Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Zamknity przez: Jimmy FoX | 2015-08-07, 00:43

Autor

Wiadomo

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Doczy: 11 Lip 2015

Skd: Maruhaina

   

Wysany: 2015-07-14, 00:48   

mala_mii napisa/a:

melaszka564 napisa/a:

Chat Noir napisa/a:

Ale ja mówię poważnie. Jeśli nie możesz znaleźć sobie dziewczyny, to dlaczego nie weźmiesz pod uwagę układu sponsorowanego?



Seks, to dla mnie sprawa trzeciorzędna. Z piaskownicy dawno wyrosłem. :padam:


Czytam i się nadziwić nie mogę. Jesteś jakiś dziwny, bo nie znam takich, o podobnej opinii do Twojej. :-o



Nie twierdzę, że nie jest ważny, czy wręcz zbędny. Ale, to nie jest jakiś wyznacznik, czy priorytet względem ewentualnej partnerki...
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Doczya: 12 Cze 2015

Skd: podlasie

   

Wysany: 2015-07-14, 10:11   

$karbówka, nikt nikogo sie nie czepia.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

overwatcher  

Stały User

Wyobraźny Królewicz



Imię: Tomasz

Wiek: 14

Doczy: 23 Cze 2015

Skd: Za¶wiaty

   

Wysany: 2015-07-14, 19:34   

melaszka564 napisa/a:

Co jest ze mną nie tak moi drodzy?


Temat ma już 3 dni z tego, co widzę. Pewnie posypało się tysiąc złotych myśli...
Jeszcze bardziej prawdopodobne jest to, że nic w Twoim życiu nie uległo zmianie.

Trudno mi powiedzieć, czy zdajesz sobię sprawę z tego, że od siedzenia na forum, co najwyżej może rozboleć Cię tyłek?
Ale do rzeczy...

Skoro jesteś taką... hmm... nieśmiałą istotą, to co powiesz na zabawę w przełamywanie barier?
Gdybyś jakimś cudem zdał sobie sprawę z tego, że 'podrywanie' to proces polegający na dążeniu do osiągnięcia pewnych, małych celów podczas każdej interakcji z 'ofiarą', to niewątpliwie byłoby łatwiej.

Nikt nie urodził się geniuszem, więc jeśli oczekujesz od siebie, że bez praktyki staniesz się mistrzem relacji damsko-męskich, to przykro mi, ale możesz dość np. do takiego pytania:

melaszka564 napisa/a:

Co jest ze mną nie tak moi drodzy?



Zdobądź materiały dotyczące tworzenia relacji, a następnie idź w teren testować nabytą wiedze i ciesz się procesem zamieniania teori w praktyke.
Potem - za kilka lat - gdy już rozumiesz, że zdobywanie kobiet nie jest niczym szczególnym, będziesz gotowy do zrobienia następnego kroku. Jednakże zanim nauczysz się chodzić, musisz wstać z czterech liter i nauczyć się podstaw.

Powodzenia.
_________________
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Doczy: 11 Lip 2015

Skd: Maruhaina

   

Wysany: 2015-07-16, 14:45   

Chciałem jeszcze ad vocem postu malej_mii napisać, że być może jestem "dziwny", ale swój "kodeks zasad życiowych" mam. Nie poświęcę takiego daru jakim jest seks dla pierwszej lepszej dziewczyny z pustostanem w głowie. Szukam czegoś więcej niż takie przyziemne przygody...
 

Jetson

Wymiatacz



Doczy: 21 Sie 2011

   

Wysany: 2015-07-16, 16:07   

A ja mam całkiem dobrą radę. Zostań gwiazdą Rocka.
 

overwatcher  

Stały User

Wyobraźny Królewicz



Imię: Tomasz

Wiek: 14

Doczy: 23 Cze 2015

Skd: Za¶wiaty

   

Wysany: 2015-07-16, 19:53   

@melaszka564
Mam to rozumiec w ten sposob, ze bedziesz patrzyl, jak smiale chlopaki zabawiaja sie z 'milosciami Twojego zycia' na Twoich oczach w momencie, gdy Ty nie masz ani odwagi, ani wystarczajacych umiejetnosci (doswiadczenie w prowadzeniu rozmowy), aby pokazac milej dziewczynie, ze wiesz co robisz?

Eh, mozesz tlumaczyc sobie ten problem dalej w taki sposob ('czekam az super-hiper-mega laska zapuka do mych drzwi'), albo mozesz wziac sprawy w swoje rece. Decyzja nalezy do Ciebie.
_________________
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
 

_Magnolia_  

Wymiatacz


Doczya: 20 Lip 2012

   

Wysany: 2015-07-22, 18:43   

Też mam 22 lata, nigdy nie miałam chłopaka i też niczego we mnie nie brakuje. Nie jestem zarozumiała, ale niestety prawdą jest, że otaczają mnie jak nie idioci to zarozumialce, którzy poza czubkiem swojego nosa świata nie widzą. Dlatego jestem sama i wolę być sama niż być z pierwszym lepszym kretynem, który jak nie będzie mnie wkurzał swoją ciemnotą, to z napompowanym powietrzem zarozumialcem, który tylko uważnie patrzy na to, żebym w czymś nie była lepsza od niego. Głupota i zakompleksionych ludzi niestety nie brakuje. Studiuję na niełatwym kierunku i niestety nie mam z kim rozmawiać bo im palma odbiła, że oni są na takim a nie innym kierunku przez co zapomnieli jak się zachować jak ludzie, a nie jak manekiny.

Trudno, jest jak jest, trzeba dalej żyć przynajmniej dla siebie.
 

~CH~  

Stały User


Wiek: 28

Doczy: 04 Pa 2013

   

Wysany: 2015-07-22, 20:24   

_Magnolia_, tak sobie czytam Twój post i mam wrażenie, że to Ty jesteś zarozumiala i stawiasz się ponad innymi.
 

_Magnolia_  

Wymiatacz


Doczya: 20 Lip 2012

   

Wysany: 2015-07-22, 22:34   

Coż, trudno że tak myślisz, widocznie Ty nie masz tych problemów, ani tym bardziej nie widzisz je, co ja.
 

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doczy: 22 Lut 2014

   

Wysany: 2015-07-22, 22:52   

magnolia nie chce być nieuprzejmy czy coś ale nie zadawałaś sobie pytania czy jesteś wystarczająco ładna i nie ważysz więcej niż 80kg? xd
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2015-07-22, 23:24   

Jimmy FoX napisa/a:

melaszka564 napisa/a:

~CH~ napisa/a:

Daruj sobie te baby. Szkoda nerwów ;)



W sumie chyba jedyne racjonalne wyjście z całej sytuacji. :]

Dokładnie. Bierzcie się za facetów.



<3 <3 <3 TAK! To jest dokładnie to, co zawsze ciśnie mi się na usta.

Posłuchaj. Faktycznie, często kobiety irracjonalnie podniecają się widząc jakiegoś ciołka w dresie jebiącego petami. Ja Ci tego nie wytłumaczę, czasem tak jest. To jest na tej samej zasadzie kiedy facet podnieca się solarą z tipsami i tworzy z nią związek (nie fajna na raz, ale związek). Jakiś atawizm.
Generalnie musisz zwracać czymś uwagę. Jeśli nie urodą, to kurde wyróżnij się jakoś. Niestety nigdy nie jest tak, że Ty jesteś super, a one są głupie bo Cię nie chcą (;) magnolia). Jeżeli jesteś wspaniały, ludzie Cię wychwalają, a Ty i tak nie zwracasz na siebie uwagi płci przeciwnej przez tak długi czas, to coś jest nie halo. Z Tobą. Jesteś fajny, ale może nie pokazujesz tego wystarczająco, nie wyróżniasz się. Człowieku, bądź jak paw! Chełp się swoimi dobrymi stronami, nie wstydź się słabych, okazuj swoje zainteresowania, miej dużo werwy i pasji. Podrasować wygląd możesz, to nigdy nie zawadzi. Ale bądź inny.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2015-07-22, 23:54   

Nie słuchaj Damn, ją chłop rzucił i to z hukiem :-D - bierz się za windykację.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-07-23, 00:06   

Ja mam 21 lat i też nigdy nie miałem dziewczyny :-(
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2015-07-23, 11:35   

To raczej dobrze, bo porównując korzyści do strat - lepiej nie posiadać baby na stałe.
A czasy są takie, że przez te ich emancypację i równouprawnienie, można jeszcze łatwiej korzystać, bo same się pchają na jeden raz.
 

_Magnolia_  

Wymiatacz


Doczya: 20 Lip 2012

   

Wysany: 2015-07-23, 14:11   

@krul umiłowany powiedz, że jesteś mną zainteresowany skoro walisz taki głupi tekst :*. Dla spokoju Twojego ducha odpowiem Ci, że nie, nie ważę tyle, mam 1.72m i ważę 56 kg. Mam nadzieję, że ta odpowiedź zmieni Twój dzień na lepsze :] .
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com