Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-06-07, 10:04   

U mnie odchudzanie jest bardzo destrukcyjne.
Nie wiem, czy teraz potrafię patrzeć na ludzi bez oceniania gruby, czy chudy.
Zważywszy, że niemal każda dziewczyna jest teraz dla mnie gruba, mimo normalnej budowy ciała.
BrzydzÄ™ siÄ™ nimi.
Sama borykam się z wagą, wszyscy mówią, że wyglądam źle, mogę liczyć żebra, obejmować swobodnie udo dłońmi.
Ciągle wyznaczałam nowe granice. Na początku miało to być 50 kg, zrobiło się 42 kg, przy 165.
Popadłam w taki obłęd, że postanowiłam obżerać się przez ostatni tydzień, każde obżarstwo jednak wywołało we mnie ogromny ból brzucha. Przytyłam jednak kilka kilogramów i czuję się potwornie, tłusto.
Oczywiście na początku też moje diety były racjonalne. Potem zeszłam do 500, a następnie do 400, w tym większość kalorii stanowiły kawy z mlekiem.
To cud, że mam jeszcze lśniące włosy i mocne paznokcie oraz okres.
Jednak moja cera zrobiła się szara, cienie pod oczami.
Najgorszy problem jednak jest z ciuchami, wszystkie spodnie ze mnie zlatujÄ…, dorabiam nowe dziurki w paskach.
Zwężam ubrania. Pasują tylko te dla dzieci. No i wyglądam żałośnie ponoć.
_________________
W miękkim futrze kota
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2014-06-08, 09:23   

prondek napisa³/a:

e ostatni posiłek ok 17-18,

W wieku 17 lat? Człowieku ogarnij się.
Nie należy jeść nic 2h przed snem. A kolacja powinna być lekka. Bo, gdy chłopak będzie chodził spać o 23, a ostatni posiłek zje o 17 - tylko mu to zaszkodzi.

Waga zacznie lecieć w dół od razu gdy:
-zrezygnujesz ze wszystkich słodyczy
-wody truskawkowej czy herbaty granulowanej (woda zwykła! herbata - oczywiście najlepiej gorzka lub mało słodzona, nigdy granulowana)
-jedz małe posiłki co 3h (to chyba najważniejsza zasada)-z czasem może okazać się, że w sumie zjesz więcej niż obecnie, ale zobaczysz, że waga zacznie spadać w dół
-nie podjadaj w międzyczasie
-urozmaić dietę
-nie unikaj mięsa
-zacznij biegać lub ćwiczyć co 2 dzień przynajmniej 40 minut

W ciągu 4 miesięcy zrzuciłam tak 6kg, wzmocniłam swoją lichą kondycję. Obecnie ważę 9kg mniej niż w grudniu(choć masa mięśniowa wzrosła), przy czym nie staram się zrzucić więcej (osiągnęłam to co chciałam <3 ), tylko utrzymuję formę. Czuję się lepiej, wyglądam lepiej. Co najważniejsze - zrzucanie wagi nie musi oznaczać głodówki.

Prawda jest taka, że jak zaczniesz ćwiczyć, przebiegniesz kilka km - to później dużo łatwiej Ci będzie zrezygnować ze słodyczy, czy fast foodów. Mnie aż skręca na samą myśl o tym, że po tym jak prawie wyzionęłam ducha na macie, miałabym zjeść całą paczkę chipsów i to zmarnować.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

morrrrawsky  

User


Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-13, 14:13   

A moim zdaniem najważniejsza jest motywacja do działania(więcej na blogu: http://active-life.blog.pl/2014/05/15/motywacja/ ) Jeśli nie masz odpowiednio silnej woli, to nic z odchudzania Ci nie wyjdzie. Słomiany zapał to najgorsze co może się zdarzyć, bo wtedy do efektu jojo już jesteśmy o krok.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-06-13, 16:56   

12kg mniej :D
_________________
There can be only one
 

she-cat  

User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 25

Do³±czy³a: 14 Cze 2014

Sk±d: Gliwice

   

Wys³any: 2014-06-14, 15:03   

Według mnie najlepiej jeść 5 posiłków dziennie, co 3 godziny :-) każdy kolejny posiłek powinien być troszkę mniejszy od poprzedniego.
Dzień zaczynamy zawsze od pożywnego śniadania. Na kolacje powinniśmy zjeść przede wszystkim białko!
Jeżeli chodzi o słodycze, to najlepiej ograniczyć je do minimum. Najlepszy czas na słodkości to pora poobiadowa :) Nie jemy 3 godziny przed snem! Codziennie ćwiczymy minimum 30 min! :)

To są moje zasady, które przestrzegam i dzięki, którym udaje mi się utrzymać moją wagę. Nie przekraczam 1500 kcal na dzień :)
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-06-14, 21:36   

Bajki. M¯WR i jazda
_________________
There can be only one
 

Barzini  

Wymiatacz

Cicho Ciemni



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Sty 2014

Sk±d: GOLD'S GYM

   

Wys³any: 2014-06-15, 14:53   

Przed snem mozna jesc nie gadajcie glupot, jezeli aktywnie zajmujesz sie sportem i pracujesz to ciezko o kazdy posilek idealnie 2 godziny przed snem, najwazniejsze zeby nie byly to węglowodany tylko jakis serek wiejski twarog oczywiscie najlepiej chudy i 20-30g orzechow wtedy nasz organizm cala noc przyswaja odpowiednie kalorie ktore sa potrzebne do odpowiedniej regeneracji chyba ze ktos na sile pragnie zrzucac tluszcz i przy okazji resztki swoich miesni, wazne rowniez aby nie glodzic sie na sile, słodycze nie sa dobre o zadnej porze codzienny trening dla osoby malo zaawansowanej rowniez bezsensu. Dobry jest rowniez cheat day raz na 2 tygodnie.
_________________
Białasy nie wierzę w nic już! Może łykać to nowicjusz!
Zamiast k***a na Mauritius najpierw idź już pit złóż w pizdu!
Znów miał być Lexus z zysków, to go sobie wrzuć w cudzysłów!
Czuwa nad tym Jezus Fiskus - zostaje nam skuć turystów!
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-06-15, 17:00   

Barzini napisa³/a:

Przed snem mozna jesc nie gadajcie glupot



Ktoś napisał inaczej, mistrzu?
Profesjonalisto, znawco, guru, bożyszcze, mentorze mój.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Barzini  

Wymiatacz

Cicho Ciemni



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Sty 2014

Sk±d: GOLD'S GYM

   

Wys³any: 2014-06-15, 19:39   

Tak, wiele osob twierdzi ze ostatni posilek kategorycznie 3h przed snem. Po waszych nadto mądrych przemyśleniach stwierdzam ze to wy powinniscie zostac moimi mentorami, gdzie ja znajdę lepszych znawców jak na necie...
_________________
Białasy nie wierzę w nic już! Może łykać to nowicjusz!
Zamiast k***a na Mauritius najpierw idź już pit złóż w pizdu!
Znów miał być Lexus z zysków, to go sobie wrzuć w cudzysłów!
Czuwa nad tym Jezus Fiskus - zostaje nam skuć turystów!
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-06-15, 19:44   

Chryste.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Barzini  

Wymiatacz

Cicho Ciemni



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Sty 2014

Sk±d: GOLD'S GYM

   

Wys³any: 2014-06-15, 21:18   

Bog ci nie pomoże
_________________
Białasy nie wierzę w nic już! Może łykać to nowicjusz!
Zamiast k***a na Mauritius najpierw idź już pit złóż w pizdu!
Znów miał być Lexus z zysków, to go sobie wrzuć w cudzysłów!
Czuwa nad tym Jezus Fiskus - zostaje nam skuć turystów!
 

dieta_ok

User


Do³±czy³: 16 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-16, 12:13   

szukam dobrej diety, mam 168 cm wzrostu i 80 kg wagi, preferuje tylko rower, jakieÅ› propozycje?
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2014-06-16, 17:12   

Barzini napisa³/a:

jezeli aktywnie zajmujesz sie sportem i pracujesz to ciezko o kazdy posilek idealnie 2 godziny przed snem


Dlaczego ciężko? Nie rozumiem, to nic trudnego ustalić sobie pewne godziny posiłków i się do nich stosować, niezależnie od rodzaju aktywności zawodowej i pozazawodowej. Powiedziałabym, że trudniej zjeść śniadanie do godziny po przebudzeniu się niż kolację dwie godziny przed snem, przecież sam decydujesz o której kładziesz się do łóżka.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Barzini  

Wymiatacz

Cicho Ciemni



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Sty 2014

Sk±d: GOLD'S GYM

   

Wys³any: 2014-06-16, 17:48   

Ciekawe, tylko jezeli pracujesz np jako mechanik samochodowy i masz ustalona jedna 20 minutowa przerwe to jak masz sobie ustalic posilki wy chyba zyjecie w jakims raju;p
_________________
Białasy nie wierzę w nic już! Może łykać to nowicjusz!
Zamiast k***a na Mauritius najpierw idź już pit złóż w pizdu!
Znów miał być Lexus z zysków, to go sobie wrzuć w cudzysłów!
Czuwa nad tym Jezus Fiskus - zostaje nam skuć turystów!
 

Partyshow_pl

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Lis 2012

   

Wys³any: 2014-06-16, 18:04   

Zgadzam się,tutaj w kwestii posików chodzi tylko o systematyczność oraz motywację i chyba właśnie to najciężej nam przychodzi...
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
c) Zabrania się umieszczania w podpisie treści wulgarnych oraz niekulturalnych.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com