Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Devil2610

User


Do³±czy³: 22 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-01-22, 15:30   Pierwszy raz z prostytutkÄ…

Cześć.
Mam już 22 lata, a nigdy do tej pory nie miałem dziewczyny. Szukam już kogoś od 4 lat, ale bezskutecznie, zarówno w szkole średniej, jak i teraz na studiach czy w pracy, którą mam nie udało mi się nikogo poznać.
Moim podstawowym problemem jest to, że mam bardzo brzydką twarz. Urodziłem się z kilkoma defektami w wyglądzie twarzy, przez które dziewczyny od razu mnie skreślają.
Wiele razy gdy próbowałem kogoś poznać, słyszałem tekst, że "niestety jestem zbyt brzydki". Na portalach randkowych dziewczyny po prostu nie odpisują, bo widzą zdjęcie.

4 lata poszukiwań i żadnych nadziei na znalezienie kogoś kto byłby w stanie zaakceptować takiego "potworka" jak ja. To bardzo smutne i przykre, że mnie to spotyka, podczas gdy inni przystojni koledzy, cieszą się związkami, seksem, randkami czy flirtami.

Chciałbym dostać chociaż szansę na jedną lub dwie randki, podczas których mógłbym pokazać się dziewczynie z dobrej strony. Tym bardziej, że bardzo się staram. Modnie i elegancko się ubieram, chodzę do siłowni, regularnie odwiedzam fryzjera... Wszystko to nie jest jednak w stanie zrekompensować, mojej obrzydliwej twarzy.

Co sądzicie o pomyśle skorzystania z usług prostytutki? Jaką kobietą powinienem wybrać na pierwszy raz?
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2014-01-22, 15:39   

Zainteresuj dziewczynę swoją osobowością i w ogóle wnętrzem, a nie wyglądem. Oczywiście jest wiele pustych nastolatek i rozpieszczonych primadonn, które chciałyby najprzystojniejszego księcia z bajki, ale są również kobiety dojrzałe emocjonalnie, dla których liczy się to, jakim facet jest człowiekiem. Uroda przemija, a wartość człowieka nie. Dla większości kobiet w kwestii wyglądu faceta ważne jest tylko, by był "ładniejszy od diabła".

Jeśli tak bardzo nie podoba Ci się własna twarz, to może rozważ opcję operacji plastycznej? To mogłoby poprawić Ci aparycję. Wiele osób niezadowolonych z własnego wyglądu decyduje się na operację plastyczną.
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-01-22, 15:55   

Może warto poczekać, poznać dziewczynę w normalny sposób, bo jakby nie było to na takich właśnie portalach patrzy się głównie na wygląd.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-01-22, 16:50   

Każdy z nas patrzy najpierw na wygląd. Nic z tym nie zrobisz. Odpowiedz sobie na pytanie: czego chcesz? Dziewczyny czy seksu? Jeśli dziewczyny, to będziesz musiał trochę poczekać. Poczekaj na moment, w którym będziesz mógł pokazać, jaki jesteś, co masz w środku. Jeśli chcesz seksu, to ja Ci nie pomogę, bo nigdy nie zamawiałem prostytutki. Zadzwoń, powiedz, jaką chcesz i tyle.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

lubiÄ™ deszcz  

Stały User

fotomaniak



Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2014-01-22, 17:24   

Tak jak powiedziaÅ‚ Jimmy FoX, wyglÄ…d na pierwszy miejscu. Ostatnio nawet zaÅ‚ożyÅ‚em temat, który z psychologicznego punktu widzenia szerzej o tym mówi (materiaÅ‚y zaczerpniÄ™te z książki „Psychologia SpoÅ‚eczna. Serce i umysÅ‚” Aronsona).

WychodzÄ™ z prostego zaÅ‚ożenia „jeÅ›li nie ma co siÄ™ lubi, to siÄ™ lubi co siÄ™ ma”. Też nikogo nie miaÅ‚em i nie mam, a jestem starszy od Ciebie.

Nie znajdziesz tu złotej recepty na to, jak zwabiać do siebie rzesze kobiet. Pomyśl o czymś czego nie mają inni... Chodzisz na siłownię, jesteś wysportowany, modnie i elegancko się ubierasz. To za mało? Pomyśl o tych, co nie mają takich możliwości. O ludziach, którzy są niepełnosprawni fizycznie, bo np. ulegli ciężkiemu wypadkowi. Oni oddaliby wszystko żeby stanąć na nogi i być człowiekiem aktywnym, a wygląd w tym przypadki nie miałby dla nich znaczenia.

Często chcemy rzeczy, bez których da się żyć. Jednak nie dostrzegamy tych naprawdę pięknych, które mamy na co dzień (dla innych zapewne na wagę złota).

Prostytutka? Nie przeżyłbym chyba tego upodlenia psychicznego. Konsekwencje? Lista chorób przenoszonych drogą płciową jest przerażająca. Nic nie zapewni Ci stuprocentowej pewności, że taki stosunek zakończy się szczęśliwie dla Twojego zdrowia.
I po raz kolejny potwierdzę słowa swojego przedmówcy. Jeśli chcesz miłości to musisz poczekać. Dlaczego? To już wątek na kolejny temat :)

Bywaj

ps link do tematu, który wyżej poruszyłem
http://www.e-mlodzi.com/w...ter-vt40146.htm
_________________
Mazury Kocham!
 

Tom  

User



Do³±czy³: 27 Gru 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-01-22, 18:07   

Ja też nigdy nie miałem dziewczyny a mam z kolei 20 lat, wiesz kolego nie pocieszę cię zbytnio, kobiety przede wszystkim na 1 miejscu patrzą na wygląd na 2 miejscu gadka ( bajerowanie itp) 3 dopiero charakter, ja mimo iż mam wygląd, i mam fajny charakter to nie udało mi się nikogo poznać, pewnie dla tego że nie posiadam cechy nr 2 czyli nie umiem bajerować, na początku znajomości zawsze gadam trochę nudno, po prostu jestem trochę spięty i jestem spławiany że hej. Od razu też ci walnę prosto z mostu że nie masz gwarancji że kiedyś poznasz tę jedyną ( ja też nie) więc jeśli bardzo chcesz seksu to idź na dziwki, polecam stronę [...] :-D Czy jest jakieś ryzyko seksu z prostytutką? Otóż jest bardzo małe, ja jak byłem to od razu Panie kazały mi się umyć tak jak i innym Panom, i po stosunku sama też się myła, więc ryzyko że się zarazisz jest prawie znikome.
Pozdrawiam
ps: jak coś to pisz chętnie pogadam ;)
 

lubiÄ™ deszcz  

Stały User

fotomaniak



Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2014-01-22, 18:36   

Tom napisa³/a:

Czy jest jakieś ryzyko seksu z prostytutką? Otóż jest bardzo małe, ja jak byłem to od razu Panie kazały mi się umyć tak jak i innym Panom, i po stosunku sama też się myła, więc ryzyko że się zarazisz jest prawie znikome.



Nawet nie wiem jak to skomentować... Jak zwie się ciemnogród, z którego pochodzisz? Pytam, bo chciałbym go omijać szerokim łukiem. Ponoć głupota nie jest zaraźliwa, ale przezorny zawsze ubezpieczony...
_________________
Mazury Kocham!
 

scrappy  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 12 Sty 2014

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2014-01-22, 19:36   

lubiÄ™ deszcz napisa³/a:

Tom napisa³/a:

Czy jest jakieś ryzyko seksu z prostytutką? Otóż jest bardzo małe, ja jak byłem to od razu Panie kazały mi się umyć tak jak i innym Panom, i po stosunku sama też się myła, więc ryzyko że się zarazisz jest prawie znikome.



Nawet nie wiem jak to skomentować... Jak zwie się ciemnogród, z którego pochodzisz? Pytam, bo chciałbym go omijać szerokim łukiem. Ponoć głupota nie jest zaraźliwa, ale przezorny zawsze ubezpieczony...


jestem przerażona...
 

Devil2610

User


Do³±czy³: 22 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-01-22, 19:42   

Na prawdę chciałbym móc zainteresować jakąś dziewczynę swoją osobowością, ale nigdy jeszcze nie dostałem szansy, na to aby się zaprezentować. Ja dostaję kosza od razu, żadna dziewczyna nigdy nie dała mi szansy abym zauroczył ją swoją osobowością.
Nawet nie macie pojęcia jak bardzo marzę o operacji plastycznej. Na chwilę obecną mimo wszystko mnie na nią nie stać, ale kiedyś na pewno będzie mnie stać, bo ciężko pracuję, aby osiągnąć sukces, i przyjdzie taki dzień, że się jej poddam. Na pewno.

Chcę zdecydowanie dziewczyny, ale to się również łączy z seksem. Mam już 22 lata i wciąż jestem prawiczkiem. Nie oszukujmy się, to nie jest normalne, coraz bardziej odbiegam od średniej i jest mi zwyczajnie wstyd. Mam także, jak każdy człowiek potrzeby, które chciałbym zaspokoić, a nie mogę... Nie chcę czekać jeszcze kilku, a może kilkunastu lat na rozpoczęcie współżycia, bo może być za późno.... Nie wiadomo kiedy, i czy w ogóle sobie kogoś znajdę.... Poczucie uciekającego czasu mnie przytłacza.

Oczywistym jest, że człowiek gdy ma poukładane życie, tzn nie jest chory, ma pieniądze, pracę, wykształcenie itd., to pragnie aby ułożyć sobie życie osobiste i zaspokajać potrzeby akceptacji i być komuś potrzebny. Ja także tego chcę, dlaczego mam cierpieć, przez to że nie miałem tyle szczęścia i jestem brzydki? Chcę być szczęśliwy, a nie jest mi to dane. U prostytutki pragnę zaczerpnąć chociaż namiastki tego szczęścia.

Wiem, że prostytutka to upokarzające rozwiązanie, ale nie oszukujmy się.... Nie mam najmniejszych szans na znalezienie kogokolwiek, i czekanie na miłość "X" lat, może mi się nie opłacić.... Choroby? Nikt nie zagwarantuje mi, że kobieta którą poznam gdzie indziej będzie zdrowa. Zawsze jest ryzyko, a ja nie mam już czasu na kalkulacje.
Chcę być szczęśliwy chociaż raz w miesiącu, przez godzinę? Czy uważacie, że i do tego nie mam prawa? Seks to podstawowa potrzeba człowieka, którą powinien zaspokajać...
 

skejCiK  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Mar 2010

   

Wys³any: 2014-01-22, 19:44   

Postęp przede wszystkim, yebać dziwki! xD

A co do walenia grzybiar to nie mam nic przeciwko jak ktoś to robi, grzybiara też kobieta, zarobić na życie musi. Sam bym się nie odważył skorzystać z tej usługi ;P

scrappy napisa³/a:

jestem przerażona...



:hyhy: zebyś się nie zdziwiła jak twój jedyny będzie miał taką przeszłość. Masa chłopaków korzysta z burdeli a to tylko dlatego że XXI wiek zniszczył ludzką moralność i sprawił że sex jest przedmiotowy. W sumie to jest, ale do burdelu nie poszedłbym xD
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-01-22, 19:51   

skejCiK napisa³/a:

Masa chłopaków korzysta z burdeli a to tylko dlatego że XXI wiek zniszczył ludzką moralność i sprawił że sex jest przedmiotowy.



po co płacić za coś, co można mieć za darmo? :hyhy: jak to mówią, w niektórych przypadkach: worek na głowę i za ojczyznę!
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

scrappy  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 12 Sty 2014

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2014-01-22, 20:16   

Cytat:

scrappy napisa³/a:

jestem przerażona...



:hyhy: zebyś się nie zdziwiła jak twój jedyny będzie miał taką przeszłość. Masa chłopaków korzysta z burdeli a to tylko dlatego że XXI wiek zniszczył ludzką moralność i sprawił że sex jest przedmiotowy. W sumie to jest, ale do burdelu nie poszedłbym xD


mój komentarz odnosił się do zerowej wręcz świadomości ryzyka zarażenia chorobą weneryczną, a nie faktem korzystania z usług takowych pań :)
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-01-22, 21:05   

Devil2610 napisa³/a:

Na prawdę chciałbym móc zainteresować jakąś dziewczynę swoją osobowością, ale nigdy jeszcze nie dostałem szansy, na to aby się zaprezentować.

Zmień tok myślenia. To one nigdy nie skorzystały z szansy poznania Ciebie.

Devil2610 napisa³/a:

Mam już 22 lata i wciąż jestem prawiczkiem. Nie oszukujmy się, to nie jest normalne, coraz bardziej odbiegam od średniej i jest mi zwyczajnie wstyd.

Fakt, że już w podstawówce uprawia się seks nie oznacza, że osoba, która jeszcze tego nie robiła, powinna się wstydzić.

Devil2610 napisa³/a:

Oczywistym jest, że człowiek gdy ma poukładane życie, tzn nie jest chory, ma pieniądze, pracę, wykształcenie itd., to pragnie aby ułożyć sobie życie osobiste i zaspokajać potrzeby akceptacji i być komuś potrzebny. Ja także tego chcę, dlaczego mam cierpieć, przez to że nie miałem tyle szczęścia i jestem brzydki?

Pieprzysz jak 40-letni prawiczek, któremu fujara już nie staje. Chłopie, masz dopiero 22 lata.

Devil2610 napisa³/a:

czekanie na miłość "X" lat, może mi się nie opłacić....

Opłaca się. Zawsze to kilka stów więcej w kieszeni.

Devil2610 napisa³/a:

Chcę być szczęśliwy chociaż raz w miesiącu, przez godzinę? Czy uważacie, że i do tego nie mam prawa?

Masz.


Ogólnie uważam, że jesteś miękką cipką, która użala się nad sobą, nie potrafi stawić czoła przeciwnościom losu i idzie na łatwiznę. Nie tylko Ciebie Bóg pokarał brzydką gębą, ale inni tak nie lamentują. Jeśli chcesz iść na dziwki, to idź, ale nie zdziw się, gdy pomyślisz później "równie dobrze mogłem zostać w domu i zwalić sobie konia, takie samo uczucie".
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-01-22, 22:31   

scrappy napisa³/a:

Masa chłopaków korzysta z burdeli a to tylko dlatego że XXI wiek zniszczył ludzką moralność i sprawił że sex jest przedmiotowy.



Burdele i prostytucja nie są wynalazkiem XXI wieku a faceci korzystali z takich usług od starożytności.
 

Devil2610

User


Do³±czy³: 22 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-01-22, 23:18   

Chciałbym mieć możliwość "robienia tego za darmo", ale jest to dla mnie na dzień dzisiejszy, a być może i w ogóle nie osiągalne.
Tak nie skorzystały z poznania szansy mnie, gdyż poznawały innych chłopaków, przystojniejszych ode mnie.
Jest mi wstyd z powodu prawictwa. Wiem, że nie powinno ale jest. Zwłaszcza, że dużo młodsi ode mnie mają już doświadczenie. Boję się tego, że kiedyś ośmieszę się tym przed jakąś kobietą.
Nie wiem czy 22 lata w mojej sytuacji to mało. Moim zdaniem czas ucieka nieubłaganie.
Nie wiem czy to jest użalanie się. Po prostu stąpam twardo po ziemi i widzę, że 4 lata nieudanych prób, w relacjach z dziewczynami nie jest przypadkiem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com