Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-09, 17:26   Polska uratuje Å›wiat!

Cytat:

Taki apel usłyszeli studenci KUL.

Wy jesteście Polakami, przez "Solidarność" przełamaliście sowieckie imperium. Mam nadzieję, że z taką samą siłą będziecie w stanie przełamać to imperium homoseksualne w nauce, w środowisku akademickim! Wy wszyscy tutaj nie jesteście homoseksualistami! Jesteście intelektualistami! I mam nadzieję, ze Polska znów ocali świat od tyranii! - mówił wczoraj na KUL dr Paul Cameron.

Za tę wypowiedz amerykański kontrowersyjny badacz homoseksualizmu dostał rzęsiste brawa od około 200 osób, które słuchały wykładu w
Auli Katolickiej.

W swoim wykładzie pt. "Homoseksualiści: jednostki nieproduktywne przyczyniające się do kryzysu demograficznego" Cameron przekonywał także, że homoseksualiści znacznie częściej molestują dzieci.

Prelegent został przedstawiony na otwarciu wykładu, zorganizowanego przez studentów KUL z Akademickiego Klubu Myśli Społeczno-Politycznej Vade Mecum, jako "jeden z dziesięciu najwybitniejszych badaczy społecznych na świecie".



Takich ludzi przecież ludzi takich jak pan profesor (czy tam pan cokolwiek) powinno się skazywać na śmierć przez usmażenie na patelni. Jestem tak zaskoczony jego debilizmem że nie wiem co napisać a taki ktoś jak on nic nie powinien wykładać. I tak swoją (nie całkiem) drogą to "wykładu w Auli Katolickiej." proponuję zrzucić winę na kościół bo przecież on ma takie popieprzone zasady anty tolerancyjne.
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-09, 18:38   

to usmaż i mnie.

a jakby koleś nie wypowiedział tych słów na kul, to nawet nikt by o tym nie wiedział.
 

nie wiem

User



Do³±czy³: 09 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-09, 19:09   

Czyli mam rozumieć że zgadzasz się z tym panem, który uważa że z homo trzeba zrobić jak ¯ydami?
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-09, 19:28   

Cytat:

to usmaż i mnie.


Z chęcią

Cytat:

a jakby koleś nie wypowiedział tych słów na kul, to nawet nikt by o tym nie wiedział.


Ale powiedział i wiadomo o tym.

Gejem nie jest się z wyboru, do niektórych to nie dociera.
 

fauera

Stały User

wampirze serce


Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Maj 2009

Sk±d: Tczew

   

Wys³any: 2009-05-11, 19:40   

Ludzie obowiązuje prawo wyboru, jeśli ktoś jest homoseksualistą to jego sprawa, a jak nie macie nic ciekawego tylko pakować się ludziom do łóżka to współczuje, nie kapuje jak można być tak nie tolerancyjnym. Homoseksualistą nie jest się z wyboru, a w dodatku świat czepia się ich chodziarz nic nikomu nie zrobili.

HOMOFOBIA DA SIÊ LECZYÆ !!! :!:
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-11, 20:44   

nie wiem napisa³/a:

¯ydami?



kim?! :-o o sowietów ci chyba chodziło :mrgreen:

Cytat:

Czyli mam rozumieć że zgadzasz się z tym panem,



tak, mam do tego prawo przecież. :]

fauera napisa³/a:

nie kapuje jak można być tak nie tolerancyjnym.



kochanie, wiesz w ogóle co to tolerancja?


a koleÅ› nie walczy z homoseksualistami, tylko z akceptacjÄ… homoseksualizmu
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-05-11, 21:39   

Jea to sie nazywa szczyt odwagi i nagłaśnianie sprawy...
Koles na Katolickim univerku głosi katolickie prawdy i zbiera brawa od katoli, co w tym nie wiem, nadzwyczajnego ?

Gdybyśmy mieli Ateistyczny instytut w Piździelkowie, to gdyby profesor się wypowiedział czymś typu "Trzeba pozbyć sie religii bo to do niczego dobrego nie prowadzi a w dobie edukacji lepiej zastąpić ją po prostu racjonalizmem " to by tez zebrał wiele braw i co z tego...

W swoim kręgu jest najłatwiej głosić prawdy kontrowersyjne i zbierać brawa... tyle, że tacy ludzie jak on powiedzą swoje w swoim kręgu i dalej się urywa ich kariera ideowa.
No i to tyle, kto będzie o tym pamiętać za 4 miesiące ?
No może poza paroma katolami ? Pewnie nikt...

generalnie nie lubie takich zajawek... ktoś coś powie wśród swoich i się robi afere
Na powazne tematy się prowadzi poważne rozmowy, konwersacje, debatuje się itp.
A media jak media nakrecają sie bo taka mają role w tym społeczeństwie...
I jak widać dobrze się informacja sprzedała.

fauera, myślę, że lepiej zabrzmi jak odmienisz i napiszesz HOMOFOBIE ;]
Czy się da leczyć ? No nie wiem... ;]
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-05-12, 14:47   

swEeTbOyMuah napisa³/a:

Jestem tak zaskoczony jego debilizmem


On na tym swoim wykładzie pewnie jakieś argumenty podał, więc... (to taka aluzja jest; nie wiem czy 7latek wie co to aluzja, więc wolałem to napisać).

swEeTbOyMuah napisa³/a:

taki ktoś jak on nic nie powinien wykładać


Pewnie. Niech wykładają sami homoseksualiści, którzy będą mówić, że Kościół jest ohydny. I niech jeszcze tacy jak Ty zrobią dyktature, żeby na świecie nikt nie mógł mieć swojego zdania, poza oficjalnym jak za komuny.

swEeTbOyMuah napisa³/a:

proponuję zrzucić winę na kościół bo przecież on ma takie popieprzone zasady anty tolerancyjne.


To straszne, że Kościół ma swoje zasady... Proponuje w takim razie spalić wyznawców wszystkich religii, bo każda religia ma swoje zasada... A nie, niewierzących też trzeba spalić, bo oni też mają swoje zasady :!: Po wielkim paleniu świata pewnie zostanie z ok 300 osób nie mających żadnych zasad...

A tak na marginesie to Ty w ogóle wiesz, jaki jest stosunek Kościoła do homoseksualistów :?: Z góry mówię, że jeśli odpowiesz, że Kosciół chce ich zniszczyć i tego typu pierdoły, to od razu dasz odpowiedź, że nie wiesz.
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-05-12, 16:33   

MÅ‚odyDuchem, liberalowie tez maja zasady i co z tego ? za co chcesz ich palic ?


jestem ciekawe, jaki ma stosunek ? Ze trzeba leczyc ? :D
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-12, 16:53   

Abaddon, MłodyDuchem właśnie nie chce nikogo palić :]

sweet... no wiecie kto, chciał wywołać jakiś wielce ogromny skandal, ale jak widać nikogo to nie obchodzi ;]
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-05-12, 17:25   

Panic napisa³/a:

kim?! :-o o sowietów ci chyba chodziło :mrgreen:



Nie raczej nie. Wiesz co to był holokaust? Wydaje mi się, że nie wiem mniej więcej do tego nawiązał...

Panic napisa³/a:


kochanie, wiesz w ogóle co to tolerancja?


A więc bardzo proszę, uświadom nas co to ta tolerancja.

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:

Pewnie. Niech wykładają sami homoseksualiści, którzy będą mówić, że Kościół jest ohydny. I niech jeszcze tacy jak Ty zrobią dyktature, żeby na świecie nikt nie mógł mieć swojego zdania, poza oficjalnym jak za komuny.


Czegoś takiego dawno nie słyszałem ... czyli Twoim zdaniem KA¯DY homoseksualista to przeciwnik do kościoła? To osoba, która nie chce mieć z nim nic wspólnego?


fauera napisa³/a:

chodziarz


Nie no proszÄ™ ... :wstyd:
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-05-12, 19:42   

vialink napisa³/a:

Czegoś takiego dawno nie słyszałem ... czyli Twoim zdaniem KA¯DY homoseksualista to przeciwnik do kościoła? To osoba, która nie chce mieć z nim nic wspólnego?


Nie. To jest odpowiedź na zacytowany przeze mnie post. Odpowiedziałem dając dokładne przeciwieństwo owego dr. a w jakim celu, to już chyba jasne :?:

Abaddon napisa³/a:

jestem ciekawe, jaki ma stosunek ? Ze trzeba leczyc ? :D


Z tego co wiem nie są grzechem skłonności seksualne, tylko czyny, które zresztą są w P¦ napiętnowane. Poza tym KKK naprawdę nie boli:
http://www.katechizm.opoka.org.pl/rkkkIII-2-2.htm
numery 2357-2359. I można też na wikipedii wpisać homoseksualizm, a religie. Tam jest jeszcze mowa o stanowisku Kongregacji Nauki Wiary wobec wydarzeń.
P.S. Homoseksualizm nie jest chorobÄ….
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

kalina_225  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 29 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-05-12, 19:49   

swEeTbOyMuah napisa³/a:

Jestem tak zaskoczony jego debilizmem że nie wiem co napisać a taki ktoś jak on nic nie powinien wykładać.



Dziwi mnie, że w ogóle odbyły się takie wykłady. Podobnie mogłoby byc z ludźmi hetero. Homoseksualiści słyszeli by od innych , że ludzie hetero to pedofile...I masło maślane.
Co za głupota....
_________________
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-05-12, 20:16   

kalina_225 napisa³/a:

Dziwi mnie, że w ogóle odbyły się takie wykłady


Czemu :?: Rozumiem, że ten dr, który te slowa wypowiedział, zrobił to w sposób nietrafny, ale poza tym nie widzę problemu, czemu ktoś nie mógłby się podzielić swoimi wynikami badań, jeśli takowe przeprowadzał (tytuł wykładu jest bardzo naukowy), mówiąc o tym w normalny sposób.
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-12, 20:26   

vialink napisa³/a:

A więc bardzo proszę, uświadom nas co to ta tolerancja.



naprawdÄ™ muszÄ™ jeszcze raz? no dobra :]

tolerancja to akceptowanie człowieka, a nie akceptowanie jego złych czynów.
więc jeśli znam osobę, która jest homoseksualna, to traktując ją tolerancyjne akceptuję ją jako człowieka, tzn. nie powiem jej, że nie chcę z nią rozmawiać bo jest homo. ale nie mogę pozwolić, by wydawało jej się, że akceptuję jej sposób życia. niestety, jest to strasznie ciężkie, rozróżnić i oddzielić te sprawy.

Cytat:

Dziwi mnie, że w ogóle odbyły się takie wykłady. Podobnie mogłoby byc z ludźmi hetero. Homoseksualiści słyszeli by od innych , że ludzie hetero to pedofile...I masło maślane.
Co za głupota....




powiedz mi... ilu jest ludzi heteroseksualnych, a ilu ludzi homoseksualnych? co jest, a przynajmniej jeszcze niedawno było "normą"?


i jeszcze raz powtórzę: ten koleś nie walczy typowo z ludźmi homoseksualnymi, ale z akceptowaniem ich zachowań homoseksualnych
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com