Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

misiek89  

Mega wymiatacz

Uratuj mnie...



ImiÄ™: brak

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Wrz 2008

Sk±d: towni

   

Wys³any: 2009-02-10, 17:45   NieÅ›miali chÅ‚opcy...

Jakie macie zdanie o nieśmiałych facetach... ???
_________________
 

Aurelia  

User



Wiek: 34

Do³±czy³a: 09 Lut 2009

Sk±d: Pomorskie

   

Wys³any: 2009-02-10, 17:49   

Jak by każdy miał by byc wygadany i pewny siebie było by strasznie nudno... :-P

A jeśli chodzi o facetów nieśmiałych potrafią być uroczy i często bywają bardziej romantyczni :-D
_________________
"Nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie oficera, warto byś o tym pamiętał- gdybyś w razie nie zdał (...)Warto byś o tym pamiętał gdybyś w razie nie zdał! Warto byś o tym pamiętała widząc generała!" :)
 

Soczi  

Wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2009-02-10, 17:53   

Popieram Aurelie nieśmiali chłopcy są słodcy i z reguły romantyczni. Ale z drugiej strony, taki chłopak na dłuższą metę doprowadziłby mnie do szału.
_________________
"¯ycie płynie bardzo prędko: przenosi nas z raju w otchłań piekła w ciągu paru sukund."
Paulo Coelho "Jedenaście minut"
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-10, 17:54   

Jeśli chodzi o mnie- to, jak postrzegam i co myślę o nieśmiałym facecie dużo zależy od konkretnej osoby. Znam kilka takich i muszę przyznać, że niektórymi wręcz gardzę. Jednym z nich jest nie dość że nieśmiały, to jeszcze zniewieściały, eks-przyjaciel. Nieśmiałość była jego nieodłączną cechą chyba od zawsze. Tylko to była SKRAJNA nieśmiałość, potrafił mi powiedzieć w niedzielę wieczorem na gadu: To pogadamy jutro, a w poniedziałek unikać mojego wzroku, po czym napisać: "Czemu do mnie nie podeszłaś, by porozmawiać? Wiesz, że ja jestem zbyt nieśmiały..." po powrocie do domu. Jest z nim taki problem, że trzeba mu matkować. I to na siłę.
Ale mam znajomego, który, mimo że jest nieśmiały, uśmiechnie się lekko na przerwie, pomacha, czasem podejdzie, nawet po to, bym to ja zagaiła i rozwinęła rozmowę. Może i nie wysunie pierwszy propozycji spotkania, ale ucieszy się, gdy ja to zrobię. Widać, że nad sobą pracuje.
Ogólnie nieśmiałość nie jest zła, byle tylko bez przesady. Czasem trzeba wziąć się w garść i zadziałać albo chociaż pokazać, że chce się zadziałać.

I jak koleżanki powyżej- nieśmiałość może być słodka. Ale słodkie jest to, że dziewczyna zdaje sobie sprawę z miłości ukochanego, bo ten, mimo nieśmiałości, w jakiś sposób może przekazać, jak bardzo mu na niej zależy. Ale ktoś, kto z powodu nieśmiałości unika, wykręca się, trzeba go prowadzić za rączkę- działa na puder.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-02-10, 17:57   

Aurelia napisa³/a:

A jeśli chodzi o facetów nieśmiałych potrafią być uroczy i często bywają bardziej romantyczni :-D


dokładnie.
Ale żeby nie był za bardzo nieśmiały, bo to już drażni. Niektórzy wstydzą się spojrzeć w oczy, o pocałunku czy wzięcie za rękę nawet mowy nie ma.
Ogólnie wolę tych nieśmiałych, zbyt pewni siebie irytują mnie.
No i nie ma nic gorszego od udawanej nieśmiałości w celu zdobycia serca dziewczyny.
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2009-02-10, 18:48   

Nieśmiali są okey, ale czasem wolę zdecydowanych i pewnych siebie :-)
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

nadinne  

User


Do³±czy³a: 09 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-10, 18:57   

Niesmialos u facetow, hmm to zalezy jak bardzo sa niesmiali. Zgadzam sie, ze czasami jest to slodkie ale bez przesady. Denerwuje mnie zbyt duza niesmialosc i zbyt duza pewnosc siebie. Ale uwazam, ze nie jest to dobra cecha zarowno w przypadku chlopakow jak i dziewczyn. Sama kiedys bylam niesmiala osoba ale na szczescie minelo z wiekiem:) a tak przy okazji wszytskim niesmialym zycze otwartosci na ludzi i wiecej wiary w siebie.
_________________
w życiu piękne są tylko chwile... lecz właśnie dla tych chwil warto żyć.
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2009-02-10, 19:57   

Wg mnie nieśmiali faceci są strasznie słodcy :-)
Mój przyszły mąż w dniu którym się poznaliśmy był okropnie mną onieśmielony i to było takie urocze :-) To spłoszone spojrzenie, rumieńce..
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-02-10, 19:57   

Nieśmiałość? Hmm... Uważam, że jest to dobra cecha u dziewczyn ale nie u chłopców. Facet nieśmiały zazwyczaj czeka, aż dziewczyna zrobi pierwszy krok, a dziewczyna zaś lubi być zdobywana przez faceta. Może i jest to romantyczne i słodkie, ale bez przesady! Ile można by wytrzymać z takim gościem, który wstydzi się wszystkiego, a w towarzystwie się nie odezwie...!?
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

Koralik_3

User


Do³±czy³: 02 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-02, 10:31   

Uwielbiam nieśmiałych chłopaków-są uroczy:)Wkurzają mnie pewne siebie typy,brrrrrrrrr,strach do nich podejść.A taki nieśmiałek,który delikatnie się uśmiecha,a jego policzki oblewa rumieniec-jest przesłodki:)Ale taki zdarza się raz na milion:(Mam nadzieję,że się mylę...Chłopcy-wypowiedzcie się-jacy jesteście??Są wsród Was niepewni i wstydliwi?Odpowiedzcie:* :mrgreen:
 

Bully  

User



Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-02, 11:48   

Pewnie, że są, np ja :-)
Jestem nieśmiały, ale wiadomo pracuje nad tym.
Często bardzo mnie to denerwuje, bo chciałbym podejść i pogadać z dziewczyną, która mi się podoba, ale nie zawsze jest to możliwe :/ Pewnie wynika to z tego, że z natury jestem pesymistą, ale powoli przestawiam się na 'drugą stronę mocy' (staram się) ;)
_________________
"Szczęście często polega na postanowieniu, że będziemy szczęśliwi" Lawrence Durrell
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2009-08-02, 12:28   

Ja byłem nieśmiały i to bardzo (1 kl technikum) :kwasny: ale teraz wielka przemiana :mrgreen: wszyscy moi znajomi mi to mówią że sie zmieniłem na lepsze :-)

Bully napisa³/a:

natury jestem pesymistÄ…


ja też jeszcze jestem ,ale do odważnych świat należy :evil: jak jakaś laska mi sie podoba ide zagadać jak sie nie uda to trudno :-P są inne i napewno dzięki temu mam większe szanse niż na to że sama mnie zauważy. xD
 

Wisienka

Wymiatacz



Do³±czy³: 02 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-02, 13:51   

Ufffffff...Widzę,że jednak są nieśmiali...To fajnie.Hmmm...To Drodzy Chłopcy,wyjaśnijcie mi jak to jest-niby wstydliwi,a przy dziewczynach pewniaki?U mnie w sql same typy macho i podrywacze:(A gdzież ta wasza nieśmiałość???Szukam,szukam i nie ma... :-/ Poozdrawiem :oops: Odpowiedzcie:)
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-08-02, 14:28   

misiek89 napisa³/a:

Jakie macie zdanie o nieśmiałych facetach... ???

nie przepadam za takimi ;) chłopak powienien być pewny siebie i wygadany . ;)
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-02, 16:34   

Faceci nieśmiali są też wrażliwi, nie zawsze ale często. Taka wiedza, że wychodzi się z inicjatywą i kieruje się mężczyzną...jest świetna, bo ja nie lubię być manipulowana i wręcz nienawidzę zbytniej pewności siebie u faceta, czuje wtedy jego zawyżoną samoocenę i to mnie odrzuca. Miałam takiego kolegę, zawsze będę go miło wspominać.

tzn. był to nowy kolega z klasy, szczeście chciało, że akurat byłam jedną z pierwszych osób w nowej szkole, która z nim gadała, był spokojny i małomówny, ale z każdym z osobna potrafił świetnie się porozumieć. Później stał się jednym z najfajniejszych i najmilszych chłopców w klasie.

Niektórzy potrzebują czasu i zapoznania się z otoczeniem żeby się otworzyć. Nieśmiałość to nie cechy dziewcząt, tylko psychika...i dużo czasu i prób, a przede wszystkim pozbycie się tego strachu, który paraliżuje nas przed tym co mamy powiedzieć (bo to np. głupie, nikt tego nie zrozumie) powoduje w nas to zamknięcie. A przecież takie proste wydaje się mówić to co się myśli.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com