Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2014-06-16, 18:10   

Barzini, weź pod uwagę to, że nie każdy pracuje jako mechanik, ale nvm, ciekawi mnie coś innego - jak ma się praca mechanika do jedzenia kolacji dwie godziny przed snem?
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Barzini  

Wymiatacz

Cicho Ciemni



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Sty 2014

Sk±d: GOLD'S GYM

   

Wys³any: 2014-06-17, 08:31   

Zdaje sobie sprawe ze nie wszyscy sa mechanikami ale sa rowniez budowlancy, stolarze i wiele innych. Spojrz ja wychodzac o 18 z pracy jade na trening wracajac jeszcze zakupy i mamy godzine 21 i myslisz ze jedzac posilek bede czekal 2 godziny zeby isc spac.
_________________
Białasy nie wierzę w nic już! Może łykać to nowicjusz!
Zamiast k***a na Mauritius najpierw idź już pit złóż w pizdu!
Znów miał być Lexus z zysków, to go sobie wrzuć w cudzysłów!
Czuwa nad tym Jezus Fiskus - zostaje nam skuć turystów!
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-06-17, 11:18   

Ja często jem o godzinach randomowych i jakoś mi to nie przeszkadza
_________________
There can be only one
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-06-17, 16:49   

Barzini napisa³/a:

e 21 i myslisz ze jedzac posilek bede czekal 2 godziny zeby isc spac.



Kogo to w ogóle obchodzi...

Praca fizyczna wiąże się z innymi nawykami żywnościowymi.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Barzini  

Wymiatacz

Cicho Ciemni



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Sty 2014

Sk±d: GOLD'S GYM

   

Wys³any: 2014-06-17, 19:10   

Oczywiscie ze nikogo to nie obchodzi milejdi tylko ja podaje przyklad jakich jest wiele, tak wiele ludzi pracujacych fizycznie lubia sobie zjesc na co maja ale przecietni ludzie maja zachcianki i nadzieje a pewni siebie cele i plany... Szczerze to ch** mnie to interesuje robcie jak wam pasuje ja powiedzialem swoje.
_________________
Białasy nie wierzę w nic już! Może łykać to nowicjusz!
Zamiast k***a na Mauritius najpierw idź już pit złóż w pizdu!
Znów miał być Lexus z zysków, to go sobie wrzuć w cudzysłów!
Czuwa nad tym Jezus Fiskus - zostaje nam skuć turystów!
 

ikim

User


Do³±czy³: 29 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-29, 09:26   

Powiem wam jak to wyglądało u mnie. Chciałem troche schudnąć ale nie miałem jakiegoś parcia na to. Kolega mi polecił kawe funkcjonalną Auril metabolizm która podobno wyrównuje twój metabolizm itp. pomyślałem że w sumie co mi szkodzi, no i tak zaczełem ją pić nie zmieniając nawyków żywieniowych ani nie ruszając się wcale więcej no i powiem wam ze miesięcznie chudnę co najmniej 1 kg :) Jeśli ktoś by chciał się coś o tym dowiedzieć to piszcie ;)
 

annako  

User


Do³±czy³a: 21 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-28, 11:41   

Zgadzam się w 100%...sama dieta nigdy nie da zadowalających efektów, ale mnie tam czasem brakuje motywacji do regularnych ćwiczeń nie wiem czy macie podobnie?
 

alawardzala1  

User

alawardzala1


ImiÄ™: Alicja

Do³±czy³a: 07 Lip 2015

Sk±d: Brzeg

   

Wys³any: 2015-07-07, 18:08   

annako napisa³/a:

Zgadzam się w 100%...sama dieta nigdy nie da zadowalających efektów, ale mnie tam czasem brakuje motywacji do regularnych ćwiczeń nie wiem czy macie podobnie?


Aaaa tam, zależy jaka dieta. Jak Ci jakiś specjalista odpowiednio dobierze dietę do Twojego organizmu i stylu życia, to myślę, że nie powinno byś problemu. Jasne, że ruch jest potrzebny, ale bardziej wpływa na kondycję niż na sylwetkę moim zdaniem...
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-07-09, 17:22   

Sama zielona kawa nic Ci nie da.
_________________
W miękkim futrze kota
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2015-07-09, 23:24   

Zielona kawa to nie cudowny środek na odchudzanie, jako wspomaganie tak, proponuję zamiast róznych tabletek, napojów i innych dziwnych pomysłów wziąść i ruszyć się z domu, sport to zdrowie...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-18, 10:47   

Oczywiście poza ruchem i jakoś fajnie zbilansowanymi posiłkami :) można się wspomóc suplementami ja osobiście preferuje te ze sklepów sportowych np od Olimpu czy też activlab one jednak najlepiej na mnie działają i są sprawdzone ;)
 

PrawieGrzeczny  

User


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 25

Do³±czy³: 15 Lip 2015

Sk±d: Rawa Mazowiecka

   

Wys³any: 2015-07-18, 11:50   

Jest jedna bardzo fajna dieta, jeżeli zależy Wam na szybkim efekcie przy odchudzaniu. Dieta M¯ - mniej żreć. Ograniczenie spożycia posiłków, to właściwie podstawowy element skutecznego odchudzania. Nie polecam żadnej suplementacji - naprawdę można dorobić się fajnych efektów bez pomocy chemii. Wystarczy, że pójdziecie do dobrego dietetyka, który ułoży Wam fajną, zbilansowaną dietę i ostro weźmiecie za ćwiczenia. Najlepiej aerobowe. Warto tylko pamiętać, żeby ściśle trzymać się diety i nie wychodzi z założenia 'oh, dzisiaj dużo ćwiczyłem, więc mogę zjeść więcej'. Powodzenia!
 

xomkax  

User


ImiÄ™: Aleksandra

Do³±czy³a: 26 Lip 2015

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2015-07-27, 00:46   

No dobra, a co jeśli to wszystko wiem, przeczytałam masę artykułów na ten temat i właściwie teoretycznie to umiem schudnąć... Ale... Tak w praktyce to zerowa samodyscyplina, brak motywacji i ciągłe usprawiedliwianie się? Bo wygląda to tak, że jak już zacznę ćwiczyć, to przez pierwsze kilka dni jest okej, a później nagle się zaczyna "aj tam, jutro zrobię też za dzisiaj" no i to jutro niestety szybko nie nadchodzi... Więc w końcu krzyczę sama na siebie i znowu kilka dni jest okej, ale zaczyna się od nowa. Już nie wiem jak mam sama siebie ogarnąć... Po prostu całkiem mi nie idzie :/
_________________
Photography is a life.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-07-29, 12:41   

xomkax napisa³/a:

Po prostu całkiem mi nie idzie :/



Są różne strony motywacyjne.
Gdzie dziewczyny dodają ładne zdjęcia przed i po. Także mężczyźni.
Czasami częstują również cytatami, historiami i tak dalej.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Katarzyna_Lilia  

User


ImiÄ™: Kasia

Wiek: 32

Do³±czy³a: 20 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-29, 13:24   

W wielu przypadkach wystarczy ograniczyć niezdrowe rzeczy i w miarę regularnie ćwiczyć. Fajnie by było skorzystać z pomocy dietetyka, który dobierze ci odpowiednią dietę (zwłaszcza jeśli ktoś jest na coś chory). Tylko trzeba pamiętać, że taką dietę trzeba już utrzymywać do końca życia, a nie na okres kilku tygodni, bo potem znów możemy przytyć ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com