Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Vayi  

Stały User

Believe!



ImiÄ™: Andrzej

Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Lip 2010

Sk±d: Pomorskie

   

Wys³any: 2010-07-28, 17:57   

Niestety nie, z powodu braku czasu.
Coś tam do ćwiczeń w domu mam, to mi wystarcza :).
_________________
Wanna live a life like you somehow,
Wanna make your sacrifice worthwhile.
 

edytka1120

User


Do³±czy³: 29 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-30, 15:32   

moj chłopak nie ćwiczy ani nie chodzi na siłownie , wszyscy sie dziwią że jest tak wyspotowany i ma " taki kaloryfer : :P hehee
_________________
proszÄ™ kliknij ....

http://www.iwoman.pl/kuba...7-26/2010-8-01/
 

D0M1N1K  

Stały User


Do³±czy³a: 08 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-07-30, 23:22   

Cytat:

moj chłopak nie ćwiczy ani nie chodzi na siłownie , wszyscy sie dziwią że jest tak wyspotowany i ma " taki kaloryfer : :P hehee



i 30cm w bicu, na rzeźbie... [/quote]
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-30, 23:26   

Cytat:

moj chłopak nie ćwiczy ani nie chodzi na siłownie , wszyscy sie dziwią że jest tak wyspotowany i ma " taki kaloryfer : :P hehee



Co z tego że ma grzejnik na brzuchu jak jest cienki jak kobieta? Chcąc być silnym to potrzeba zwiększyć masę i wtedy ćwiczyć to się coś osiągnie. Takie podnoszenie się dla rzeźby jest dla mnie straceniem czasu.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-08-01, 16:13   

edytka1120 napisa³/a:

moj chłopak nie ćwiczy ani nie chodzi na siłownie , wszyscy sie dziwią że jest tak wyspotowany i ma " taki kaloryfer : :P


Jak ktoś jest chudy jak tyczka to wiadomo że mu wybiją na brzuchu mięśnie.
I to raczej powód do wstydu a nie szpanu.
Ale wiadomo dla gimbusów są inne wartości.

D0M1N1K napisa³/a:

i 30cm w bicu, na rzeźbie...

Podbijam.

^byku93 napisa³/a:

Co z tego że ma grzejnik na brzuchu jak jest cienki jak kobieta? Chcąc być silnym to potrzeba zwiększyć masę i wtedy ćwiczyć to się coś osiągnie. Takie podnoszenie się dla rzeźby jest dla mnie straceniem czasu.

Podbijam dwa.

Witać że są kumaci :)
 

Wujek dobra rada  

User

Wujek dobra rada



Wiek: 32

Do³±czy³: 25 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-08-01, 19:16   

no dokładnie :) proszę nam to Oświęcimia nie robić z taką posturą, podbijam kolegów wyżej, :) pierwszy lepszy by go połamał :)

a wracając do tematu sam ćwiczę na siłowni 3xw tygodniu od 2 miesięcy, wcześniej ćwiczyłem z przerwami ale to na prywatnych siłowniach hehe, aktualnie zaczynam redukcje :) dieta + aeroby + spalacz (universal super cuts 3 - jakby ktoś pytał)
_________________
Forum Kulturystyczne
 

dragonos

User


Do³±czy³: 01 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-01, 22:14   

Ja mam pewien problem, bo jestem strasznie chudy. Nie mam anoreksji czy czegoś w tym stylu, ale ważę 55kg. w wieku 16 lat... Do tego ćwiczę - sztanga, brzuszki i pompki, ale nie wiem czy to ma sens, bo nie chcę spalać mięśni. Proszę o radę co dalej robić ;) . Jem w miarę dużo, ale b.szybko chudnę to spalam i wracam do stałej wagi :/
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-01, 22:33   

dragonos, jedź więcej. Jedź dużo posiłków które mają w Sobie białko, do tego kalorie. Przytyj będziesz wyglądał lepiej i mięśnie same z Siebie się spalać nie będą.
 

dragonos

User


Do³±czy³: 01 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-01, 22:38   

"Jedz więcej"- staram się naprawdę :). Tylko nie wiem co jeść żeby przytyć. Większość osób wystrzega się takich potraw, ale ja chętnie bym je jadł żeby przytyć. Mam 169cm. wzrostu i ciągle rosnę, z czego się bardzo cieszę, bo bylem zawsze najniższy, a teraz powoli doganiam kolegów. Proszę kogoś jeszcze o podanie potraw, które pomogą mi przytyć i nabrać masy do ćwiczeń.
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-01, 22:58   

dragonos, sam mam 183 cm. Osobiście ćwiczę siłownie, a6w i inne rzeczy. Jem to co inny, mniejsze porcje, do tego jakieś jajko tarte lub coś co ma dużo białka (mleko, sery itp.) to Ci pomoże dużo. Przy ćwiczeniach korzystałem z tego artykułu, może i Tobie też pomoże.

Kod:
http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=309
 

Wujek dobra rada  

User

Wujek dobra rada



Wiek: 32

Do³±czy³: 25 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-08-02, 18:01   

jak kolega powiedział posiłki bogato w białko ale także w węglowodany w twoim przypadku, możesz kupić sobie jakiegoś gainera, na pewno by ci to pomogło :)
_________________
Forum Kulturystyczne
 

D0M1N1K  

Stały User


Do³±czy³a: 08 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-08-02, 22:44   

dragonos tak jak koledzy wyżej.
Ja dodam, iż jesteś na 100% ektomorfikiem, czyli przede wszystkim musisz dowalić jak najwięcej węglowodanów złożonych, czyli ryż, makaron, chleb razowy, i to nie raz dziennie tylko 6 razy dziennie... :-D To jest w twoim przypadku podstawa, oczywiście nie można zapomnieć o białku, np. kostka twarogu, trochę piersi z kurczaka, i jakaś rybka, codziennie obowiązkowo. No i na końcu tłuszcz, tyle, że nie byle jaki tylko roślinny np. oliwa z oliwek, z twoją wagą wystarczy nawet i łyżka albo 2 dziennie.

To jest podstawa, nie warto się katować na siłowni, jeżeli mięśnie nie mają z czego urosnąć.

Jeżeli chcesz, kupić jakąś odżywkę, nie kupuj na początku nigdy kreatyny i tak dalej, bo tak Ci poradził kumpel z podwórka...
Na początek, odżywka węglowodanowo-białkowa tkz. Gainer :-D
 

dragonos

User


Do³±czy³: 01 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-07, 17:25   

napiszę osobny temat co do mojego jedzenia, ale ostatni post mi się naprawdę przydał. Zamierzam pić tą oliwę z oliwek i jeść codziennie kostkę twarogu.
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-07, 18:05   

dragonos napisa³/a:

napiszę osobny temat co do mojego jedzenia, ale ostatni post mi się naprawdę przydał. Zamierzam pić tą oliwę z oliwek i jeść codziennie kostkę twarogu.



Przeje Ci się za trzy dni. Jedź różnie tylko to co ma dużo białka i co zwiększy masę. Nie ciągle sery, jaja itp. Jest mnóstwo produktów gdzie jest dużo białka.
 

dragonos

User


Do³±czy³: 01 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-07, 18:36   

Tematu jednak nie założę , ale możecie tutaj jeszcze trochę produktów zaproponować ? Zamierzam spróbować z tym serem i olejem z oliwek + ryże, makarony itd.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com