Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Otwarty przez: Ostia | 2009-10-18, 11:51

Autor

Wiadomo¶æ

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-10-19, 12:57   

Porcelana. napisa³/a:

A prezerwatywy sÄ… o-kro-pne.

ale pigulki Cie nie ochronia przed chorobami . Jednak inna sprawa gdy jest to stały partner .
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-10-19, 15:22   

Tabletki +gumka..
_________________
Drugs&hugs.
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-10-19, 19:35   

Tabletki jak się orientuje są opłacane przy "regularnym" seksie, czyli jak robisz to często.
Dlatego ja polecam gumki, są najłatwiej dostępne i tanie
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

bliss  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Wiek: 32

Do³±czy³a: 20 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-10-19, 19:53   

regularnie wcale nie oznacza często. W mniej więcej równych odstępach czasu.
Wiadomo. Stały partner - tabletki, a prezerwatywa? większość woli bez.
_________________
"Byłem rad, że mogę udzielić prawidłowej odpowiedzi, co też uczyniłem. Powiedziałem, że nie wiem."
 

Vanessa  

Stały User



ImiÄ™: Paula

Wiek: 30

Do³±czy³a: 09 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-20, 19:35   

Myśle ze dla nastolatki to globułki antykoncepcyjne, są łatwe w użyciu i mozna je kupić bez recepty. A jeżeli nie chcesz, to prezerwatywa ; ]]
_________________
Bo kocham w sobie to co najsubtelniejsze . ;*
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-20, 23:25   

Tak, tabletki, globułki, ale pamiętajcie to NIE CHRONI przez HIV i innymi chorobami wenerycznymi tudzież wirusami.
Można sobie odpuścić prezerwatywy gdy jest się na stałe z partnerem jakiś czas już. Ja bym nie ryzykował pierwszego kontaktu.
Co nie zmienia faktu, że stały partner może nas również zakazić wirusem.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

eww18  

Stały User



Do³±czy³a: 01 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-01, 16:47   

najlepeij tabletki, i to nie ważne ile masz lat. a znając facetów to nie pomyśli o gumce. najlepiej sama o to zadbaj
_________________
żyj tak, żebyś po latach mógł powiedzieć: przynajmniej się nie nudziłeś...;))
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-06, 08:14   

eww18 napisa³/a:

najlepeij tabletki, i to nie ważne ile masz lat


Bzdura. Tabletki to HORMONY EGZOGENNE, które zaburzają fizjologię organizmu. Póki można należy ich unikać, a nie rozdawać każdej 15latce, jak cukierki.

eww18 napisa³/a:

. a znając facetów to nie pomyśli o gumce


Zależy ;)
 

kapryśna

User



Do³±czy³: 03 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-11-12, 19:02   

dopoki organizm nie osiagnal stadium doroslego, unikalabym brania wszelakich hormonow, bo nie widze sensu ingerowac w rozszalala w czasie dojrzewania gospodarke hormonalna za pomoca kolejnych dawek.

na poczatek powinna wystarczyc obserwacja cyklu + prezerwatywy. szczegolnie, ze wiek jeszcze nastoletni, okazji wtedy wiekszosc osob nie ma na tyle, by potrzebne bylo jakies stale zabezpieczenie.

eww18 napisa³/a:

a znając facetów to nie pomyśli o gumce.


jak facet chetny i rozsadny to pomysli.
 

paradoks  

Wymiatacz

oryginalność!



Wiek: 32

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-12-03, 14:44   

Wygląda na to, że muszę odnowić ten temat ponieważ mam małe pytanie. Osobiście uważam, że tabletki są jedną z najlepszych metod antykoncepcji. Zaczęłam więc brać je 10 dni temu. Wiem, że nawet przez 3 miesiące organizm się reguluje i mogą wystąpić plamienia. Jednak mój okres się skończył, a plamienia występują od 6 dni po jego zakończeniu i nie wygląda na to, żeby to się szybko skończyło. Jak na razie nie wariuję, ponieważ to normalne ale... po jakim czasie powinnam się martwić bądź udać do lekarza?

Dziękuję za konkretne odpowiedzi ;-)
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-12-03, 16:13   

paradoks napisa³/a:

Jak na razie nie wariuję, ponieważ to normalne ale... po jakim czasie powinnam się martwić bądź udać do lekarza?



Krwawienie wynika z bardzo silnego działania atrofizujacego śluzówkę macicy przez składnik gestagenowy leku co zapobiega zaistnieniu ciąży. Doprowadza to do plamienia z dróg rodnych tzw krwawienia przełomowego. Powinno Ci to minąć. W sumie czasami nawet owe plamienia mogą się pojawiać przez 3-4 opakowania tabletek, które później powinno się uspokoić.
Jeśli Ci miną plamienia i pojawią się znów, przy kolejnym opakowaniu to się nie przejmuj, jeśli natomiast powiedzmy przy 5-6 opakowaniu nadal będą to lepiej udać się do ginekologa.
I to zależy jeszcze jakie tabletki bierzesz.
Ale jeśli masz jakieś wątpliwości, lepiej zawsze i tak przejść się do ginekologa, forum to nie to samo.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

donkeyaw  

Wymiatacz

rolnik



ImiÄ™: Aleksander

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Gru 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-12-03, 16:21   

moze popros chlopaka aby zalozyl prezerwatywe typu unimil ''extra safe'' jest to kondom z jakims srodkiem plemnikobojczym ^^ moze to zwiekszy bezpieczenstwo :)
_________________

 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-12-03, 16:37   

Cytat:

chciałabym zapytać, jaki jest najlepszy sposób antykoncepcji dla nastolatki ?
chciałabym, żeby był bardzo skuteczny, bo nie chciałabym zajść w ciążę.



Nie uprawiać seksu, bo seks to nie zabawa. Napisałaś "dla nastolatki", jeśli jesteś nastolatką i chcesz uprawiać seks, to moim zdaniem powinnaś z tym poczekać.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

paradoks  

Wymiatacz

oryginalność!



Wiek: 32

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-12-03, 16:47   

Mizantrop dzięki wielkie za odpowiedź ;-)

donkeyaw napisa³/a:

moze popros chlopaka aby zalozyl prezerwatywe typu unimil ''extra safe'' jest to kondom z jakims srodkiem plemnikobojczym ^^ moze to zwiekszy bezpieczenstwo :)


wiesz... o bezpieczeństwo to ja się akurat nie martwię :)
 

yoLala  

User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 02 Gru 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-12-03, 17:48   

Tabletki stosowane rególarnie są dość skuteczne, ale nie zapominajmy o skutkach ubocznych spowodowanych z ich stosowania w młodym wieku. Ja polecam prezerwatywę chroni przed niechcianą ciążą i chorobami wenerycznymi. :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com