojego. Ale nie łączyłbym się z osobą, która wg. mnie jest nieatrakcyjna - to by było dziwne. I tu nie chodzi tylko o wygląd a jako całość, charakter, zachowanie, sposób bycia.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Ostatnio zmieniony przez Mizantrop 2009-10-20, 21:50, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-10-20, 21:49   

Cytat:

chodzilo o to mi ze kazdy ma inny gust wiec nawet jak sie dba o siebie to jednym sie mozna spodobac drugim nie !!!!


Cytat:

Ale niektorzy dbajÄ… o siebie a i tak nie sÄ… Å‚adni.


kłamiesz. po co?
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-20, 21:51   

Wszelkie sprawy proszę załatwiać na PW, a nie zaczynać OT !
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Anula  

User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-20, 21:58   

Czemu myslisz ze klamie ? ;|

[ Dodano: 2009-10-20, 21:01 ]
Mizantrop-no masz rację.Piękno to pojęcie względne.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-10-21, 18:58   

Z osobaą nieatrakcyjną w moim pojęciu, nie potrafiłabym być. nie, po prostu. związek to też fizyczność. a poświęcanie się, żeby komuś nie robić przykrości i brnąć dalej w to, czego się tak naprawdę nie chce, to głupie jest po prostu i krzywdzące obie strony. byłam z jednym takim, co za pięknego nie uchodził. ale to mnie ma się podobać, a gusta są różne.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-10-24, 10:54   

Wszystko jest względne.
Owa osoba ma być pociągająca dla mnie,osoby w niej zakochanej,a nie dla otaczającego świata.Co za tym idzie trudno nam klasyfikować atrakcyjność.
Wiadomo także,że nie zawsze partner/partnerka będzie w 'kwiecie wieku' i co wtedy ?
_________________
Drugs&hugs.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 22:53   

Ktoś kto wydawał się interesujący kiedyś , teraz już taki nie jest . Gust się zmieniają. Pozatym jak się jest w kimś zakochanym to nie zwraca się takiej uwagi. Jakby patrzeć na atrakcyjny wygląd to ludzie po 70 by się rozwodzili.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

bezsenna  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-25, 11:01   

Jeśli się kogoś kocha, to wygląd nie ma żadnego znaczenia :) Wtedy ta osoba jest dla nas ideałem, a na innych nie zwraca się uwagi :)
 

Ilia  

User



Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-05, 21:15   

Nie zwracam uwagi na urodę osoby, tylko na jej charakter i zainteresowania. Nie mieliśmy wpływu na to, jak chcemy wyglądać.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-11-08, 15:21   

Zwracam uwagę na wygląd. Lubie patrzeć na przystojnych chłopaków.
Ale nie sądzę, żebym w takim ciachu tylko umiała sie zakochać. Tu chyba bardziej chodzi o to, że ten ktoś musi mieć w sobie coś co mnie przyciąga. I wtedy wydaje mi się, że jest cudowny, najprzystojniejszy na świecie. Ale imponuje mi też np. jego głos, jego gesty, zachowania. Wszystko. I liczy się dla mnie to, jaki jest idealny w moich oczach.
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2010-01-13, 17:42   Re: WyglÄ…d

Anula napisa³/a:

Umielibyście na przykład być z nie atrakcyjnym/atrakcyjną chlopakiem/ dziewczyna ?

oczywiście że tak
Jakbym go lubiła to co mnie interesuje jego wygląd...
Jak są starzy ludzie to nie zawsze wyglądają ładnie, mają wiele problemów i jednak się kochają.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Katsu  

Stały User

satyr.



Wiek: 30

Do³±czy³a: 11 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-14, 18:20   

Hm... Nieatrakcyjny... Właściwie jaki jest nieatrakcyjny chłopak? Kiedyś przyglądałam się męskiej części mojej klasy (jestam na mat-fizie, więc w mojej klasie jest 24 przedstawicieli płci brzydkiej) i doszłam do wniosku, że każdy ma w sobie coś pociagającego. O patrzcie, tamtem na ładne oczy, a ten tutaj ma specyficzny chód, no i jeszcze on... jego głos jest taki pociągający... Przecież każdy ma w sobie "coś". No i zależy co komu się podoba. Ważniejsze jest czy ktoś o siebie dba, bo co nam po facecie, który maładne rysy twarzy i w ogóle, kiedy ma tłuste włosy i nieświeży oddech?
Ja nie ukrywam, że dla mnie wygląd ma jakieś tam znaczenie, bo to on ma wpływ na to czy zwrócimy na kogoś uwagę. A kiedy już zdecywuję się do kogoś zagadać to wtedy zwracam uwagę na charakter, sposób bycia i całą resztę ;)
_________________
"Oddychamy światłem, oddychamy muzyką, oddychamy chwilą obecną."
A. Rice "Wampir Lestat"
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-01-14, 18:25   

Katsu napisa³/a:

Kiedyś przyglądałam się męskiej części mojej klasy (jestam na mat-fizie, więc w mojej klasie jest 24 przedstawicieli płci brzydkiej) i doszłam do wniosku, że każdy ma w sobie coś pociagającego.


każdy każdy każdy?
ja się swoim przyglądam, a sytuacje mam podobną, no i mimo wszystko znajdzie się paru na których bym nie spojrzała w 'ten' sposób nawet gdybyśmy zostali sami na ziemii.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Katsu  

Stały User

satyr.



Wiek: 30

Do³±czy³a: 11 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-14, 18:37   

Może mamy inne gusta. Przecież każdy ceni co innego, ale jednak ja dostrzegam w każdym coś. Może taka moja wada. Albo zaleta, zależy jak na to patrzeć.
_________________
"Oddychamy światłem, oddychamy muzyką, oddychamy chwilą obecną."
A. Rice "Wampir Lestat"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com