Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2015-12-29, 14:07   

Cytat:

"Wiem, że to nie jest rzetelne źródło..."


Dla Twojej wygody uznajmy, ze jest wiarygodne. Ale gdzie tu masz napisane, ze AM jest komunistka? Wskaz prosze konkretny fragment.

Cytat:

" ale na poparcie tych informacji jest wiele innych."



O, ja jestem latwy do przekonania, wystarczy mi wiec piec dobrych zrodel. Podaj je prosze - ale pamietaj o swojej tezie, ktora, przypomne, brzmi: "AM jest komunistka". Nie udowadniaj mi wiec, ze smurfy sa niebieskie, albo ze koty pija mleko. Pisz prosze na temat.

Cytat:

"Faktem jest, że w czasie gdy w NRD rozkwitała komuna to Merkelowej żyło się bardzo dobrze i propagowała komunizm."


Jasne. Ale to bylo ile? Pol stulecia temu? Cwierc stulecia temu? A Ty mowiles, ze ona propaguje komunizm dzisiaj. Nie schodz wiec z tematu i podaj te obiecane aktualne cytaty i przyklady.
_________________
Smile or die!
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-12-29, 14:11   

AT4 napisa³/a:

gdy w NRD rozkwitała komuna to Merkelowej żyło się bardzo dobrze i propagowała komunizm.


Tak jak Kwaśniewski i Miller u nas - obecnie wielcy euroentuzjaści, kapitaliści, obywatele świata i ludzie "zachodu".
A no i pan Włodzimierz "zawsze wierzyłem w kapitalizm" Cimoszewicz aaaaaa blablablablablaba :mrgreen: :
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-12-29, 20:35   

AT4 napisa³/a:

Póki co mamy problem z uchodźcami według mnie to wszystko to gra Rosjan.

Rosja-USA 1:0



Problem uchodźców nie ma nic wspólnego z Rosją. Problem uchodźców jest wyłącznie efektem błędnej polityki zachodu na Bliskim Wschodzie i w rejonie magrebu, oraz rażącej niekompetencji polityków europejskich oraz naiwności lewicowych działaczy.

A tak osobno mówiąc, to dzisiaj się mocno zdenerwowałem kiedy jakiś "mędrzec" w Sejmie mówił że trzeba kupować Patrioty, bo okazuje się że Rosja nie jest bezpiecznym sąsiadem. Do jasnej cholery! Putin może być podły, może być byłym oficerem KGB itd. ale na pewno nie jest idiotą. Napaść na Ukrainę była podyktowana bardzo konkretnymi przyczynami politycznymi i militarno-strategicznymi, natomiast jakakolwiek napaść na Polskę nie miałaby żadnego sensu i była zbyt kosztowna oraz zbyt ryzykowna. I to jest dla nas najlepsza gwarancja bezpieczeństwa, a nie kilka wyrzutni rakiet przeciwlotniczych.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2015-12-29, 23:24   

Ranger napisa³/a:

Cytat:

"Wiem, że to nie jest rzetelne źródło..."


Dla Twojej wygody uznajmy, ze jest wiarygodne. Ale gdzie tu masz napisane, ze AM jest komunistka? Wskaz prosze konkretny fragment.

Cytat:

" ale na poparcie tych informacji jest wiele innych."



O, ja jestem latwy do przekonania, wystarczy mi wiec piec dobrych zrodel. Podaj je prosze - ale pamietaj o swojej tezie, ktora, przypomne, brzmi: "AM jest komunistka". Nie udowadniaj mi wiec, ze smurfy sa niebieskie, albo ze koty pija mleko. Pisz prosze na temat.

Cytat:

"Faktem jest, że w czasie gdy w NRD rozkwitała komuna to Merkelowej żyło się bardzo dobrze i propagowała komunizm."


Jasne. Ale to bylo ile? Pol stulecia temu? Cwierc stulecia temu? A Ty mowiles, ze ona propaguje komunizm dzisiaj. Nie schodz wiec z tematu i podaj te obiecane aktualne cytaty i przyklady.



Serio ty wierzysz w dobroć Merkel? Bo wydaje mi się, że wszelakie dyskusje z tobą nie mają sensu.
Przecież Angela Merkel nie wypowiada się na temat swojej młodości, w zasadzie większość ludzi nie ma pojęcia co robiła gdy miała mniej niż 30 lat.
Wystarczy spojrzeć na to co wyczyniają z Nord Stream II przecież ewidentnie jest to układane po to by Niemczory miały dostęp do gazu z ominięciem Polski serio taki zaślepiony jesteś?

philosophus napisa³/a:

AT4 napisa³/a:

Póki co mamy problem z uchodźcami według mnie to wszystko to gra Rosjan.

Rosja-USA 1:0



Problem uchodźców nie ma nic wspólnego z Rosją. Problem uchodźców jest wyłącznie efektem błędnej polityki zachodu na Bliskim Wschodzie i w rejonie magrebu, oraz rażącej niekompetencji polityków europejskich oraz naiwności lewicowych działaczy.

A tak osobno mówiąc, to dzisiaj się mocno zdenerwowałem kiedy jakiś "mędrzec" w Sejmie mówił że trzeba kupować Patrioty, bo okazuje się że Rosja nie jest bezpiecznym sąsiadem. Do jasnej cholery! Putin może być podły, może być byłym oficerem KGB itd. ale na pewno nie jest idiotą. Napaść na Ukrainę była podyktowana bardzo konkretnymi przyczynami politycznymi i militarno-strategicznymi, natomiast jakakolwiek napaść na Polskę nie miałaby żadnego sensu i była zbyt kosztowna oraz zbyt ryzykowna. I to jest dla nas najlepsza gwarancja bezpieczeństwa, a nie kilka wyrzutni rakiet przeciwlotniczych.



Oczywiście masz rację :) USA wywołała zamieszanie na bliskim wschodzie a Putin zaczął to wykorzystywać po prostu na swoją korzyść. Też według mnie nie ma sensu kupować Patriotów co to da, nawet jak Ruscy nas zaatakują to kto będzie te wyrzutnie obsługiwał Wojsko Polskie jest na dnie.
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-12-29, 23:32   

Póki Korwin żyje to wojny nie będzie. Dlatego codziennie modlę się o to aby żył jak najdłużej. Daje mi to poczucie tego, że dzięki mojej postawie mniej więcej 38 milionów polaków zawdzięcza życie mojej postawie. Pochwalę się, że jak zacząłem się modlić to wreszcie skończyłem z masturbacją.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Ernest21  

User



Do³±czy³: 29 Gru 2015

Sk±d: £ochowo

   

Wys³any: 2015-12-30, 15:05   

Do żadnej wojny z Rosją nie dojdzie...
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2015-12-30, 15:14   

Cytat:

"Serio ty wierzysz w dobroć Merkel?"


Ale co moja wiara ma wspolnego z tematem? Powiedziales, ze masz liczne dowody na to, ze AM jest komunistka. Przedstaw je lub wycofaj teze.

Cytat:

"Bo wydaje mi się, że wszelakie dyskusje z tobą nie mają sensu."



Mhm. I doszedles do tego wniosku po tym, jak bezczelnie zignorowalem wszystkie Twoje dowody na postawiona tez.. A nie, chwila! Nie podales przeciez absolutnie zadnego!

Cytat:

"Przecież Angela Merkel nie wypowiada się na temat swojej młodości"



Jasne. Zgoda. Ale to ma dowodzic, ze jest komunistka? Niby jakim cudem?

Cytat:

"w zasadzie większość ludzi nie ma pojęcia co robiła gdy miała mniej niż 30 lat."



Ponownie - i to ma dowodzic tego, ze jest komunistka?

Cytat:

"wystarczy spojrzeć na to co wyczyniają z Nord Stream II przecież ewidentnie jest to układane po to by Niemczory miały dostęp do gazu z ominięciem Polski"


Chwila... I Nord Stream II ma dowodzic, ze AM jest komunistka?!

Puenta: albo podaj wreszcie jakies argumenty, albo przynajmniej zmien teze...
_________________
Smile or die!
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2016-01-03, 20:35   

Cytat:

Napaść na Ukrainę była podyktowana bardzo konkretnymi przyczynami politycznymi i militarno-strategicznymi, natomiast jakakolwiek napaść na Polskę nie miałaby żadnego sensu i była zbyt kosztowna oraz zbyt ryzykowna. I to jest dla nas najlepsza gwarancja bezpieczeństwa, a nie kilka wyrzutni rakiet przeciwlotniczyc


Tarcz antyrakietowych , akurat są one potrzebne polskiej armii ponieważ nie posiadamy w chwili obecnej obrony przed atakiem Rosyjskich rakiet . Co do ewentualnej wojny z Rosją , Polska jest zagrożona atakiem atomowym , ponieważ nie jesteśmy się wstanie przed nim obronić ,a myślę , że łatwo byłoby poświęcić Warszawę za to aby nie rozpoczynać światowej wojny atomowej .Dlatego uważam , że piorytetem polskiej dyplomacji powinno być rozmieszczenie amerykańskiej broni atomowej w Polsce . Wojna konwencjonalna jest niemożliwa. Rosja musi zostawić ogromną armię do ochorny granic wrazie ewentualnej wojny z Polską , armia jaką są wstanie rzucić nie będzie się różnić od naszej więc szybko by przegrali .
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-01-03, 23:09   

AT4 napisa³/a:

Wystarczy spojrzeć na to co wyczyniają z Nord Stream II przecież ewidentnie jest to układane po to by Niemczory miały dostęp do gazu



I słusznie! Popieranie pomarańczowej rewolucji i odrzucenie propozycji budowy przez Polskę rurociągu z pominięciem Ukrainy, jednoznacznie zdefiniowało nas jako przeciwnika Federacji Rosyjskiej.

Rhagar14 napisa³/a:

Tarcz antyrakietowych , akurat są one potrzebne polskiej armii ponieważ nie posiadamy w chwili obecnej obrony przed atakiem Rosyjskich rakiet . Co do ewentualnej wojny z Rosją , Polska jest zagrożona atakiem atomowym , ponieważ nie jesteśmy się wstanie przed nim obronić ,a myślę , że łatwo byłoby poświęcić Warszawę za to aby nie rozpoczynać światowej wojny atomowej .Dlatego uważam , że piorytetem polskiej dyplomacji powinno być rozmieszczenie amerykańskiej broni atomowej w Polsce . Wojna konwencjonalna jest niemożliwa. Rosja musi zostawić ogromną armię do ochorny granic wrazie ewentualnej wojny z Polską , armia jaką są wstanie rzucić nie będzie się różnić od naszej więc szybko by przegrali .



Rozumiem że to horrendalna ironia.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2016-01-04, 16:36   

Cytat:

Rozumiem że to horrendalna ironia.


Po tym jak błyskasz tu swoimi głupotami wszystko dla ciebie może byc ironią
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-01-04, 17:45   

Rhagar14 napisa³/a:

Po tym jak błyskasz tu swoimi głupotami wszystko dla ciebie może byc ironią



Może byś rozwinął. Inwektywami to każdy głupi potrafi udawać mądrzejszego.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2016-01-04, 21:40   

Cytat:

Może byś rozwinął. Inwektywami to każdy głupi potrafi udawać mądrzejszego.


Przecież zrobiłem to co ty. :mrgreen:
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2016-01-05, 18:27   

Cytat:

piorytetem polskiej dyplomacji powinno być rozmieszczenie amerykańskiej broni atomowej w Polsce



Tego nie rozumiem. A niby co dzieki temu zyskamy...?
_________________
Smile or die!
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2016-01-06, 11:48   

Ranger jest rosyjskim agentem, na innych forach również prowadzi indoktrynację.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2016-01-06, 13:38   

Cytat:

Tego nie rozumiem. A niby co dzieki temu zyskamy...?


Gwarancje , ze Usa zaangazowaloby sie w konflikt.Nawet nie chodzi o sam fakt ze tego wymagala by ich bron atomowa na naszym terytorium , tylko rozmieszczenie jej doprowadziloby do pewnych zmian geopolitycznych , ktore by zwiazaly USA mocniej z Polska w razie konfliktu z Rosja
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com