Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-07-12, 15:47   

Pół jogurtu naturalnego z 2 łyżeczkami otrąb.
Czasem przed 15 sznytkÄ™ chleba wasa.

Nie czuję głodu.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

residentevil6  

User

marzyciel



ImiÄ™: Jarek

Wiek: 31

Do³±czy³: 12 Lip 2010

Sk±d: Tomaszów Lubelski

   

Wys³any: 2010-07-12, 16:16   

śniadanie - nigdy,
obiad wraz kolacją około 18 - jakiś kotlecik z ziemniaczkami i sałatką, zupka
przed snem jakaÅ› kanapeczka.
Do tego dużo mleka, jogurty.

Czasem nic -wystarczy trochÄ™ picia.
_________________
Istniejemy po to, żeby choć raz, przez chwilę zaznać życia.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-07-13, 12:30   

śniadanie 40 minut od pobudki
13-14 obiad jakiÅ›
i czasem koło 17 przekąszę coś, jak akurat jestem w domu.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Anon  

Stały User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 74

Do³±czy³: 08 Lip 2010

Sk±d: Be³chatów

   

Wys³any: 2010-07-13, 15:07   

ostatnimi czasy jem strasznie malo, nie wiem czemu. Przez ostatnie pare miesiecy schudlem wiecej niz moja mama, ktora sie odchudza ( :hyhy: ). Nigdy nie jadam sniadania, kiedy ktos mnie do niego zmusi - zazwyczaj pozniej wymiotuje.
_________________
 

Aerien  

Wymiatacz

NewBorn



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 27 Wrz 2009

Sk±d: Waszafa

   

Wys³any: 2010-07-13, 15:27   

Jem jak mi się zachce. Nie jem śniadania bo wstaję od razu na obiad. Jem kolację, a potem jeszcze coś zjem.
_________________
Jakubie, zrób mi loda!
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-07-20, 20:49   

Ile zjadam ?
Różnie, bardzo różnie. Czasami jest to bardzo mało, czasami mało. Rzadko kiedy hm dużo czy też tzw. normalnie.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-20, 20:56   

Nie jem śniadania, obiad zjem ale w małych ilościach, kolacji nie jem. Do tego dużo owoców dziennie (jabłko, śliwki, nektarynki, pomarańcz min.).
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-20, 23:19   

¦niadanie zawsze, z obiadem różnie bywa - czasem jest a czasem nie, na kolację jakąś niedużą przekąskę. W międzyczasie coś jeszcze.

W wakacje jadam obiady, lecz w roku szkolnym to nie zazwyczaj. Kończę lekcje, od razu po lekcjach mam niemiecki. Wracam do domu po 16.00, potem się uczę i biegnę na angielski na 18.00 ;D wracam o 20.00 nie ma czasu na obiad :) Dlatego jadam codziennie o 7.00 śniadanie ;p Musi mi wystarczać na resztę dnia. Przyjdę to zjadam coś po 20.00 xD i dalej się uczę, czasem długo a czasem nie :>

Cieszę się że teraz mam wakacje ;> przynajmniej unormowany jadłospis ;d
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-07-22, 20:21   

W roku szkolnym śniadania w domu odpadają, bo dla mnie to za wcześnie, więc pozostaje drugie śniadanie koło godz. 10.00 w szkole. Potem koło 16.00 w domu obiad. Kolacji raczej nie jadam, najwyżej jak poczuję wieczorem głód, to zjem jakąś kanapkę czy jogurt. Oczywiście jakieś 'śmiecie' typu chipsy, słodycze też się w ciągu dnia przewiną.
W wakacje wygląda to bardzo podobnie, z tym, że jem, kiedy potrzebuję, nie mam ustalonych godzin posiłków. Na siłę jeść nie będę.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-07-22, 20:33   

Tyle na ile mam ochotÄ™.
Ogólnie to jednak niezbyt dużo.Najczęściej jem często,lecz w małych porcjach.Sięgam zazwyczaj po zdrową żywność.Wydaje mi się,że najwięcej jem na śniadanie.Niezmiennie musli oraz jakiś owoc,następnie zazwyczaj same owoce,ryż z warzywami bądź kanapki z twarogiem i warzywami.
Chociaż zależy to od dnia,ponieważ mam niezwykłą słabość do słodkości.No i gdy tylko mam ochotę potrafię zjeść całą,dużą pizzę.
_________________
Drugs&hugs.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-07-22, 22:35   

W zależności od miejsca w którym przebywam. Zazwyczaj dużo, część rodziny się kiedyś nawet śmiała, że mam tasiemca, obecnie mi to mija.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-22, 22:37   

Cytat:

W zależności od miejsca w którym przebywam. Zazwyczaj dużo, część rodziny się kiedyś nawet śmiała, że mam tasiemca, obecnie mi to mija.



Tak samo miałem jak byłem w gimnazjum. Jadłem po dwie porcje i nie było tego po mnie widać. Teraz już wszystko jest w normie i sam się kontroluję.
 

Durer  

User



ImiÄ™: Wiktor

Do³±czy³: 17 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-23, 01:25   

Zależy kiedy.
Najczęściej jem mało. Chyba że coś mi wybitnie smakuje. Ale i tak dziennie raczej nie zdarza mi się zjeść więcej niż 1000kcal. Gdy jestem zabiegany zdarza mi się nawet przez dłuższy czas jeść w granicach 300kcal bo zwyczajnie nie mam czasu, tak samo w dobrym towarzystwie, zapominam o tym. O rożnych porach choć do 12 nie jestem w stanie nic zjeść bo zwyczajnie mnie mdli albo nie mam ochoty.
 

Zwai  

User

!Loża Szyderców!



Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lip 2010

Sk±d: £.

   

Wys³any: 2010-07-23, 01:51   

w zależności . generalnie przy takich upałach zdarza mi się nie zjeść nic przez cały dzień w porywach do dwóch dni .

tak to generalnie jak mi się zachce, czy to sam se zrobię czy to zjem z rodzinką, i zwykle są to porcje jakie wcina mój ojczulek więc mało to to nie jest... co nie zmienia faktu że nigdy nie przekroczyłem 60 kg xD
_________________
Ludzie uwaga !!
Osobnik ten wypalił fajkę z chamoziela i wypił prostakodrinka
 

czarnulkalbn  

Wymiatacz



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 40

Do³±czy³a: 13 Lip 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-07-23, 10:46   

Oj ja to jestem osobą jedzącą mało. Teraz w okresie tych upałów to praktycznie jem tylko swojej roboty sałatki z dodatkiem oliwy i śmietany. Dużo owoców i woda,woda,woda. A jak juz mam ochote na obiad to tez jakis lekki np. cukinia duszona, albo papryka nadziewana ryżem. A w zimie to też nie jem za dużo. Ale wtedy stawiam na zupy bardziej.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com