Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sebastien  

Stały User

Emo Boy



ImiÄ™: Sebastien

Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-17, 17:00   

Odłożyłbym praktycznie wszystko do banku żeby samo na siebie zarabiało...
Wyjechałbym do mojego Lyonu i kupił jakiś lokal w centrum z którego zrobiłbym swój pub/klub ect ect. :<
_________________
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-01-30, 17:58   

To bardzo dużo pieniędzy.
Na pewno dałabym trochę mamię, kupiłabym sobie dużo ciuchów, szczególnie butów.
Resztę bym odłożyła na przyszłość, bo mam niezły plan, a z takimi pieniędzmi na pewno udałoby mi się go zrealizować.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-01-30, 20:38   

Gdybym wygrał (fajne takie gdybanie) taką sumę, to na pewno spełniłbym swoje marzenie. Mianowicie kupiłbym sobie działkę, nie jakąś dużą, średnią. I otworzyłbym swój mini park gadów. I spełniałbym swoją pasję, starając się jednocześnie innych nią zarazić.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

achmed007  

Mega wymiatacz

Hebelek:)



Imię: Błażej

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-30, 21:11   

ja bym na nich spał:)
_________________
Nie mówię o brylantach, choć dałbym jej koronę...
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-02-17, 22:15   

Kupiłbym jakieś 100 metrowe mieszkanie niedaleko centrum, samochód, komuś bym pomógł !! opłaciłbym studia, spłacił kredyt, kupił takiego garbuska. I duuużoooo jeszcze.
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

Elisah  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-02-20, 17:22   

Wielkie podróże, mieszkanie w Paryżu i zakupy. Reszta, której niewiele by zostało, odpalam dla najbliższych i będących w potrzebie.
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2011-02-20, 19:06   

Nic bym nie kupował bo już wszystko mam czego dusza zabraknie i to bez lotka ... Jedynie bym zwiększał inwestycje i tyle.
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-02-20, 19:07   

Audi Q7. ;)

A tak na poważnie- zapewne własny dom oraz na inne potrzeby moje oraz partnera.
_________________
Drugs&hugs.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-22, 16:17   

-Kupiłabym, czy może od razu postawiła (po co się rozdrabniać, co nie?) apartamentowiec w centrum miasta i urządziłabym go od początku do końca pod mój styl. (koniecznie z oszkloną ścianą, jak w filmach)
-Postawiłabym śliczny, przytulny i uroczy domek z białym płotkiem i różami w ogródku na przedmieściach
-Poleciałabym z przyjaciółmi na Kubę, gdzie piłabym rum, paliła cygara, tańczyła salsę i uprawiała nocą seks na plaży.
-Otworzyłabym kawiarnie literacko-artystyczną z prawdziwego zdarzenia na wzór skamandryckiego Pod Pikadorem, może nawet w tym samym miejscu, na Nowym ¦wiecie, gdzie panowałby wiecznie dekadencki nastrój, gdzie spotykaliby się pasjonaci, nie żadna tam 'warszafka' i gdzie upijałabym się wieczorami w towarzystwie swoich kompanów.
-Urządziłabym sobie garderobę, taką w której buty stoją na półkach ułożone kolorami i podpisane, żeby łatwiej było je znaleźć.
-Stworzyła swoją własną, osobistą biblioteczkę z książkami WY£¡CZNIE oprawionymi w bordową skórę z tłoczonymi, złotymi napisami na grzbietach.
-I może na koniec jakaś furka.
Starczy.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

camile15  

User

:)


ImiÄ™: Kamila

Wiek: 27

Do³±czy³a: 22 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-22, 16:36   

kupiłabym samochód nowego kompa dom i nie :-) wiem co jeszcze:) :-)
 

426  

User



ImiÄ™: Andrzej

Wiek: 34

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: Dok±d?

   

Wys³any: 2011-02-22, 17:10   

Zależy od sumy. Jak więcej to Camaro, dom, a reszta na lokate czy coś i z odsetek żyć. Jak mniej to camaro, dom, a reszte rozhulać. :hyhy:
_________________
So here I am
In solitude I stand
I've got dreams inside
I need to realize
My faith has grown
No fear of the unknown
No more
No more
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-22, 17:11   

Porcelana. napisa³/a:

-Kupiłabym, czy może od razu postawiła (po co się rozdrabniać, co nie?) apartamentowiec w centrum miasta i urządziłabym go od początku do końca pod mój styl. (koniecznie z oszkloną ścianą, jak w filmach)



Kupiłbym, nie przesadzajmy już. W miejscu, z ktorego tylko krok miałbym do Niej i mógłbym się zjawić 15 minut po telefonie, że mam przyjść.

Porcelana. napisa³/a:

-Postawiłabym śliczny, przytulny i uroczy domek z białym płotkiem i różami w ogródku na przedmieściach



Dla spokojnych chwil w domowym zaciszu, dla ustatkowania się i zwolnienia rytmu życia, kiedy będzie to potrzebne.

Porcelana. napisa³/a:

-Poleciałabym z przyjaciółmi na Kubę, gdzie piłabym rum, paliła cygara, tańczyła salsę i uprawiała nocą seks na plaży.



Głównym celem byłaby Hiszpania, ale Kuba też mogłaby być, a najlepiej podróż po kilku egzotycznych krajach.

Porcelana. napisa³/a:

Otworzyłabym kawiarnie literacko-artystyczną z prawdziwego zdarzenia na wzór skamandryckiego Pod Pikadorem, może nawet w tym samym miejscu, na Nowym ¦wiecie, gdzie panowałby wiecznie dekadencki nastrój, gdzie spotykaliby się pasjonaci, nie żadna tam 'warszafka' i gdzie upijałabym się wieczorami w towarzystwie swoich kompanów.



Wieczory literackie, czytanie wierszy, pijane dyskusje o wyższości jednego poety nad drugim <3 3

- Kupiłbym wszystkie książki i tomiki poetyckie świata.

- Założyłbym małe wydawnictwo, które pomagałoby zadebiutować zdolnym, a mniej popularnym poetom, tym, którzy nie idą z prądem, byle coś wydać.

- Studiowałbym jeszcze z 10 lat, bez ciśnienia na osiągnięcia, bo przecież kasę mam. Skończyłbym filologią polską, filozofię i iberystykę.

- Kupiłbym ładne mieszkanie siostrze w dużym mieście i dał trochę pieniędzy rodzicom, żeby nigdy już nie musieli się zastanawiać, na co ich stać.

- Kupowałbym Jej ładne, czasem drogie prezenty. Nie po to, żeby zdobyć Ją pieniędzmi, ale żeby sprawić przyjemność i żeby mogła się uśmiechać, "bo mam tę sukienkę, która była w Gossip Girl"

Miałbym pewnie jeszcze milion fajnych pomysłów, kto by to teraz wszystko ogarnął :-P
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

camile15  

User

:)


ImiÄ™: Kamila

Wiek: 27

Do³±czy³a: 22 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-22, 19:56   

chociaz wotpie ze zdązyłabym to wydac bo bym wczesniej umarła na zawał :) :-) :-)
 

rebelgirl  

Stały User

I am mine



ImiÄ™: Wiktoria

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-02-22, 23:03   

Pojechała z przyjacielem do tych wszystkich miejsc, które chcemy zobaczyć.
_________________
Rozmawiając z wieloma osobami nie mogę się doczekać kiedy się wreszcie zamkną. Jak np zamknij się. Jesteś kretynem. Nie mam nic do powiedzenia, wiesz?
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2011-02-23, 10:24   

pewnie własny dom bym kupił, a dalej to bym myślał na bieżąco....
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com