Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 20:28   

motyl napisa³/a:

Szczerość, a w wielu przypadkach popisywanie się, bądź nie chcą odbiegać od reszty, by nie uznali go za 'dziwaka'.



Tłumacz to sobie w ten sposób, jeśli Cię to przekonuje ;)
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-06-26, 23:18   

poem sometimes, ja nie rozumiem dlaczego wmawiasz wszystkim że małe cycki są ble i tylko duże mogą być fajne.. Znam wielu facetów, którym sie małe podobaja. Tak na prawdę wielkość nie ma takiego dużego znaczenia, ważne żeby były ładne, jędrne i okrągłe. Małe piersi mogą się na prawdę super prezentować, i w większości przypadków prezentują się dużo lepiej od tych większych.

A co do tematu.. ja uważam że po części oszukujesz swojego chłopaka, zależy jeszcze jakie push-upy nosisz, delikatne czy samą gąbkę? Może po prostu kup sobie kilka miękkich staników i choć w nich, żeby jakoś go przyzwyczaić. Albo porozmawiaj z nim o tym, zapytaj jakie piersi mu sie podobają itp.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 23:38   

malinkaa napisa³/a:

poem sometimes, ja nie rozumiem dlaczego wmawiasz wszystkim że małe cycki są ble i tylko duże mogą być fajne.. Znam wielu facetów, którym sie małe podobaja. Tak na prawdę wielkość nie ma takiego dużego znaczenia, ważne żeby były ładne, jędrne i okrągłe. Małe piersi mogą się na prawdę super prezentować, i w większości przypadków prezentują się dużo lepiej od tych większych.



Ale ja nikomu niczego nie wmawiam, każdy lubi co innego, ale ja wiem co innego jako facet, a Ty słyszysz od facetów co innego jako dziewczyna. Nie mówię, że wszyscy muszą lubić duże, bo pewnie znajdą się wielbiciele mniejszych, ale nie jest taka ilość, jak by się wydawało.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

an3lin  

User

Alternative.



Do³±czy³: 20 Cze 2009

Sk±d: From Hell.

   

Wys³any: 2009-06-26, 23:38   

Kobieto... masz się czym przejmować.
Przecież małe jest piękne! Głowa do góry. :-P
_________________
Cokolwiek się zdarzy, jakakolwiek toczy się w naszych duszach bitwa, zawsze mamy wybór.
Dokonując wyborów stajemy się tym kim jesteśmy i zawsze możemy wybrać dobro.

 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-06-26, 23:58   

poem sometimes napisa³/a:

ale ja wiem co innego jako facet, a Ty słyszysz od facetów co innego jako dziewczyna.


Ty masz po prostu taki gust, ale nie wiem dlaczego od razu zakładasz, że faceci mówiąc że wolą małe kłamią? Przecież każdemu może się podobać co innego.
ja sama długo cierpialam na większe piersi, ale teraz wychodzę za założenia, że szczupłe kobiety z mniejszym biustem są dużo subtelniejsze, seksowniejsze i kobiece.
Zresztą tu jest przykład: http://www.lansik.pl/1376...obiety-zdjecia/
jeśli faceci na prawdę wolą kobiety z większymi piersiami to dlaczego w głosowaniach wybierają te płaskie?
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-27, 00:03   

malinkaa napisa³/a:

Zresztą tu jest przykład: http://www.lansik.pl/1376...obiety-zdjecia/



Przecież ona jest fatalna :-o

malinkaa napisa³/a:

jeśli faceci na prawdę wolą kobiety z większymi piersiami to dlaczego w głosowaniach wybierają te płaskie?



Bo się wstydzą przyznać do pewnych rzeczy?

Zresztą nieważne, Ty masz swoją teorię, ja swoją i nie przekonamy się nawzajem.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Epiphone

Stały User



Do³±czy³: 21 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-27, 00:06   

Ale ja podzielam zdanie Poeama. Panno Malinko.
ZresztÄ… Z biustem kobiety jest jak z Penisem faceta.
Kobieta nigdy nie powie, ze jest za mały by nie sprawić przykrości, jednak mógłby być większy. Mógłby być duży do takiego rozmiaru by nie sprawiać bólu przy zbliżeniu. podobnie jest z biustem kobiet.
_________________
"gitarzyści są kochankami z najlepszymi palcami, domyśl się dlaczego" - Slash
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-27, 00:08   

Epiphone napisa³/a:

Ale ja podzielam zdanie Poeama. Panno Malinko.
ZresztÄ… Z biustem kobiety jest jak z Penisem faceta.
Kobieta nigdy nie powie, ze jest za mały by nie sprawić przykrości, jednak mógłby być większy. Mógłby być duży do takiego rozmiaru by nie sprawiać bólu przy zbliżeniu. podobnie jest z biustem kobiet.



Z tym, że ja z kolei uważam Twój przykład za fatalny, bo naukowo udowodniono, że duży penis wcale nie sprawia większej satysfakcji, niż całkiem przeciętny, średniej długości ;)
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-06-27, 00:25   

a ja wam powiem co do tej wielkości.. duży penis to duzy problem, bo więcej do roboty plus na prawdę może zaboleć jak facet długo nie uprawiał seksu. Zresztą wg mnie mały też nie byłby zły, jeśli dziewczyna ma jednego stałego partnera to niemozliwe jest żeby czuła luz. A przyjemnośc będzie ta sama, bo to szerokośc, a nie długośc ma znaczenie. nam nie sprawia przyjemności pchanie ile wlezie, tylko samo ocieranie. Szkoda że malo ktory facet o tym wie :-P

poem sometimes napisa³/a:

Bo się wstydzą przyznać do pewnych rzeczy?


niczego się nie wstydzą. tak trudno zrozumieć że są też faceci, którym podobają się małe piersi?
 

Epiphone

Stały User



Do³±czy³: 21 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-27, 00:45   

Cytat:

bo naukowo udowodniono, że duży penis wcale nie sprawia większej satysfakcji, niż całkiem przeciętny, średniej długości



Złej baletnicy przeszkodzi i rąbek u spódnicy. innymi słowy nie rzecz w tym co masz a jak to wykorzystujesz.

Cytat:

duży penis to duzy problem, bo więcej do roboty plus na prawdę może zaboleć jak facet długo nie uprawiał seksu. Zresztą wg mnie mały też nie byłby zły, jeśli dziewczyna ma jednego stałego partnera to nie mozliwe jest żeby czuła luz. A przyjemnośc będzie ta sama, bo to szerokość, a nie długość ma znaczenie. nam nie sprawia przyjemności pchanie ile wlezie, tylko samo ocieranie. Szkoda że malo ktory facet o tym wie :-P



A teraz zacytuje siebie

Cytat:

Mógłby być duży do takiego rozmiaru by nie sprawiać bólu przy zbliżeniu.



Także czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Fakt, za duży penis jest problemem. Ale Jeśli jest większy to lepiej wypełnia pochwę i sprawia, że doznania są mocniejsze. Nie mówię tu o jakimś 25 falusie ale o członku w granicach 15-18. Fakt dla niektórych kobiet z krótką pochwą może on być za duży. ale wyjątki są zawsze. Pozatym temat o piersiach. To powtórzę, ze dla mnie to podobny schemat. My mamy kompleks Penisa, kobiety piersi:P i wbrew pozorom rozmiar ma znaczenie. Ale umiejętność korzystania z tego czym nas obdarzyła natura też dużo daje.
_________________
"gitarzyści są kochankami z najlepszymi palcami, domyśl się dlaczego" - Slash
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-06-27, 00:52   

Epiphone napisa³/a:

Także czytanie ze zrozumieniem się kłania.


chciałam sie wymądrzyć, nie?;>

Epiphone napisa³/a:

Ale Jeśli jest większy to lepiej wypełnia pochwę i sprawia, że doznania są mocniejsze.


teoretycznie tak, ale pochwa ma to do siebie, że może sie bardzo kurczyć. Spróbuj wlożyć dziewczynie penisa zaraz po kąpieli. Bez środka nawilżającego tak prosto z marszu bedzie cięzko, bo jest tam dosyć ciasno i swoją drogą sucho. Czyli w związku z tym jak penis będzie mały to i tak ścianki pochwy będą idealnie do niego przylegać, luz jest niemożliwy, a rozpychać sie nie wiadomo jak nie trzeba, żeby sprawic kobiecie przyjemnosc;).
 

Asiulka17

User


Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-27, 09:45   

bardzo dziękuje za posty na temat 'penisa' ale tu jest inny temat i wasze zdanie na tamten temat nie ma dla mnie wiekszego znaczenia. :-P :-P
 

sÅ‚awuÅ›  

Stały User

;)


Wiek: 32

Do³±czy³: 09 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-27, 11:46   

nom moim zdaniem laska musi mieć ta i ówdzie żeby było za co złapać ale znowu bez przesady żeby nie trzeba było ugniatać:) heh a on koch twoje cycki czy Ciebie od tego trzeba zacząć.....
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-27, 12:11   

Epiphone napisa³/a:

. Ale Jeśli jest większy to lepiej wypełnia pochwę i sprawia, że doznania są mocniejsze.



Nie, bo tu chodzi o przyleganie, na tym siÄ™ te doznania opierajÄ…, a nie na pchaniu jak najdalej.

Takie myślenie to "mit falliczny", czy jak to się tam nazywało

wikipedia napisa³/a:

Część mężczyzn przecenia rolę głębokiej penetracji pochwy w stymulacji kobiet, która ma prowadzić do osiągnięcia orgazmu, jednocześnie nie doceniając roli gry wstępnej.

Najbardziej wrażliwy obszar narządów płciowych u kobiety obejmuje srom, łechtaczkę oraz pierwsze 10 centymetrów pochwy mierzone od strony zewnętrznej. Ponadto u kobiet wrażliwie unerwiony jest większy obszar na zewnątrz ciała niż dawniej przypuszczano. Penisy większości mężczyzn przekraczają długość 10 centymetrów, a więc posiadają wystarczającą długość do efektywnego stymulowania partnerki.



Oczywiście 10 cm to przesada, ale te kilkanaście, czyli średnia statystyczna, to całkowicie wystarczająca długość, polecam zapoznać się z badaniami Mastersa i Johnson ;)
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-27, 12:20   

off top :cisza:
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com