Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-29, 18:50   

Problem w odwrotną stronę też istnieje.
Gdybym mogła się podzielić tym co mam, to z chęcią.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

ManVeru  

User



Imię: Michał

Wiek: 30

Do³±czy³: 30 Gru 2010

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-12-30, 02:16   

Nie liczy się wygląd kobiety tylko to co ma w środku.
Boisz się jego reakcji?hmm...to twój chłopak i ty znasz go najlepiej,powinnaś wiedzieć czy cie naprawdę kocha,bo jeśli tak to nie masz się czym przejmować.
Jeśli ci to aż tak przeszkadza to współczesna medycyna jest taka że zawsze możesz sobie powiększyć piersi.
 

Xaarrdas  

Stały User

;]



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Cze 2008

Sk±d: Nowy S±cz

   

Wys³any: 2010-12-30, 13:33   

ManVeru napisa³/a:

Nie liczy się wygląd kobiety tylko to co ma w środku.


Twoje spostrzeżenie (choć raczej nie twoje), choć całkiem moralne w rzeczywistości nie jest prawdziwe.
Pomimo, że mało kto o tym mówi, zawsze najpierw patrzy się na wygląd. W skrajnych przypadkach jest to pomijane, powtarzam: w skrajnych. Nie wyobrażam sobie kochać kogoś, kto by mi się nie podobał. Powtarzam: kochać. Lubić, inna kwestia. To nie ma znaczenia. Poza tym wykluczasz sam siebie sugerując:

ManVeru napisa³/a:

Jeśli ci to aż tak przeszkadza to współczesna medycyna jest taka że zawsze możesz sobie powiększyć piersi.


Co do tematu: skoro jest z tobą, nie powinien być tym faktem przejęty. Jeśli cię kocha. Jeśli stanowisz dla niego obiekt do zaspokojenia swoich potrzeb, możesz cię zaskoczyć jego reakcja. A na przyszłość: nie graj kogoś, kim nie jesteś. Jeśli masz małe piersi, to miej małe, uwierz mi, że to jest czasem nawet bardziej podniecające.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2010-12-30, 13:47   

ManVeru napisa³/a:

Nie liczy się wygląd kobiety tylko to co ma w środku.



Chyba żeś dzisiaj nie szczał.


Jeśli masz ładną twarz i jesteś szczuplutka to małe cy...mały biust ujdzie.

Ale to też zależy od faceta, jedni lubią wielgachne, inni wolą takie w sam raz, a inni wolą takie dziewczyny niewielkie i budowy chłopięcej że tak powiem
_________________
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-12-30, 18:55   

Z tego co na razie mogę powiedzieć, to małe piersi mi nie przeszkadzają. Jeśli pokochałbym jakąś kobietę, to jej piersi w pełni zaspokajałyby moje potrzeby erotyczne.
 

SexyMaciuś93

User


Do³±czy³: 01 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-01, 21:35   

duży biust to podstawa,nie pokazuj sie w szkole jak bedzie mały...
 

xXO.N.AXx  

User

:)



ImiÄ™: Anastazja

Wiek: 29

Do³±czy³a: 26 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-16, 18:56   

Napewno masz inne atuty którymi zaintrygowałaś swojego chłopaka, więc się nie martw! a tak na marginesie hmm może on też obawia się że może Cię rozczarować swoim ciałem..? Wydaje mi się że nie powinnaś mówić mu o rozmiarze Twojego biustu, w końcu ma oczy i ręce. Kiedyś dojdziecie do etapu, że nie będzie dotykał tylko Twojego stanika a gdy go pobudzisz nie będzie zwracał uwagi na Twoje rozmiary, bo pewnie sam będzie przeżywał czy jego rozmiary Ciebie zadowolą, więc wrzuć na luz!:)
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-01-16, 19:01   

Szczerze, to piersi nigdy nie były mi jakoś specjalne potrzebne do szczęścia. Wiadomo, miniaturowych nie trawię, ale też nie potrzebuję jakiś dużych. Zasada "full handy" jest moją złotą zasadą w tym względzie. Podobnie, jak lubię małe, zgrabne tyłki, ewentualnie "full handy x1,5".
 

NieIstniejÄ…cy  

Wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Sty 2009

   

Wys³any: 2011-01-16, 19:29   

Większą uwagę zwracam na tyłek..
_________________
Ale ja naprawdÄ™ nie istnieje
 

judiestar18

User



Do³±czy³: 18 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-18, 11:03   

zielona napisa³/a:

Bedzie dobrze. On kocha Ciebie, czy twój biust ? Zastanówmy się... Jesliby - odpukac - robił jakies problemy z tego powodu, to znaczy ze burak z niego i tyle.
Po za tym chłopaki, nie są chyba az tacy spostrzegawczy..



skoro kocha ja to kocha i jej biust
wiele dziewczyn ma zle zdanie na temat swoich piersi ja rowniez mialam dopoki moj chlopak nie uswiadomil mi ze mam piekne piersi
pamietam jak przy nim beczalam ze moje cycki;D sa za male a mam 80B
wtedy przytulil mnie i powiedzial ze kochalby mnie nawet jesli mialabym rozmiar SS<wg mojego chlopaka same suty> ;D
pomoglo mi to ze mnie wspiera;D
chlopcy kochaja Cie taka jaka jestes dokladnie to nie nasza wina jakie mamy biusty...coz natura...
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-18, 12:13   

Piracy napisa³/a:

Szczerze, to piersi nigdy nie były mi jakoś specjalne potrzebne do szczęścia. Wiadomo, miniaturowych nie trawię, ale też nie potrzebuję jakiś dużych. Zasada "full handy" jest moją złotą zasadą w tym względzie. Podobnie, jak lubię małe, zgrabne tyłki, ewentualnie "full handy x1,5".


Długo zastanawiałem się nad tym, co by tu mądrego napisać. Nie wymyśliłem nic odkrywczego, więc podpiszę się pod tym postem. Cała dłoń to dla mnie wystarczający rozmiar. Nie za małe, nie za duże. Wiadomo, każdy ma inne upodobania. ¦rednie jędrne > duże obwisłe.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Wafel  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Gru 2010

Sk±d: Bytom

   

Wys³any: 2011-01-20, 20:18   

Nie liczy się wielkość, ale jakość. Małe też może być piękne ;) .
 

Joana  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 09 Lip 2009

   

Wys³any: 2011-01-20, 21:07   

Cytat:

Asiulka17, Mój zawsze mówi, że najpiękniejsze piersi to takie, z których właścicielka jest dumna.



Ot puenta tego tematu :D
Jak kobieta siebie samą akceptuje to inni też ją będą akceptowali. Najważniejsze to się nie zakompleksiać i nie robić sobie sztucznych problemów.
Ja też mam małe cycki (niby B, ale w porównaniu do innych widać, że są raczej mniejsze niż większe) ale uwielbiam je, są moje i w pełni je akceptuję. Jesli komuś się to nie podoba to już jego strata. Jeśli chłopak miałby mnie oceniać na podstawie rozmiaru biustu to dziękuję za takiego chłopaka.
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-21, 19:19   

zaakceptuj się sama, a chłopak nie zwróci uwagi, bo wazna jesteś ty! Nie to, co się na Ciebie "składa". :)
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

Daniel_KLB  

User

szalony szaleniec ;)


ImiÄ™: Daniel

Wiek: 30

Do³±czy³: 27 Gru 2010

Sk±d: Kluczbork

   

Wys³any: 2011-01-22, 22:27   

dla mnie ważniejszy jest tyłeczek :hyhy: ogólnie nie potrzeba mi do szczęścia jakiś wielkich rozmiarów, ważna jest ładna i miła buzia oraz charakter
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com