Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

HandsToUp  

Stały User

Bóg własnego świata.



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 01 Sie 2009

Sk±d: Z wsz±d

   

Wys³any: 2009-08-02, 17:23   

Ja też jestem nieśmiały ;-)
//Proszę,abyś następnym razem bardziej rozwijał swoje wypowiedzi inaczej będą one kasowane i traktowane jako offtop.
K.
 

Wisienka

Wymiatacz



Do³±czy³: 02 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-02, 18:26   

Do mojej kl.też dołączył nowy chłopak,Adrian,Jest małomówny,NIC(dosłownie!)do nikogo nie powiedział,nie odezwał się.Czyli nieśmiały-i to jest u niego fajne...Ale okazal się też mrukiem i gburem.Gdy podeszłam zagadać spojrzał się na mnie krzywo i coś tam odburknął.Rozumiem go-jest nowy, nikogo nie zna,ale mógłby być miły...Po za tym,że po całym ROKU chodzenia do tej kl.też pozostał taki gburowaty:(Ech...I jak tu zrozumieć facetów?:) ;)
_________________
"Nasze życie jest takie, jakim uczyniły je nasze myśli".
Marek Aureliusz
 

Dofova  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-02, 23:35   

Wisienka, to, ze ktos nie nawija ciagle kazdemu kogo spotka o tym co jadl dzis, wczoraj i miesiac temu na sniadanie nie znaczy, ze jest niesmialy. Skoro spojrzal na Ciebie krzywo i cos tam odburknal moze nie lubi towarzystwa, nie chcial z Toba (ani nikim innym jak rozumiem) gadac i jest mu z tym bardzo dobrze bez zabawy w kulturalne odmawianie brania udzialu w konwersacji.

Prawie wszystkich niesmialych facetów, których watpliwa przyjemnosc mialam poznac blizej cechowalo ukryte zarozmialstwo.
Wole kiedy facet jest pewny siebie i arogancki niz kiedy siedzi w kacie i psioczy kazdemu kto sie usmiecha.
_________________
Atrakcyjne myśli należą do oszustów.
- William Blake
 

Wisienka

Wymiatacz



Do³±czy³: 02 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-03, 14:40   

Widocznie tak było,jak piszesz.Szanuję to,w końcu to jego sprawa,ale fajnie by było mieć nieśmiałego chlopaka.Ale oczywiście nie mruka:)A podobno marzenia się spełniają,więc kto wie...
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-05, 13:48   

W moim przypadku jakoś byłem nieśmiały tylko do młodszych dziewczyn ode mnie , ponieważ zawsze kiedy szliśmy z chłopakami z drużyny przez korytarz często się widziało spojrzenia dziewczyn na siebie , ale ja wtedy udawałem że tego nie widzę , że mnie dziewczyny nie interesują , teraz trochę tego żałuję , że nie wykorzystałem tego co mogłem wykorzystać ,ale już na to za późno . Myślę , że przyczyną po części było to , że się wstydziłem i po części to , że byłem nie śmiały.
Co dziwne do dziewczyn z mojego wieku lub starszych nie posiadam takich lęków ;-)
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

Dawiduu  

Stały User


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 29

Do³±czy³: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-06, 10:26   

Ja jestem niesmialy co do dziewczyn tylko. Czesto sie boje ze palne co glupiego.. Staram sie to poprawic.. I nawet dobrze mi idzie w tym kierunku :) Wiecej rozmawiam z dziewczynami, staram sie nie pokazywac tej mojej niesmialosci ;P
 

bbartek

User


Do³±czy³: 11 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-11, 16:30   

z moja niesmialoscia tez jest problem, podoba mi sie pewna dziewczyna, piszemy ze soba dosc dlugo nawet pare razy sie spotkalismy ale najgorsze jest to ze w momecie kiedy stwierdzilem ze na nastepnym spotkaniu trzeba zapytac o chodzenie to ona mowi mi ze na dyskotece jakis koles ktorego zna zapytal ja o chodzenie :kwasny: i nie wiem co robic bo ona mu nic nie odpowiedziala tylko tyle ze pomysli HELP
na 100% ona wie ze ja do niej zarywam no ale co teraz robic jak ten koles ma wobec niej plany a to taki burak
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 34

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2009-08-11, 16:35   

musisz czekac na jej krok. jezeli nic nie zrobi w twoim kierunku, to nie ma sie co wpieprzac...
 

lovez8  

Hiper wymiatacz

obserwatorka.



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-11, 21:05   

nie podobają mi się dlatego, że sama jestem dosyć nieśmiała. jeżeli poznam fajnego nieśmiałego chłopaka, rozmowa zapwne będzie wyglądała tak:
Ja:cześć.
chlopak:hejka.
[koniec rozmowy]
lub, co bardziej prawdopodobne, do żadnej rozmowy nie dojdzie.
_________________
My dear fellow, the truth isn't quite the sort of thing one tells to a nice, sweet, refined girl.
One should always be in love. That's why one should never marry.

Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde
 

Grzesiek  

Stały User

że wafelek.



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 11 Sie 2009

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2009-08-12, 18:34   

Soczi napisa³/a:

Popieram Aurelie nieśmiali chłopcy są słodcy i z reguły romantyczni. Ale z drugiej strony, taki chłopak na dłuższą metę doprowadziłby mnie do szału.



Dokładnie. Toż na początku człowiek jest nieśmiały, ale powinien się już przyzwyczaić i przestać być nieśmiałym. ;>
_________________
w pogoni za oryginalnością przestajesz być sobą.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-12, 18:38   

Grzesiek napisa³/a:

Toż na początku człowiek jest nieśmiały, ale powinien się już przyzwyczaić i przestać być nieśmiałym.


No. Wiecznie nie może być nieśmiały, to męczące.
Ale ja sama byłam nieśmiała bardzo, trochę wciąż jestem, więc rozumiem to, potrafię sobie wyobrazić co nieśmiały chłopak czuje.
Mi to w sumie obojętne, czy chłopak jest przebojowy czy nieśmiały. Ale na pewno lepszy nieśmiały od takiego zbyt pewnego siebie. (;
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2009-08-12, 18:47   

Jestem nieśmiały, ale bez przesady, onieśmielam się tylko jak jakaś dziewczyna mi się podoba.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

bbartek

User


Do³±czy³: 11 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-12, 22:58   

tak , ja bym sie zapytal jej o to co chce ale na przeszkodzie stoi mi ten koles co do niej zarywa.. :kwasny:
 

samotnik  

User


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Sie 2009

Sk±d: ¶wiêtoch³owice

   

Wys³any: 2009-08-29, 17:34   

Grzesiek napisa³/a:

Toż na początku człowiek jest nieśmiały, ale powinien się już przyzwyczaić i przestać być nieśmiałym. ;>

Myślisz, że to takie łatwe :?: :-) Otóż nie... :-(
szczególnie jak sie ma taką sytuację jak ja: Byłem wtedy bardziej nie śmiały niż teraz, zarywałem do koleżanki, a kiedy szliśmy razem do domu ze szkoły i ja jej się coś tam zapytałem, a ona nie odpowiedziała, to to mnie całkowicie odrzuciło... Gdyby wtedy się odezwała, na pewno byłbym innym człowiekiem :-( Więc to także po części (w niektórych przypadkach) wina płci przeciwnej :-(
 

Karmelka  

Wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-29, 19:27   

Aurelia napisa³/a:


A jeśli chodzi o facetów nieśmiałych potrafią być uroczy i często bywają bardziej romantyczni :-D



właśnie, to bardzo słodkie, pod warunkiem, ze z tą swoją nieśmiałością będzie potrafił mnie, jeśli zaszłaby konieczność, obronić :)
_________________
"Wiesz, Prosiaczku, miłość jest wtedy, kiedy kogoś lubimy... za bardzo."

KubuÅ› Puchatek
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com