Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Shogun  

Wymiatacz


ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 16 Maj 2009

   

Wys³any: 2011-06-06, 21:56   

na sniadanie owsianke z odzywka bialkowa 2 sniadanie bulka z czymkolwiek i odzywka bialkowa 3 sniadanie tez bulka z czymkolwiek i odzywka bialkowa czasem jakies 4 sniadanie potem w domu jem obiad mieso i jakies weglowodany ziemniaki chleb itd na kolacje to roznie czasem jajka a jak siedze jeszcze dluzej to zjem 2 jogurty naturalne razem pol litra i 2 snickersy albo cokolwiek innego anabolicznego zalezy
 

Serduchoo  

Stały User

zmotoryzowana



Do³±czy³a: 10 Kwi 2011

Sk±d: ta mina?:D

   

Wys³any: 2011-06-07, 14:52   

Trzy pełnowartościowe posiłki(z wykluczeniem mięsa)
`6.30 śniadanie
`12.40 obiad
`20.00 kolacja
pomiędzy posiłkami czasami sięgam po jakieś słodycze:)
_________________
Aby zaspokoić potrzeby większości ludzi potrzeba seksu i alkoholu. Do zaspokojenia moich potrzeb wystarczy motocykl.`Zetka`
 

Dany  

User

Niby GRafik xD


ImiÄ™: Daniel

Wiek: 29

Do³±czy³: 11 Wrz 2009

Sk±d: Barwa³d ¦redni

   

Wys³any: 2011-06-10, 17:22   

a to ja różnie ;p
zależy o której wstane...ale przeważnie o 7 wstaje wiec
jem kilka kanapek o 9:30 bułke w szkole...poznej obiad przeważnie o 15(cieżko mi wytrzymac od 9:30 do 15)...poznej jakies kanapki przed 17 o 18 na filmie tez coś zjem i przed spaniem jakies 6-7 kanapek(wiem ze nie zdrowo) i czasami jak sie w nocy przebudzę..ale nie mam sie co martwic... mam dobrą przemiane materii :):):)
 

Mrana  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Anna

Do³±czy³a: 12 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-12, 20:44   

Dużo. Chociaż od niedawna zaczęłam ograniczać niektóre potrawy, bo nie mogę ich jeść ze względów zdrowotnych. Kolację staram się jeść około 18. Z posiłkami w ciągu dnia jest bardzo różnie. ¦niadania jem zawsze. Obiady bardzo obfite. Czasem kończy się na trzech posiłkach, czasem trochę więcej. Bywały dni, że jadłam bez przerwy, jednak teraz czuję, że to co jem ma dla mnie ogromne znaczenie. To co jemy i jak jemy bowiem wpływa na cały nasz organizm, samopoczucie, myślenie. Nawet ostatnio dowiedziałam się, że w pewnym stopniu układ nerwowy jest zależny od spożywanych posiłków. To co dostarczamy organizmowi wbrew pozorom wpływa znacząco na nasze życie.
 

kLon22  

Wymiatacz



Imię: Michał

Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Lip 2011

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2011-08-15, 18:36   

¦niadanie 5-6 albo 9-10 ,zależy jak wstanę.
Obiad, przeważnie pierwsze danie o 14 a drugie 15.
Po obiedzie zawsze zjem jeszcze jakieś kanapki i owoce...,dużo jem na kolację a powinno być na odwrót śniadanie dużo a kolacja mało.
1 kolację jem o 18 a drugą o 21,spać chodzę o 1-2
_________________
Jutro to dziś ,tyle że jutro
 

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2011-10-02, 16:05   

na tygodniu to o 6:50/8:20 zależy czy na 8 mam czy na 9 :)
sobota i niedziela to ok 10 jem wszystko co jest pod ręką że tak powiem
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

AnioÅ‚ek:**  

User

smile:D



ImiÄ™: Asia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Pa¼ 2011

Sk±d: Gdynia ; p

   

Wys³any: 2011-10-24, 21:17   

zależy...są dni kiedy nic kompletnie nie jem, a są też takie, kiedy jadłabym non stopxDD
_________________
Jeśli biegnąć, to do słońca,
Jeśli marzyć, to do końca.
Jak całować, to serdecznie,
A jak kochać, to już wiecznie.
 

Marcinox  

User



Wiek: 36

Do³±czy³: 18 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-11-07, 21:32   

Trzy główne: śniadanie, obiad i kolacja oraz miedzy posiłkami jakieś przekąski.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-11-07, 22:28   

Jem non stop. ¦niadanie, drugie śniadanie, trzecie śniadanie, czwarte śniadanie, obiad, kolacja, a między nimi jeszcze kilka posiłków i aktualnie również jem. W ogóle możliwość jedzenia to coś wspaniałego.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2011-11-07, 22:51   

¦niadanie, czasem drobne drugie śniadanie, obiad i ew. kolacja, lub jakaś przekąska po południu. To tak z reguły, od której bywają różnego rodzaju wyjątki jednak.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2011-11-07, 23:21   

Jem bardzo dużo a szczegòlnie jak wracam z pracy to mam apetyt wiÄ™kszy potrafie nawet sam 1kg pierogòw zjeść sam,wiec lepiej jest mnie ubierać niż żywić :-D
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-11-08, 10:21   

enchantment, jak bym słyszała swojego brata. I niech zgadnę jesteś chudy :-D

Staram się jeść regularnie. Nie wyjdę z domu bez śniadania. Na uczelni zwykle jem drugie śniadanie oraz przekąskę w postaci jabłka, bądź jogurtu. Następnie obiad oraz kolacja. Niestety nie zawsze mam gdzie oraz jak zjeść ciepły posiłek i wbrew sobie z niego rezygnuje. Nie lubię jeść dużo. Staram się także wybierać zdrowe, pełnowartościowe posiłki. Moje niepohamowana chęć jedzenia uaktywnia się tylko w stosunku do słodyczy :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Fatum

Wymiatacz

hate me once again



Do³±czy³: 08 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-22, 19:22   

enchantment napisa³/a:

Jem non stop. ¦niadanie, drugie śniadanie, trzecie śniadanie, czwarte śniadanie, obiad, kolacja, a między nimi jeszcze kilka posiłków i aktualnie również jem. W ogóle możliwość jedzenia to coś wspaniałego.



DOK£ADNIE! :mrgreen:
_________________
__________
 

lynics  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Roberto

Wiek: 29

Do³±czy³: 18 Wrz 2011

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-11-22, 20:15   

Fatum napisa³/a:

enchantment napisa³/a:

Jem non stop. ¦niadanie, drugie śniadanie, trzecie śniadanie, czwarte śniadanie, obiad, kolacja, a między nimi jeszcze kilka posiłków i aktualnie również jem. W ogóle możliwość jedzenia to coś wspaniałego.



DOK£ADNIE! :mrgreen:


Też się zgadzam :D

Jak mi się nudzi to idę jeść :mrgreen: 3 posiłki to podstawa, ale nie wyobrażam sobie nie jeść pomiędzy nimi. Ale mimo wszystko raczej mam niedowagę niż nadwagę :O
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-11-23, 15:27   

jem w każdej możliwej sytuacji, nawet jak jem to jem. nie wyobrażam sobie nie jedzenia częściej niż co 10 minut :D a dla demotywacji ważę 56kg przy wzroście 170 :]
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com