Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-09-23, 21:56   

a u mnie to jest tak ze dopoki kogos nie poznam to nie potrafie stwierdzic czy mi sie podoba fizycznie czy nie. dziwneee... generalnie dopiero jak chlopak mi zaimponuje swoja osobowoscia to zaczyna mi sie podobac, nawet jesli jego wyglad znacznie odbiega od klasycznego kanonu piekna.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

Disarray  

Stały User

Chaos myśli...



Do³±czy³a: 13 Wrz 2013

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2013-09-23, 23:00   

Cóż, wygląd nie jest może i najważniejszy, ale w jakiś sposób ważny, to on sprawia, że ciągnie nas do jakiejś osoby mniej czy bardziej. Ale jednak jeśli ktoś jest niby mniej atrakcyjny, ale jego charakter jest cudowny (o czym przekonałam się ostatnio, odnalazłwszy w pewnej osobie to "coś") to mi to nie przeszkadza. : )
_________________
"Everything that kills me, makes me feel alive."
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-09-24, 00:46   

Cukierkowa napisa³/a:

a u mnie to jest tak ze dopoki kogos nie poznam to nie potrafie stwierdzic czy mi sie podoba fizycznie czy nie. dziwneee... generalnie dopiero jak chlopak mi zaimponuje swoja osobowoscia to zaczyna mi sie podobac, nawet jesli jego wyglad znacznie odbiega od klasycznego kanonu piekna.


Mam dokładnie tak samo, jeśli ktoś ma fajna osobowość to i wygląd zaczyna mi się podobać, mimo że wcześniej nie zwrocilabym na faceta uwagi.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

paulinawelc  

User


Do³±czy³a: 17 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-24, 13:34   

Pewnie, że wygląd jest ważny i nie rozumiem osób, które pisza inaczej... Kompleksy ma każdy, wiadomo czy to nadwaga czy zmarszczki :P Warto jednak pracować nad sobą http://kobiecyporadnik.pl...nasz_temat.html Pare chwil dziennie i można zmienić myślenie o sobie, a cóż prawda jest to, że to jak myślimy o sobie wpływa na widoki innych na nas. Pewniejszy siebie chłopak na pewno zwróci swoją uwagę nawet jeśli będzie dla mnie mniej atrakcyjny, nie będzie, że tak ujmę 'w moim typie'. Czasem właśnie tak bywa :)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-09-24, 17:33   

Musialam się nad tym chwilę zastanowić, jak to w moim przypadku bywa.
Rzadko kto pociąga mnie fizycznie, nie spotkalam jeszcze takiego pięknego mężczyzny na tyle, żeby mnie swym wyglądem zainteresowal. Dlatego też nie mogę zwracać na wygląd szczególnej uwagi i zadawać się tylko z mężczyznami, którzy mi się podobają wizualnie, bo prawdopodobnie nigdy nie mialabym chlopaka.
Z kolei tak, jak wspomniala Cukierkowa, dopiero później przy bliższym kontakcie wylapuję te cechy, które mnie niezwykle pociągają.
Zresztą mam nieco inne poczucie piękna.
Mnie zwyczajnie czasami podnieca jakaś niedoskonałość.
Wiec patrząc na przykład na jakiegoś nagiego faceta, który miałby duży brzuch.
Nie obrzydziłoby mnie to, bo sam kontrast między nim, a mną mi się podoba.
Nie wiem, czy zostałam zrozumiana.
Ale podsumowując swój post mogłabym być z nieatrakcyjnym mężczyzną. Ale są pewne cechy jednak, których nie mogłabym zaakceptować. I też bez skrajności.
_________________
W miękkim futrze kota
 

momoko  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2013-11-22, 22:01   

Wygląd jest ważny, ale w dużo mniejszym stopniu ponieważ nie mam wyobrażenia, jak "idealnie" powinna wyglądać druga osoba. Natomiast bycie "atrakcyjnym" jak dla mnie oznacza posiadanie tego "czegoś". Osoba musi mnie czymś urzec (np.charakter, zachowanie).
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2013-11-23, 02:29   

apocalypse napisa³/a:

Cukierkowa napisa³/a:

a u mnie to jest tak ze dopoki kogos nie poznam to nie potrafie stwierdzic czy mi sie podoba fizycznie czy nie. dziwneee... generalnie dopiero jak chlopak mi zaimponuje swoja osobowoscia to zaczyna mi sie podobac, nawet jesli jego wyglad znacznie odbiega od klasycznego kanonu piekna.


Mam dokładnie tak samo, jeśli ktoś ma fajna osobowość to i wygląd zaczyna mi się podobać, mimo że wcześniej nie zwrocilabym na faceta uwagi.



no bo jakoś to tak mniej więcej działa, jeżeli zaczyna podobać ci się charakter jakieś osoby to ta osoba staje się dla nas bardziej atrakcyjna, niż jakbyśmy widzieli ją na ulicy nie znając jej.

czy mogłabym? jednak kto wytycza atrakcyjność? myślę, że każdy określa to sam, a każdy ma inny gust. jednak, jeżeli rozmawiamy o osobach potencjalnie uważanych za nieatrakcyjne, to hm... ciężko jest mi na to odpowiedzieć. wydaje mi się, że jedyna bariera dla mnie to wzrost, no po prostu nie mogłabym być z niskim facetem (niski = poniżej 180cm), a dla mnie wysoki facet automatycznie staje się bardziej atrakcyjny.
wydaje mi się, że ten post jest cholernie zagmatwany,
w każdym razie REASUMUJ¡C = mogłabym być.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

k.lina123  

User


ImiÄ™: k.lina

Wiek: 31

Do³±czy³a: 26 Lis 2013

Sk±d: Jaros³aw

   

Wys³any: 2013-11-26, 12:36   

Moim zdaniem wygląd ma kolosalne znaczenie, szczególnie przy poznaniu. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne ;)
_________________
sklep.ego-moda.pl
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-12, 17:45   

A co właściwie mamy rozumieć jako nieatrakcyjny wygląd? Niewyglądanie jak model z wyretuszowanych zdjęć w czasopismach czy może zaniedbanie podstaw higieny osobistej jak u menela spod monopolowego? Bo jeżeli to pierwsze, to życzę powodzenia wszystkim w znalezieniu "ideału". W moim przypadku, jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny, skreśliłabym z miejsca tylko kogoś, kto wygląda i pachnie jakby od miesiąca się nie mył i bardziej przypomina krzak niż człowieka.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-11-18, 19:44   

Hella napisa³/a:

bardziej przypomina krzak niż człowieka.


Im bardziej zarośnięty, tym sexowniejszy.
Bogu dzięki za gęstą brodę mojego męża.
Gdyby tylko chciał jeszcze zapuścić dłuższe włosy, tak, żeby wystawał loczek zza ucha. No marzenie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-12-05, 19:52   

metalmummy napisa³/a:

Hella napisa³/a:

bardziej przypomina krzak niż człowieka.


Im bardziej zarośnięty, tym sexowniejszy.
Bogu dzięki za gęstą brodę mojego męża.
Gdyby tylko chciał jeszcze zapuścić dłuższe włosy, tak, żeby wystawał loczek zza ucha. No marzenie.


Nie chodzi mi o zwykły, zadbany zarost, nawet jeśli jest dość duży. Miałam na myśli zarost, który jest wynikiem zaniedbania, a nie po prostu zapuszczania brody. ;)
 

N4VV  

Stały User

INTJ



Do³±czy³: 11 Lis 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2014-12-06, 19:04   Re: WyglÄ…d

Anula napisa³/a:

...Umielibyście na przykład być z nie atrakcyjnym/atrakcyjną chlopakiem/ dziewczyna ?


Dla kogo atrakcyjnym/atrakcyjnÄ…?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-12-12, 20:12   

Hella napisa³/a:

Nie chodzi mi o zwykły, zadbany zarost, nawet jeśli jest dość duży. Miałam na myśli zarost, który jest wynikiem zaniedbania, a nie po prostu zapuszczania brody.


Oprócz tego, że czymś ją smaruje, niczym nie przycina ani czesze czy inne cuda. Po prostu sobie rośnie.
£adny kształt zarostu odziedziczył w spadku genetycznym. Tak samo jak i kwadratową szczękę, co dodatkowo dodaje mu męskości.
Fantastyczne jest to, że mimo tego, że broda jest ciemna (choć sam jest ciemnym blondynem), to ma wplecione gdzieniegdzie miedziane włoski. Uwielbiam się temu przyglądać, kiedy leżę mu na ramieniu.
Takie moje zboczenie:)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

darkness  

User



Wiek: 27

Do³±czy³a: 01 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-01, 21:04   

Jeśli ma naprawdę fajny charakter i zaimponuje mi, to nie widzę przeszkód. Wygląd nie jest najważniejszy, ale musi o siebie dbać :)
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-01-01, 21:09   

Jak to facet - wzrokowiec. Chociaż wygląd - piękny/przystojny to pojęcie względne, są gusta. Dla mnie ktoś może być boginią, a dla kogoś przeciętniaczką. Ogólnie wygląd, aby dziewczyna mi sie spodobała składa się wiele czynników.

Choć wygląd to nie wszystko, bo mam śliczne znajome, ale za nic bym z nimi nie mógł być
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com