Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Doł±czyła: 01 Lip 2015

   

Wysłany: 2015-07-09, 17:54   

Moja największa wygrana to 400 zł :D i byłam mega mega szczęśliwa jakby mi się udało strzelić 6 to sama nie wiem co bym zrobiła :) zapewne wyremontowałabym swój i rodziców dom , kupiła tacie nowy samochód a nad resztą bym myślała.
 

krul umiĹ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doł±czył: 22 Lut 2014

   

Wysłany: 2015-08-03, 19:07   

no jasne ze to trwonią, z reguly nie tyczy sie to tylko wygranych w totka ale tez dziedziczenia majątków i w ogole naglego przyplywu gotowki. ten chlopak z tego tematu ma teraz taka sama sytuacje jak wiekszosc Polakow ale mlodosc spedzil na obracaniu sie wsrod dupeczek i zwiedzaniu świata wiec i tak jest na plus :D
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbĂłwka
 

marmi  

Pogromca postĂłw

kamikadze



Wiek: 41

Doł±czył: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wysłany: 2015-08-04, 01:39   

Oczywiście że większość trwonie te pieniądze i po kilku latach nie ma nic, dla normalnego człowieka wygrana w totka jest niewyobrażalną sumą, nie ma praktycznie takiej siły żeby potem nie wydawać non stop na wszystko, mało kto zdeponuje sporą część na lokatach i zyje z odsetek, więskszość od razu kupuje domy, auta, wczasy, spora grupa od razu rezygnuje z pracy i potem to już dosłownie z nudów wydaje bo co innego ma robić całe dnie...

Osobiście nie chciałbym nigdy wygrać sum liczonych w milionach złotych bo raczej więcej byłoby potem kłopotu niż szczęścia...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com