Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

messifan94

User


Doczy: 07 Mar 2010

   

Wysany: 2011-01-23, 07:42   

Zaś dla mnie ważniejsze są stópki. A osobiście nie przeszkadza mi jak dziewczyna ma mały biust.
 

olencja234  

User


Imię: Aleksandra

Doczya: 12 Sty 2011

   

Wysany: 2011-01-23, 13:17   

do Berald...?

cyt...,,Jeśli masz ładną twarz i jesteś szczuplutka to małe cy...mały biust ujdzie. ''

Ja jestem szczupla i mam ladna twarz i rowniez maly biust,i mojemu chlopakowi wcale to nie przeszkadza. Sam powiedzial ze mial kiedys laske ktora miala ,,wielkie piersi'' i ze to ,,bardzo przeszkadza w sexie,no i po za tym lepiej sie piesci to co sie w rece miesci ''
:) To mnie bardzo ucieszylo ze tak mysli.

a po za tym wazne jest to co ma sie w sercu i jaki sie ma charakter,a wyglad jest moze wazny,ale w sumie tylko w tym stopniu zeby dana osoba z ktora sie jest byla ,,schludna'' a prawdziwe piekbno tkwi w srodku obiety czy mezczyzny a nie na zewnatrz.!!!!!!!!!!!! :-P
 

Miśq  

Stały User

Pogromca majtek



Wiek: 28

Doczy: 11 Lut 2011

Skd: Wielkopolska

   

Wysany: 2011-02-12, 18:30   

Jeżeli cię nie kocha to dowiesz się o tym jeżeli powiesz mu o tym małym biuscie a on cię rzuci to jest 100 procentowe a moim zdaniem nic nie powinnas z tym robic pewnie juz sam to zauwazyl to moja wypowiedz xD.
_________________
Pozdrawiam cię :D
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2011-02-12, 19:10   

Cytat:

do Berald...?



:mrgreen:

Za dużo jest facetów wolących mniejsze cycki, żeby się tym jeszcze zadręczać. ¦wiat nie jest aż tak brutalny jakby się wydawać mogło.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2011-02-12, 19:54   

olencja234 napisa/a:

a prawdziwe piekbno tkwi w srodku obiety czy mezczyzny a nie na zewnatrz.!!!!!!!!!!!!


Bo ktoś zakochał się kiedykolwiek w parze nerek lub wątrobie...

olencja234 napisa/a:

Ja jestem szczupla i mam ladna twarz i rowniez maly biust,i mojemu chlopakowi wcale to nie przeszkadza. Sam powiedzial ze mial kiedys laske ktora miala ,,wielkie piersi'' i ze to ,,bardzo przeszkadza w sexie,no i po za tym lepiej sie piesci to co sie w rece miesci ''


Bo liczą się proporcje. Jeśli dziewczyna jest niska, ma szerokie biodra i duże piersi to wygląda ona gorzej niż dziewczyna tego samego wzrostu, ale z węższymi biodrami i mniejszymi piersiami.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Doczy: 15 Lut 2009

   

Wysany: 2011-02-13, 03:22   

olencja234 napisa/a:

Sam powiedzial ze mial kiedys laske ktora miala ,,wielkie piersi'' i ze to ,,bardzo przeszkadza w sexie



Made my day :mrgreen: :mrgreen:

Nie rozumiem trochę, po co ludzie się posuwają do takich tekstów :-P

Oczywiście, że niektórym facetom to bez różnicy, ja z doświadczenia wiem, że większość facetów woli duże, co nie znaczy, że nie ma wyjątków albo że kobiety z małymi piersiam nie można kochać. To tylko jeden z atrybutów, a nie coś, co kształtuje całościową ocenę atrakcyjności człowieka.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Mirage  

Hiper wymiatacz

VIP



Doczy: 12 Gru 2010

   

Wysany: 2011-02-13, 19:10   

Każde cycki są fajne :-D
 

Firefly'  

User



Imię: Filip

Doczy: 13 Lut 2011

   

Wysany: 2011-02-13, 19:15   

Nie jestem jakimś dzieckiem co w wieku 16 lat uprawiało już sex. Ja chce poczekać na miłość życia, z tym pierwszym razem. A co do biust, to to nie jest najważniejsze u kobiet. Lepiej żeby miała mniejszy biust, i mózg niż bezmózga barbie. Takie jest moje zdanie!
_________________

 

prezes23

User


Doczy: 28 Lis 2010

   

Wysany: 2011-02-13, 19:50   

Dla mnie nie liczy się rozmiar a jakość, bo bez przesady że faceci polecą na cycki romiaru J który sięga do kolan...
Mały biust jest ''miły'' wole coś co się mieści w reku niż coś w czym się topie...
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczya: 05 Gru 2008

Skd: Kraków

   

Wysany: 2011-02-13, 22:09   

prezes23 napisa/a:

Dla mnie nie liczy się rozmiar a jakość, bo bez przesady że faceci polecą na cycki romiaru J który sięga do kolan...


widziałeś kiedyś cycki rozmiaru J? więc nie pieprz głupot, bo one występują tylko w odmianie silikonowej albo na drugim końcu świata. przesada jest zła. i to już nie jest biust duży, tylko monstrualny.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

brownie102

User


Doczy: 17 Lut 2011

   

Wysany: 2011-02-17, 13:16   

ja tam lubie male piersi, takie akurat zeby sie w reke zmiescily :D pamietaj, ze male zwsze pozostaja dluzej jedrne :)
 

Arturek  

User

Diabeł :*



Imię: Artur

Wiek: 32

Doczy: 17 Lut 2011

   

Wysany: 2011-02-17, 18:14   

Małe piersi to nic złego jeśli cie kocha to zrozumie a jesli nie to po prostu nie jest ciebie wart.
Moja była dziewczyna tez miała taki kompleks a jej piersi mi nie przeszkadzały.
tak więc nie ma się ci przejmowc
 

halnik  

User


Imię: Władimir

Wiek: 33

Doczy: 27 Kwi 2011

   

Wysany: 2011-04-28, 20:33   

gorzej jakby koleś miał większe od dziewczyny :mrgreen:
w przeciwnym przypadku wszystko w normie
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Doczy: 30 Gru 2010

   

Wysany: 2011-04-29, 18:35   

Cofam moje wszystkie słowa na ten temat. Mały biust u kobiet to nie ujma ;)
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Dyse One  

Hiper wymiatacz



Imię: Kacper

Doczy: 24 Gru 2010

Skd: Radzi±dz

   

Wysany: 2011-04-30, 15:51   

Mnie nie przeszkadza mały biust . Ważne żeby był wyeksponowany np. jakąś obcisłą bluzką i żeby było widać chociaż małe wybrzuszenie , a jak dziewczyna nosi duże bluzy to choćby nie wiadomo jaki miała biust to i tak będzie brzydszy od tego ładnie podkreślonego.
Dla mnie ważniejsze są proporcje
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com