Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

TQIT  

VIP


Doł±czył: 22 Gru 2008

   

Wysłany: 2015-02-20, 12:30   

Nie ma różnicy między uczelniami państwowymi i prywatnymi - większość jednych i drugich jest niezbyt wysokiego poziomu, żeby nie powiedzieć słaba, a wyjątki zdarzają się po obu stronach.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

arao99

User


Doł±czył: 19 Lut 2015

   

Wysłany: 2015-02-21, 10:08   

Tak naprawdę to czy student zostanie odpowiednio przygotowany do pracy w swoim zawodzie zależy tylko od niego samego. Od tego ile własnego czasu poświęcił na przygotowanie się. Nie ma co się łudzić, że kończąc studia jest się odpowiednio przygotowanym. Oczywiście studia są potrzebne, dają nam podstawową wiedzę, tylko w większości przypadków jest ona zbyt mała :/
_________________
"Myślę, więc jestem" Kartezjusz Firma budowlana - ¦ląsk
 

karokacz  

User


Doł±czyła: 23 Lut 2015

   

Wysłany: 2015-02-23, 11:47   

Byłam na uczelni prywatnej, jestem na państwowej i w sumie wielkiej różnicy nie ma...
_________________
http://www.motoelektryk.com.pl/
 

sylkaa  

Stały User

sylkaa


ImiÄ™: sylwia

Wiek: 22

Doł±czyła: 20 Mar 2015

Sk±d: poznañ

   

Wysłany: 2015-03-20, 10:34   

ja uczylam sie na prywatnej chociaz dostałam się na państwową uważam ze standard jest duzo duzo wyzszy i niie prawda jest ze pracodawaacy patrzą na te studia prw inaczej ja dostalam prace odrazu po obronie
_________________
cofnąć się by wziąć rozbieg
 

Lilka_Pq

User


Doł±czył: 12 Cze 2015

   

Wysłany: 2015-07-22, 08:40   

Ogrom różnych wypowiedzi... natomiast ja zasilę grono tych osób, które są za uczelnią prywatną. Studiuję na UTH w Warszawie, a wcześniej studiowałam na uczelni publicznej (licencjat) i jest jak dla mnie duża różnica. Nie wiem, może to również kwestia miasta, aczkolwiek możliwości rozwijania się i zajęć poza godzinami wykładowymi jest naprawdę sporo, wystarczy chcieć. Tak naprawdę wielu studentów narzeka, ale żadnej nie zainteresuje się co daje uczelnia, poza zajęciami. Ja jestem zadowolona i nie zmieniłabym uczelni znów na publiczną.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com