Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2011-06-28, 23:44   

Ja mam jeszcze rOk.
Ale I gim to była bajka,poznawanie się,śmiechy,albo (tacie się popsuł samochód a moja paczka poszła w 9 i nam pomogli go odpalić ^^ :-) na pycha po kaprysach kumpli :-) )/
Albo na kurczaczka do sklepu w środku lekcji wyszliśmy,albo jak chorowałem to wszyscy w odwiedziny do mnie ^^
II klasa lipnie się porobiło
najlepsi się przerobili na Plastik,albo doszli do nas ci co nie zdali,i ci to wo gule pierdnięcie koledze na kanapkę w przebieralni,albo butelka ze szczynami w plecaku zamiast picia kolegi. ;) ale wiecie to nie to samo co kiedyś jeszcze rok i tyle i nowe znajomości. :]
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

Musahaha  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-04, 11:13   

To będzie najszczęśliwszy dzień w moim życiu... (za rok) klasa wgl nie była zgrana, ludzie fałszywi czy dwulicowi...oczywiście są wyjątki, ale z nimi jednak kontakt mogę miec w inny sposób. ;)
_________________
Nie cierpię cierpieć ...
 

Olok  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 23 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-04, 17:37   

Też tak mówiłem, że nie będę za nimi tęsknić. A teraz? Dziwnie się będę bez nich czuł. Kwestia przyzwyczajenia do tych ludzi.
_________________
Z głupkami nie ma sensu rozmawiać. Przed głupkami trzeba się bronić.-W. Cejrowski
 

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



ImiÄ™: Oryginalne

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-07-05, 10:18   

Ja tam zacieszam, chociaż szkoda mi, że z przyjaciolką juz nie bd codziennie się widzieć, tylko od czasu do czasu, nie bedzie mojego terapeuty na zawołanie, ale trudno. Nie mozna patrzeć się wstecz, czas na patrzenie w przyszłość.
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

Tomash

User


Wiek: 29

Do³±czy³: 05 Lip 2011

Sk±d: Podlaskie

   

Wys³any: 2011-07-05, 21:53   

Ja to na zakończenie roku czekałem jak na zbawienie :-D . W mojej klasie nie było żadnego zgrania, każdy liczył tylko na siebie i tak było zawsze. Mam tylko nadzieję że w LO trafię na normalną klasę. Niestety z głównymi "zapalnikami" klasowych kłótni będę się spotykał bo idą do tego samego LO co ja, na szczęście na inny profil :-) .
_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja... SCANIA the best
 

Freeman  

Wymiatacz

M. I love you ;*



ImiÄ™: Adam

Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Lut 2010

Sk±d: Krk (Kraków) :D

   

Wys³any: 2011-07-07, 03:52   

Z deka trochę mi szkoda bo parę osób lubiłem ale wyliczyć ich można było na palach jednej dłoni . Z jednej strony się cieszę że koniec z 2 szkoda trochę;/
_________________
2 Wielkie miłości . M ;* i Duży Fiat . Fiat 125p to nie tylko samochód to Styl życia .
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-07-07, 14:39   

Jeśli mam za kimś tęsknić, to na pewno nie będzie to nikt z mojej gimnazjalnej klasy.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Westru  

User



Wiek: 32

Do³±czy³: 07 Lip 2011

Sk±d: Lubawa / I³awa

   

Wys³any: 2011-07-08, 10:08   

@up Nie wiem czy twój wiek jest prawdziwy ale tak czy siak popieram. Ja też nie będę tęsknił.
 

Addie  

User



Do³±czy³a: 20 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-20, 22:27   

W gimnazjum miałam żałosną klasę i byłam pewna, że po zakończeniu będę spieprzać do domu jak najszybciej w podskokach, jednak jakoś tak wyszło, że wszyscy zaczęli się rozklejać i ogólnie zrobiło się tak smutno... Na początku razem z kolegą zaczęliśmy się ze wszystkich nabijać, ale potem i mnie dopadło i też trochę sobie popłakałam. Ale jakoś za bardzo za nikim nie tęsknię.
_________________
she said she's dead but she's alive
 

sg10

Stały User


Do³±czy³: 07 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-21, 19:23   

U na sprzeszlo luzem, znaczy meska część klasy. Bylismy nawet zgrani :)

Dziewczyny popłakały i poszliśmy do domów. :)
 

morfinka.  

User

mała jędza :)



ImiÄ™: Milena

Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Sie 2011

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2011-08-22, 16:11   

było mi trochę smutno, bo z niektórymi chodziłam do klasy od 9 lat, ale cieszyłam się, że za dwa miesiące całkowicie zmienię środowisko. wszystko się kiedyś kończy. mamy przynajmniej masę fajnych wspomnień. :) na pewno będziemy organizować spotkania, mailować, dzwonić do siebie... nie zapomnimy o sobie. nie w dobie facebook'a. :D
_________________
"Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie."
 

Izaura32  

User


Do³±czy³a: 25 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-27, 09:08   

Ja się cieszę, że już za rok opuszczam moją szkołę :-) choć będzie brakować mi mojej najlepszej przyjaciółki, jeżeli mi będzie do niej tęskno, albo jej do mnie to dla nas to nie problem dzieli tylko przejście przez ulicę i juz jesteśmy razem :-D
 

Sophie  

Stały User

Searcher.



Wiek: 31

Do³±czy³a: 25 Sie 2011

Sk±d: kraków.

   

Wys³any: 2011-08-27, 12:56   

uhhh jedną z lepszych chwil jaką miałam było skończenie gimnazjum. Nie znosiłam i na pewno nie zatęsknię.
 

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2011-08-27, 19:44   

Mnie w przyszłym roku czeka rozstanie z gimnazjum, i mam wrażenie, że nie będę tęsknić. Mam kilka powódów, m.in. beznadziejna klasa. Wiem, ze nikt nie jest idealny, ale ci ludzie naprawdę przesadzają. Wiele starych znajomych, zmieniło się na gorsze, straciłam przyjaciółkę etc. Czekam z niecierpliwością na liceum. Jeśli dostanę się tam, gdzie zamierzam, będę skakać z radości na zakończeniu roku.
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

Apila  

Wymiatacz

devil's sister



ImiÄ™: Dorota

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Sie 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-08-28, 13:25   

Ja miałam mieszane uczucia, kiedy skończyłam gimnazjum. Z jednej strony chciałam tak zostać ze względu na paru naprawdę wyjątkowych ludzi z klasy, a z drugiej strony nigdy nie wracać, bo połowa mojej klasy była bardziej dresiarska. W gruncie rzeczy cieszę się, że ten okres już dawno za mną, bo nie ma nic gorszego jak gimnazjum.
_________________
Sound of the drums beatin' in my heart
The thunder of guns tore me apart
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com