Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-20, 22:42   

my też jesteśmy lenie i nie chce nam się tłumaczyć
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-20, 22:45   

Mów za siebie, może się ktoś dobry znajdzie :)
 

dittex  

User


Imię: Michał

Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Maj 2009

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2009-05-20, 22:59   

Ja nie wiem jak moge czuć sie katolikiem kiedy oni kogoś potępiają za to że jest gejem -.- ... brak słów
 

adikox  

Mega wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-20, 23:19   

Uff.. Przeczytałem właśnie cały temat i moje zdanie, jako niewierzącego jest, takie, że kościół właśnie jest przeciw homoseksualizmie itp. Ja uważam, że jest to chore, takie wtrącanie się w życie człowieka. Myślę, że osoba o skłonnościach homoseksualnych wie czego chce i dlaczego jest o takiej orientacji a nie innej. Sam nie mam nic do homoseksualistów, póki nikomu nie dzieje się krzywda (w sposób, że jakaś fizyczna, ew. psychiczna, ale nie, że np. "on jest homo... zaraz się porzygam" itp..). Co tu więcej mówić. Wolność przede wszystkim.
_________________
Anarchia Jest Stanem Umysłu
A Nie Jeszcze Jednym RzÄ…dem, Systemem
Oznacza To Ciężką Pracę I Dużo Myślenia
Oznacza To Ciągłą Naukę ¯ycia Swoim Własnym ¯yciem
Naukę Dokonywania Właściwych Wyborów...
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-20, 23:26   

adikox napisa³/a:

on jest homo... zaraz siÄ™ porzygam



och, nie przeginaj... ja już gdzieś to pisałam, chcesz to znajdę. Kościół nie jest przeciw homoseksualizmowi, ale przeciw czynom homoseksualnym. żaden prawdziwy katolik nie powie czegoś takiego.


I nie widzę powodu, dla którego katolicy wierzący w Boga mieliby podważać to, co On mówi.
 

adikox  

Mega wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-20, 23:36   

Panic napisa³/a:

adikox napisał/a:
on jest homo... zaraz siÄ™ porzygam


och, nie przeginaj...


Chodzi mi o takie specjalne 'krzywdzenie emocjonalne' osoby homoseksualnej (stoi obok Ciebie, a Ty mówisz: on jest homo, zaraz się porzygam) - to był czysty przykład.
_________________
Anarchia Jest Stanem Umysłu
A Nie Jeszcze Jednym RzÄ…dem, Systemem
Oznacza To Ciężką Pracę I Dużo Myślenia
Oznacza To Ciągłą Naukę ¯ycia Swoim Własnym ¯yciem
Naukę Dokonywania Właściwych Wyborów...
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-20, 23:39   

Cytat:

I nie widzę powodu, dla którego katolicy wierzący w Boga mieliby podważać to, co On mówi.


A gdzie on to mówił, wymyśliły sobie popaprańce z kościoła i cały naród polski nienawidzi homoseksualistów bo ksiądz na kazaniu powiedział że grzeszą i są pomiotami szatana. Precz z religiami!


Cytujemy używając quote, a nie code.
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-20, 23:45   

swEeTbOyMuah, my tu kulturalnie rozmawiamy o tym, co Kościół katolicki mówi o homoseksualizmie, a ty wyskakujesz z tekstem : precz z religiami.

swEeTbOyMuah napisa³/a:

ksiądz na kazaniu powiedział


nie ksiądz an kazaniu, tylko Bóg.

Cytat:

on jest homo, zaraz siÄ™ porzygam


powtórzę. jeśli katolik tak by powiedział, to jest przegięcie. bo wszyscy są równi w oczach Boga. tym złym nie są ludzie homoseksualni, ale ich czyny z tym związane.
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-20, 23:53   

A skoro tylko to ich podnieca, i jeszcze raz powtarzam że Bóg musiał wiedzieć co tworzy. No i gdzie Bóg powiedział że grzeszą jakos?
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-20, 23:57   

człowieku, mam to pisać trzeci raz? proszę...

Cytat:

Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą.


Cytat:


Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.


Cytat:


Owi dwaj anioÅ‚owie przybyli do Sodomy wieczorem, kiedy to Lot siedziaÅ‚ w bramie Sodomy. Gdy Lot ich ujrzaÅ‚, wyszedÅ‚ naprzeciw nich i oddawszy im pokÅ‚on do ziemi rzekÅ‚: «Raczcie, panowie moi, zajść do domu sÅ‚ugi waszego na nocleg; obmyjcie sobie nogi. a rano pójdziecie w dalszÄ… drogÄ™». Ale oni mu rzekli: «Nie! SpÄ™dzimy noc na dworze». Gdy on usilnie ich prosiÅ‚, zgodzili siÄ™ i weszli do jego domu. On zaÅ› przygotowaÅ‚ wieczerzÄ™, poleciwszy upiec chleba przaÅ›nego. I posilili siÄ™. Zanim jeszcze udali siÄ™ na spoczynek, mieszkajÄ…cy w Sodomie mężczyźni, mÅ‚odzi i starzy, ze wszystkich stron miasta, otoczyli dom, wywoÅ‚ali Lota i rzekli do niego: «Gdzie tu sÄ… ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? Wyprowadź ich do nas, abyÅ›my mogli z nimi poswawolić!» Lot, który wyszedÅ‚ do nich do wejÅ›cia, zaryglowawszy za sobÄ… drzwi, rzekÅ‚ im: «Bracia moi, proszÄ™ was, nie dopuszczajcie siÄ™ tego wystÄ™pku! Mam dwie córki, które jeszcze nie żyÅ‚y z mężczyznÄ…, pozwólcie, że je wyprowadzÄ™ do was; postÄ…picie z nimi, jak siÄ™ wam podoba, bylebyÅ›cie tym ludziom niczego nie czynili, bo przecież sÄ… oni pod moim dachem!» Ale oni krzyknÄ™li: «Odejdź precz!» I mówili: «Sam jest tu przybyszem i Å›mie nami rzÄ…dzić! Jeszcze gorzej z tobÄ… możemy postÄ…pić niż z nimi!» I rzucili siÄ™ gwaÅ‚townie na tego męża, na Lota, inni zaÅ› przybliżyli siÄ™, aby wyważyć drzwi. Wtedy ci dwaj mężowie, wsunÄ…wszy rÄ™ce, przyciÄ…gnÄ™li Lota ku sobie do wnÄ™trza domu i zaryglowali drzwi. Tych zaÅ› mężczyzn u drzwi domu, mÅ‚odych i starych porazili Å›lepotÄ…. Toteż na próżno usiÅ‚owali oni odnaleźć wejÅ›cie.
A potem ci dwaj mężowie rzekli do Lota: «Kogokolwiek jeszcze masz w tym mieÅ›cie, ziÄ™cia, synów i córki oraz wszystkich bliskich, wyprowadź stÄ…d. Mamy bowiem zamiar zniszczyć to miasto, ponieważ oskarżenie przeciw niemu do Pana tak siÄ™ wzmogÅ‚o, że Pan posÅ‚aÅ‚ nas, aby je zniszczyć».


Cytat:


Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!


Cytat:


Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-21, 00:04   

A kiedy to Bóg powiedział, czy sobie kościół wymyślił czy może ?Jezus tak ''nauczał''?
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-21, 00:06   

To są fragmenty z Pisma ¦więtego. To nie "Kościół sobie wymyślił", to dla katolików spisane słowa samego Boga.
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-21, 00:08   

Ta, a teraz Bóg przeze mnie pisze: Pierdoły kochana, pierdoły.
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-21, 00:14   

Po co pytasz, skoro to pierdoły? Ludzie mogli żyć sobie obok Boga cały czas, ale tego nie umieli docenić. Mogli słuchać Go bezpośrednio. Ale niestety. Trzeba się zadowolić takim właśnie "pamiętnikiem".
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-21, 00:19   

To czemu nam nie da nam drugiej szansy, taki złośliwy jest?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com