Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-21, 22:27   

Tak jak w temacie zaglądacie czasami na siłownie :?:
Tak zagladam, choć ostatnio miałem dłuuugą przerwę, w sumie to pare miesiecy ale po feriach mam już załatwione ;)

a może jesteście codziennie :?:
Tuż to nie głupota ? 5 razy w tygodniu to max...

jakie macie osiągnięcia :?:
osiÄ…gi A na co stawiasz ?
Ja miałem efekty, mam je do teraz.

czy stosujecie jakieś odżywki, dietę :?:
A na ch[jjjjj-cenzura] mi to ? Przecież nie robie z siebie kulturysty.
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Reggaent  

User

Pan ¯ubr



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 31

Do³±czy³: 23 Sty 2009

Sk±d: ¦widnica

   

Wys³any: 2009-01-24, 13:08   

Abaddon nie tak agresywnie ^^
Siłka? Why not? Ogólnie fajnie iść poćwiczyć i sobie troche mięska wyrobić ale ja tam nie chodzę zbyt często. Wolę sporty "prawdziwsze" tj. MTB, Snowboard itd.
_________________
Dozwolona ilość znaków wynosi 255. Ciekawe dlaczego akurat tyle. Może dlatego ,że 255 jest między 254 a 256. Ale co mają do rzeczy te dwie liczby? Nie mam już miejsca na odpowiedź.
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-24, 13:52   

fakt, czesto jestem zbyt agressive ;P na szczęście nei fizycznie ;]

No w sumie tak, ty robisz sporty wyczynowe tak to mozna nazwac ;] ?
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Reggaent  

User

Pan ¯ubr



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 31

Do³±czy³: 23 Sty 2009

Sk±d: ¦widnica

   

Wys³any: 2009-01-25, 12:40   

W sumie to powinno się tak nazywać. Siłka jest dobra kiedy jest pogoda do dupy, basen zamknięty a ty masz za dużo energii :D Najlepiej się wtedy przetrenować i odrazu jest lepiej ^^ :]
_________________
Dozwolona ilość znaków wynosi 255. Ciekawe dlaczego akurat tyle. Może dlatego ,że 255 jest między 254 a 256. Ale co mają do rzeczy te dwie liczby? Nie mam już miejsca na odpowiedź.
 

Patrys

User


Do³±czy³: 02 Lut 2009

Sk±d: Piast Gliwice

   

Wys³any: 2009-02-02, 02:21   

Abaddon napisa³/a:

Tak jak w temacie zaglądacie czasami na siłownie :?:
Tak zagladam, choć ostatnio miałem dłuuugą przerwę, w sumie to pare miesiecy ale po feriach mam już załatwione ;)

a może jesteście codziennie :?:
Tuż to nie głupota ? 5 razy w tygodniu to max...

jakie macie osiągnięcia :?:
osiÄ…gi A na co stawiasz ?
Ja miałem efekty, mam je do teraz.

czy stosujecie jakieś odżywki, dietę :?:
A na ch[jjjjj-cenzura] mi to ? Przecież nie robie z siebie kulturysty.



Na poczatku chcialbym sie przywitac ;) Specjalnie sie zarejestrowałem na tym forum bo niewiedza niektórych ... ;]
Czemu kojarzy sie niektorym silka=koks,kafar,swiniak itp...
Ja chodze na silownie nie po to by byc jw ;) Nie chce byc kafarem bo mi sie to nie podoba. Chodze na silownie dla siebie samego.Jakie widze w tym korzysci ? M.in. mam wiecej sily ktora sie czasami przydaje(nie chodzi mi o sile "do ciulania sie" bo jest takie madre powiedzenie "nieważne ile masz w łapie ważne ,że jestes wariatem" ale nie zaprzeczam ze sila pomaga ^^) A przy okazji mozna "upiekrzyc" swoje cialo bo nie chce byc powykrzywianym typem z wklesła klatka piersiowa.Ale trzeba miec umiar.Mi sie nie podoba figura za bardzo wyrzezbiona i za bardzo kafarofata ...Mi sie najbardziej podoba srednia masa z delikatnie wyrzezbionymi miesniami zeby bylo "cos" widac.I dążę do tego celu.
A najwazniejsze jest SPORT TO ZDROWIE ! Duzo ludzi teraz zamula przed kompem i mowi ze mu sie nie chce a bedzie starszy i bedzie chcial duzo rzeczy a po prostu nie bedzie mogl bo mu zdrowie na to nie bedzie pozwalac.
Najbardziej to sie zdziwilem czy nie wiem jak to mozna napisac. Koles pisze ze ma stulejke i mowi ze nie chce mu sie isc do lekarza .. O kur***... zobaczymy za kilka lat jak znajdziesz sobie dziewczyne albo i nie i sory ze tak napisze ale zachce Ci sie "ruchac" i co ? I GOWNO.. nawet na recznym nie bedziesz mogl jechac ..


Dobra koniec bo sie troche rozpisalem. Nie wiem czy bedziecie wiedziec o co mi chodzi ale jest troche pozno nie jestem na "silach" %%% haha w koncu na Slasku sa ferie(pozdro dla wszystkich z Gornego Slaska :) a szczegolnie mieszkancow Gliwic ;d ) i sie troiche zirytowałem ;)
Dobra haha pozdro :)
 

Yeoman  

User

Krzysiek



ImiÄ™: Krzysiek

Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-07, 16:47   

ja to siłkę w domciu mam
_________________
WEJD¬, ZAREJESTRUJ SIÊ, ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ JE NA CIEKAWE NAGRODY
ZAPRASZAM:

http://tnij.org/czytajwszystkich
 

m4a1domin

Wymiatacz

No pain, no gain



ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-14, 20:00   

Moje zdanie na temat siłowni
1. Kochajmy siłownie ponieważ niczym piękniejszym nie obdarzyli nas bogowie!
2. Jeśli chcesz mnie zniszczyć, zamknij mi siłownie.
3. Siłownia jest początkiem dożywotniej namiętności.
4. W naszym stuleciu wszyscy sÄ… poszukiwaczami masy!
5. Albowiem trzeba, żeby każdy człowiek miał jakiekolwiek miejsce, dokąd by mógł pójść.-> SI£OWNIA
6. Kto kocha kulturystykę, kocha też siłownie. Bez niej nie można żyć.
7. Nie mogę winić lustra za to, że odbicie mi się nie podoba.-> Pracuje nad soba!
8. Im mniejsi się czujemy, tym jesteśmy więksi.
9.Mój życiowy cel: Æwiczyć i rosnąc
10.Szczyt siły - wyprostować gryf łamany

Na siłownie chodzę 4 razy w tygodniu
Oczywiście dieta jest bo to podstawa
Z suplementów to białko na uzupełnienie braków w diecie

Kulturystyka- jest to piękna dyscyplina sportu dla wytrwałych i cierpliwych, która wymaga czasu wielu wyrzeczeń jest okupiona bólem i łzami lecz również pozwala przeżywać cudowne chwila. Pozwala nam przekraczać granice ludzkiego ciała kształtuje oprócz ciała także ducha. Nie ma nic piękniejszego od spojrzenia w lustro po dobrze wykonanym treningu i powiedzenia sobie "Tak dziś dałem z siebie wszystko" możemy ujrzeć zmęczone napompowane ciało w którym buzuje potężne ciśnienie krwi pozwalające przenosić góry. Każdy nowy dzień przynosi nowe siły nowe wyzwania kolejne kilogramy zimnego żelastwa odrywające się od ziemi sprawiają że chcemy coraz więcej i więcej dążąc do wymarzonego cel. Dzień bez diety i siłowni to dzień stracony.
Trochę się rozpisałem ale ja tak postrzegam siłownie i kulturystykę. :-)
_________________
Padlem, nikt nie poda reki.... Sam wstane... Silniejszy
 

pawlisko18  

User


Do³±czy³: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-14, 21:28   

najlepiej jest pomagać rodzicom w pracach domowych :P a jeśli ktoś mieszka na wsi to siłka mu jest zupełnie nie potrzebna :P
 

yeahX  

Stały User


Do³±czy³: 19 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-14, 22:29   

mam zamiar się zapisać :)

chodzi mi o to, żeby pojawiły się mięśnie na brzuchu oraz o rozbudowanie klatki :)

myślicie, że 3x w tygodniu siłownia + 2x basen wystarczą ?
nie chodzi mi o robienie "tarki" na brzuchu, lecz o delikatne wyrzeźbienie mięśni :) ?
 

sek750i  

Wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-14, 22:45   

yeahX napisa³/a:

mam zamiar się zapisać :)

chodzi mi o to, żeby pojawiły się mięśnie na brzuchu oraz o rozbudowanie klatki :)

myślicie, że 3x w tygodniu siłownia + 2x basen wystarczą ?
nie chodzi mi o robienie "tarki" na brzuchu, lecz o delikatne wyrzeźbienie mięśni :) ?


Na brzuch proponuje ci A6W. Poogladaj na necie jest tego dosc sporo. Sa zdjecia przed i po. Efekty na prawde fajne ;]
_________________
"Dla całego świata możesz być nikim, ale dla kogoś możesz być całym światem"
 

yeahX  

Stały User


Do³±czy³: 19 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-15, 12:06   

sek750i napisa³/a:

Na brzuch proponuje ci A6W. Poogladaj na necie jest tego dosc sporo. Sa zdjecia przed i po. Efekty na prawde fajne ;]


wiem wiem :D
a na ogólną rozbudowę mięśni - nie wiem jak to się nazywa, ale brzuch w góre(?) to co polecacie :) ?
 

m4a1domin

Wymiatacz

No pain, no gain



ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-15, 13:12   

yeahX czyli chodzi Ci o zestaw plażowicza klatka + brzuch + biceps ale nie zapominaj że całe ciało jest ważne ja bym Ci polecił na początek trening FBW - Full Body Workout. Na brzuch najlepsza jest 6 weidera. Trening 3 razy w tygodniu w zupełności wystarczy.
 

yeahX  

Stały User


Do³±czy³: 19 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-15, 13:53   

m4a1domin napisa³/a:

yeahX czyli chodzi Ci o zestaw plażowicza klatka + brzuch + biceps ale nie zapominaj że całe ciało jest ważne ja bym Ci polecił na początek trening FBW - Full Body Workout. Na brzuch najlepsza jest 6 weidera. Trening 3 razy w tygodniu w zupełności wystarczy.


a6w chcę dzisiaj zacząć :)
a co do FBW, to na siłowni tak ? 3x w tygodniu wystarczy :) ?
 

m4a1domin

Wymiatacz

No pain, no gain



ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-15, 14:00   

tak na siłowni chyba że masz sprzęt w domu to możesz i w domu do większości planów FBW wystarczy ławka z regulacja położenia sztanga hantle i stojaki. 3 razy na początek wystarczą do tego trzymaj michę i efekty na pewno będą. Pamiętaj również o 2 dniach regeneracji bo to jest niezbędne zazwyczaj jest to sobota niedziela :) Aha i pamiętaj brzuch jest specyficznym mięśniem którego można ćwiczyć codziennie.
 

heniek18  

User



Do³±czy³: 01 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-01, 16:37   

tylko naturalne ćwiczenia... białeczko w ryżu i kurczaku, to najlepsza dieta
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com