Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kinder

User



Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-01-14, 19:53   

Wygląd się liczy, ale nie można zakochać się tylko w wyglądzie. Całokształt ważny. Ale w tym wszystkim przeważa charakter.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-01-17, 09:51   

kinder napisa³/a:

Ale w tym wszystkim przeważa charakter.


Tak. Ale dopiero wtedy gdy ten ktoś przyciąga się wyglądem. Bo nie zwrócisz uwagi, nie będziesz chciała go poznać bliżej jeśli będzie zupełnie nie w Twoim typie.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Smoczek  

Wymiatacz


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 32

Do³±czy³: 23 Lip 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2010-01-17, 12:05   

Wygląd nie jest najważniejszy bo z wiekiem przemija.Ale wiadomo każdy patrzy na kogoś atrakcyjnego dla siebie.
_________________
chodź ze mną.
 

Panna Prym  

Stały User

Anima vilis



ImiÄ™: Milena

Do³±czy³a: 16 Sty 2010

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-01-17, 12:24   

Wygląd wprawdzie nie jest pierwszorzędny, ale raczej nie mogłabym związać się z mężczyzną, który nie pociągałby mnie pod względem fizycznym.
 

kati  

User



Do³±czy³a: 10 Sty 2010

Sk±d: co? jak ?

   

Wys³any: 2010-01-20, 19:42   

Może być nawet brzydki haha xD Inni mogą mówić,że jest brzydki a mnie na przykład może się podobać ;) i to jest najważniejsze ;d no i charakter oczywiscie sie liczy też.
 

Ukryta  

User


Do³±czy³a: 16 Sty 2010

Sk±d: Siedem wzgórz

   

Wys³any: 2010-01-20, 20:45   

Ciekawe jest to że tak dużo osób mówi że wygląd się nie liczy. Jestem niestety osobą puszystą i zauważyłam że dla większości atrakcyjność jest na pierwszym miejscu. I nie chodzi mi tu jedynie o płeć przeciwną.
 

Cathleen  

Stały User

Feel the music



Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-20, 20:52   

fakt faktem pierwsze wrażenie zawsze jest bardzo ważne. Jeśli osoba jest atrakcyjna chętniej nawiążemy z nią jakiś kontakt niż z osobą mniej atrakcyjną...
Ja jednak jestem zdania że nie powinniśmy odrzucać kogoś tylko dlatego że jest mniej atrakcyjny od nas...
_________________
Przestań się bać
Krzycz jeśli zechcesz
Poczuj że żyjesz
Zrozum że jesteś...!!!
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-01-20, 21:31   

Panna Prym napisa³/a:

Wygląd wprawdzie nie jest pierwszorzędny, ale raczej nie mogłabym związać się z mężczyzną, który nie pociągałby mnie pod względem fizycznym.


Dokładnie. Nowo poznanemu chłopakowi nie da się zajrzeć zresztą do głowy by zobaczyć co tam ma, a w piękne oczy i na ładny uśmiech popatrzeć można. I nie oszukujmy się - to te zauważone cechy zewnętrzne jako pierwsze nas do kogoś przyciągają.
Tak więc przywiązuję wagę do wyglądu. I swojego i cudzego.
 

SobreNatural  

Stały User

shut the fuck up



Do³±czy³a: 10 Sty 2010

Sk±d: Czêstochowa

   

Wys³any: 2010-01-20, 22:52   

Owszem liczy się wygląd, nawet bardzo , ale bardziej interesuje mnie co kryje dusza mężczyzny .. ;)
_________________
http://calm-down.pinger.pl/
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-20, 23:05   

Tak potrafilabym byc z facetem ktory nie jest atrakcyjny pod warunkiem ze chodzi tu o twarz i sylwetke. Natomiast nie potrafilabym byc z facetem ktory ma brudne ubranie, tluste wlosy czy beud za paznokciami a to wlasciwie tez jest wyglad.
 

Smoczek  

Wymiatacz


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 32

Do³±czy³: 23 Lip 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2010-01-21, 09:56   

moim zdaniem patrzenie TYLKO i wyłącznie na wygląd jest głupotą. Ponieważ co jeśli np. ten chłopak będzie miał wypadek i w nim zostanie np oszpecona jego twarz? już go nie będzie kochała osoba która patrzyła tylko na wygląd.
_________________
chodź ze mną.
 

rainbow  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 28 Gru 2009

Sk±d: po³udnie

   

Wys³any: 2010-01-21, 10:44   

Smoczek napisa³/a:

już go nie będzie kochała osoba która patrzyła tylko na wygląd.



pytanie czy taka osoba kiedykolwiek naprawdę Kochała..

co do tematu, zależy czy osoba jest niezadbana, niechlujna czy nie grzeszy urodą.
w tym pierwszym to nie chciałabym się spotykać z kimś, kto przywiązuje zerową wagę do swojego wyglądu (w tym też do higieny).
z kolei w drugim przypadku nie mam nic przeciwko bo np. ktoś jest za niski czy ma odstające uczy. wygląd to dla mnie sprawa drugorzędna i wolałabym mieć brzydszego chłopaka niż np. takiego co widzi tylko koniec swojego nosa.
jeśli jednak mówimy o kimś chorym czy po wypadku, to pewnie miałabym jakieś opory, jednak taka prawdziwa miłość nie patrzy na to co z zewnątrz moim zdaniem.
 

Rozalia  

User



ImiÄ™: Rozalia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 01 Lut 2010

Sk±d: z Poznania ; D

   

Wys³any: 2010-02-01, 17:56   

Liczy siÄ™ wyglÄ…d , ale charakter to podstawa .
_________________
" Czy przestępstwem jest walczyć o swoje ? "
 

Somii  

User

<3


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-02, 21:13   

a trądzik was odrzuca obrzydza ? nie mówię o całej twarzy ale np na czole jest trochę ze widać czy tam na policzkach ? ;d
 

Ej  

Mega wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³a: 03 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-03, 18:30   

Wygląd jest ważny, ja chyba nie potrafiłabym być z bardzo mało atrakcyjnym chłopakiem, ale gdyby np. doszło do sytuacji np."randki w ciemno";D, i gdyby on sie okazał tym mało atrakcyjnym, to nigdy bym go z tego powodu nie poniżyła, nie obraziła, ani nic z tych rzeczy... Ale być z nim to raczej nie..
_________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com