Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Michas:D  

User



Imię: Michał

Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sie 2009

Sk±d: Syców

   

Wys³any: 2009-08-29, 19:49   

szczerze...to czasami mam taka blokade chyba to zalezy od dnia ze nie potrafie podejsc i porozmawiac ale naszczescie wiecej jest takich dni w których to bez problemu bez jakiejkolwiek blokady potrafie podejsc do dziewczyny i zapytac o przyslowiowa "godzine" :-)
ale na poczatku tez bylo ciezko kilka lat temu stalem na dyskotece i podpieralem sciany a teraz a teraz wszystko odworcilo sie o 180*
wiec niesmialym chlopaka proponuje taniec :-) mi to pomoglo wiec moze wam tez:)
 

mikizino  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 30 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-31, 12:57   

Wszystkie dziewczyny mówią że tacy chłopacy są słodcy
ale za szybko siÄ™ nie otwierajÄ… znam takiego jednego
z kum plami ołkej wszystko nice ale jak przyjdzie co do czego
z dziewczyną to koniec nie wie co powiedzieć od razu burak na twarzy
ale dziewczyny to lubią więc nie wiem co o tym myśleć
 

Szadziu  

User



ImiÄ™: Maciek

Wiek: 34

Do³±czy³: 08 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-09, 19:16   

są fajni, bo często wrażliwi romantyczni i ogarnięci :D ale muszą troche z tym walczyć bo w życiu to im tylko i wyłącznie zaszkodzi. umiejętność nawiązywania kontaktów i swobodnego rozmawiania, bla bla itd. jest bardzo przydatna.
_________________
Alteri vivas oportet
 

koles1155  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³: 13 Kwi 2009

Sk±d: WAWA

   

Wys³any: 2009-09-09, 22:30   

Ja jestem nieśmiały, ale na początku tylko...czasami mam milion pomysłów na sekundę ale jakoś nie potrafię się z kimś tym podzielić, po jakimś z czasem otwieram się i wtedy nie mogę przestać gadać ... Moim zdaniem nie powinno się wszystkiego odrazu wykładać na tacy...

trzeba mieć w sobie odrobinę tajemniczosci ;] Nie, dziewczyny ? ;>
 

ups  

User


ImiÄ™: Magda

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Wrz 2009

Sk±d: Mazowieckie;)

   

Wys³any: 2009-09-10, 20:24   

Nieśmiali chłopcy są fajni i słodcy;)
No tylko bez przesady, żeby nie zabierało mu mowy z tej nieśmiałości;)
ogólnie to fajnie żeby chłopak był trochę nieśmiały, lepszy taki niż jakiś lanser, który myśli, że jest najśliczniejszy i najfajniejszy...
 

Andreneus  

User

£oo :P



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 30

Do³±czy³: 27 Wrz 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-09-28, 14:16   

Sam jestem nieśmiały wiem co czują tacy właśnie ludzie i powiem że ciężko jest pogadać z kimś tak naprawdę otwarcie ...
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 35

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-28, 14:40   

Ciężko się żyje z takim człowiekiem, są uroczy itd. itp. ale czasem mur który wokół siebie tworzą bywa zbyt uciążliwy aż w końcu "uroczość" i "słodkość" giną. I pojawiają się problemy...
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

Andreneus  

User

£oo :P



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 30

Do³±czy³: 27 Wrz 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-09-28, 14:57   

Taurie napisa³/a:

Ciężko się żyje z takim człowiekiem, są uroczy itd. itp. ale czasem mur który wokół siebie tworzą bywa zbyt uciążliwy aż w końcu "uroczość" i "słodkość" giną. I pojawiają się problemy...



Wiesz po paru spotkaniach raczej by ta nieśmiałość jakoś zmalała tak jest w moim przypadku ...
 

Ostatnio zmieniony przez Andreneus 2009-09-28, 15:27, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 35

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-28, 15:02   

Andreneus, nie każdy taki jest... Są różne stopnie nieśmiałości... Ja akurat spotkałam sie z takim którego nie mogłam pokonać w jakikolwiek sposób...
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-09-28, 15:14   

ups napisa³/a:

Nieśmiali chłopcy są fajni i słodcy;)

takie coś bedzie sie podobało do czasu... bo jesli w końcu ta nieśmiałośc nie minie to raczej może być ciężko...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

kulus  

User

Zakręcony ja ;D



Imię: Michał

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Wrz 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2009-09-28, 20:17   

Ja też jestem nieśmiały i (jak pewnie każdy) pracuje nad tym. ;) W towarzystwie moich znajomych jestem otwarty, ale przychodzi co do czego, jak mam kogoś poznać czy coś to już jestem ostrożniejszy i podchodzę do tego z dystansem. W sumie mi nie przeszkadza, że jestem nieśmiały, ale powiem Wam szczerze, że pare razy już przez to poległem :( Jak to się mówi "Mówi się trudno i żyje się dalej" Trzeba być dobrej myśli ;)
_________________
Pozdrawiam ;) )
 

brecht  

User



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 35

Do³±czy³: 28 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-28, 20:22   

Jeszcze kilka lat temu też byłem nieśmiały. Jakoś tak nie mogłem z siebie słowa wyksztusić jak spotykałem dziewczyne, która mi się podobała np. A teraz... dusza towarzystwa, wygadany, chamski, dowcipny da się z tego wyleczyć ;)
 

katse  

User

devil in disguise



ImiÄ™: Maja

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Wrz 2009

Sk±d: Tczew

   

Wys³any: 2009-09-29, 20:06   

Nieśmiałość jest fajną rzeczą. Nie mylmy tego z uciekaniem przed ludźmi, bo to też inna sprawa. To ja wolę pierwsza zagadać, ja wolę pierwsza coś zaproponować i to ja wolę kogoś onieśmielać, niż odwrotnie. Poza tym bardzo podoba mi się, gdy chłopak się czerwieni. To takie naturalne i.. no i mi się podoba. Może jeszcze mi się gusta zmienią, ale na razie takie jest moje zdanie. : )
_________________
 

kulus  

User

Zakręcony ja ;D



Imię: Michał

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Wrz 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2009-09-29, 20:52   

katse, ja się często czerwienie ;p

Ostatnio zauważyłem, że jak chce coś powiedzieć mojej dziewczynie to mam z tym problem... o.O Czy to jest normalne, po 2 latach związku, który był szczery, otwarty i nic nie ukrywaliśmy przed sobą ? Mam blokadę taką, że nie potrafie czasem wykrztusić z siebie słowa :(
_________________
Pozdrawiam ;) )
 

hanibal2500  

User


Imię: Rafał

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 16:34   

Bully napisa³/a:

Pewnie, że są, np ja :-)
Jestem nieśmiały, ale wiadomo pracuje nad tym.
Często bardzo mnie to denerwuje, bo chciałbym podejść i pogadać z dziewczyną, która mi się podoba, ale nie zawsze jest to możliwe :/ Pewnie wynika to z tego, że z natury jestem pesymistą, ale powoli przestawiam się na 'drugą stronę mocy' (staram się) ;)



No ja też jestem nie śmiały ale co dziwne pewny siebie.Jeszcze w 6 klasie wszystkiego sie bałem ale cały czas też sie zmieniam.Chociaż teraz moja niesmiałośc jest ukierunkowana tylko do dziewczyn w najważniejszych sprawach.Ja w przeciwieństwie tu nieśmiałych jestem optymistą.
_________________
"okłamali mnie z nadzieją,że uwierzyłem i przestane chciec"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com