Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MrAlucarD  

Wymiatacz

Graffiti Boy



Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2009

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2009-11-10, 21:16   

Grafik kazdy tak ma ;) byle nie przesadzic z ta "odwaga w plynie" ;)
 

Moras  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-11, 01:04   

Ja zawsze myślałem, że jestem nieśmiały i zawsze tak było, ale dzieki kolegom stałem sie homośmiały :) (śmiały wobec tej samej płci), niestety wobec dziewczyn jestem cholernie nieśmiały, a nawet moznaby powiedzieć, ze się ich boje... Dlaczego? Bo mam pewien uraz z dzieciństwa, a potem jak starałem sie przełamac, to za kazdym razem byłem gaszony, ignorowany itp.
Na szczęście zostało mi jeszcze troche silnej woli i chęci więc cały czas pracuje nad soba :) Jak zapoznam się z jakąś dziewczyną i znamy sie tak troche dłużej(ja oswoiłem sie z jej towazystwem) to potrafie z nia normalnie gadać, rozśmieszać itp. Niestety kiedy jest dziewczyna która zaczyna mi sie podobać, ja trace głowe, twarz, głos, postawe, poczucie humoru, godność, honor i wiele wiele innych rzeczy :/
A podobno dziewczynom podobają się nieśmiali - jakos nigdy tego nie zauwazyłem...
_________________
Przyjaciel to ktos przy kim potrafisz być sobą.
 

Grafik  

Wymiatacz

Ten zły!



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2009-11-11, 03:16   

MrAlucarD, spokojnie mam swój umiar wiem kiedy skończyć.
_________________
"Nie myśl jak wiele już zrobiłeś ale ile Ci jeszcze zostało"
 

krzysmTA  

Wymiatacz

Bóg Honor Ojczyzna



Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 21:36   

Ja jestem kosmicznie nieśmiały i jeszcze się jąkam... masakra :wstyd:
 

Moras  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 21:45   

A z czego wynika twoja nieśmiałość?
Bo ja juz jestem prawie pewien, że to wina mojego wychowania i świadomości, ze nie umiem zachowac się w towarzystwie :( Bardziej zainteresowanych moim problemem odsyłam do tematu 'Mam 18 lat i zawsze byłem sam' Tam opisałem z czego wynikaja moje problemy.
_________________
Przyjaciel to ktos przy kim potrafisz być sobą.
 

krzysmTA  

Wymiatacz

Bóg Honor Ojczyzna



Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 21:48   

Jestem nieśmiały od zawsze. Jakoś mam to w genach.
 

Moras  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 21:57   

Nie można mieć tego uwarunkowanego genetycznie, coś musi powodowac Twoją niesmiałość. Musisz to odnaleźć, uświadomić to sobie i zwalczać :)
_________________
Przyjaciel to ktos przy kim potrafisz być sobą.
 

krzysmTA  

Wymiatacz

Bóg Honor Ojczyzna



Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 22:03   

Ale jąkam się od podstawówki. Miałem pewna stresującą sytuację. Jakbym się nie jąkał to jeszcze pół biedy, ale jakoś nie potrafię się normalnie wysłowić. Nie wiem, jakby opisać tutaj mój problem.
 

Moras  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-15, 00:59   

Mów, mamy czas a nóz uda nam sie coś zdziałać :)
Ja też miałem nieprzyjemna podstawówke, a w szczególności 6 klase. Jakby czytali Twój pamietnik nie czółbyś sie z tym dobrze...
_________________
Przyjaciel to ktos przy kim potrafisz być sobą.
 

konsal  

Stały User

ROSE-PIERRE-DOLL



Wiek: 33

Do³±czy³: 16 Lip 2009

Sk±d: wzi±æ hajs ?!?

   

Wys³any: 2009-11-15, 05:40   

Chociaż się trochę różnią to dziewczyny przecież też są ludźmi :] i to w sumie chyba bez wyjątków :-P . Ja raczej nie miałem z tym problemu, zawsze staram się być sobą w grupie, czy to na jakiejś imprezie i w razie czego odwzajemniać bycie miłym.

Tak w jakiejś codziennej sytuacji np. w jakimś sklepie czy na przystanku to nigdy nie próbowałem zagadać do laski nie to, żebym się bał - po prostu nie mam czasu. ;) No dobra tak szczerze to trochę trudno byłoby mi się odważyć zrobić pierwszy krok :]
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-11-15, 11:13   

A ja lubię nieśmiałych;). Takich grzecznych, trochę wstydliwych, bo sama chyba taka jestem;p. I lubię tą satysfakcje kiedy pod moim wpływem się 'otwiera';d.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Spray

Stały User



Do³±czy³: 09 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-15, 11:54   

Nie przepadam za nieśmiałymi. Robią wrażenie strasznie ... ciotowatych. No może nie do końca, ale co byłoby mi z tego, że głęboko w środku chłopak jest fajny, dowcipny i inteligentny, skoro nie potrafi tego pokazać. Nie żebym się tępo trzymała pierwszego wrażenia, ale tak w ogóle to nie lubię ludzi małomównych. Nawet przyjaciela nie chciałabym takiego mieć, jak nie potrafiłby się na mnie otworzyć.
Nie, zdecydowanie wolÄ™ pewnych siebie. Ale o gustach siÄ™ nie dyskutuje.
_________________
no i wróciłam =) :P
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2009-11-15, 13:04   

Yyy nie lubię przyjowmac inicjatywy także z nieśmiałym bym się po prostu wynudziła na śmierc ;p
Ok, przelotna pogawędka to jeszcze ujdzie w tłumie :)
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

krzysmTA  

Wymiatacz

Bóg Honor Ojczyzna



Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-15, 15:54   

Nie spotkałem jeszcze dziewczyny, która by wolała nieśmiałych. Nie mogę się doczekać chwili, kiedy taką poznam :-P Chciałbym, żeby to ona zrobiła ten pierwszy krok. :oops:
_________________
"Czego krzyczysz... co noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo."
Józef Piłsudski
 

Moras  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-15, 18:15   

£ohohoh chciałoby się. Fajnie by było gdybys to ty/ ja spodobał sie jakiejs dziewczynie i to jej by zależało, ale niestety z regóły tak nie jest i to my msimy sie starać.
Słyszałem, że bardzo dużo dziewczyn woli nieśmiałych bo one same takie są, ale czy ja widziałem gdzieś niesmiałą dziewczyne która interesowałaby sie jakims chłopakiem? Nie, nie dostrzegłem równiez żadnej dziewczyny zaiteresowanej mną, więc to raczej nie wiekszość, a mała część xD
Choć może, jestem poprosu brzydki i nie zwraca sie na mnie uwagi xD :wstyd:
_________________
Przyjaciel to ktos przy kim potrafisz być sobą.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com