Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

_MajsteR  

Wymiatacz

Bodybuilding-My Life



Do³±czy³: 05 Lis 2010

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2011-11-23, 18:06   

Dziennie jem ~4000kcal w 6-7 posiłkach bez żadnego podjadania :-)

W jakich godzinach? I. Posiłek o 5.30 a ostani około 22. (zależy jak idę spać)
Ale posiłki spożywam gdzieś co 2-3,5 h. :-)
_________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-11-23, 19:29   

Zdecydowanie za dużo. Uwielbiam dobre jedzenie i nie umiem sobie go odmawiać, dodatkowo jestem ogromną fanką junk foodów wszelkiej maści, lubię makarony pod każdą postacią, które mogłabym jeść codziennie, oczywiście w połączeniu z gęstymi, treściwymi sosami, słodycze, pieczone i smażone mięso, panierki, wypieki, białe pieczywo... Generalnie - samo zło. Często jem obiad o 22.00, śniadanie o 13.00 i przez cały dzień coś podjadam. A już oglądanie czegokolwiek bez słodyczy dla mnie nie istnieje. No i niestety jadam baaaardzo nieregularnie. Zapominam całkowicie o podjadaniu tylko kiedy jestem mocno zajęta - w pracy albo podczas nauki. Dziękuję Bozi za dobrą przemianę materii, bo normalna kobieta jedząc dziennie tyle co ja ważyłaby już sto kilo.
JEDZENIE. :serce:
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-11-23, 19:48   

Ja jem też dużo. Przeważnie zdrowo.
Od lat utrzymuję prawie taką samą wagę, mimo tego, że nieraz obżeram się jak ostatnia świnia wieczorami w łóżku. Na pewno nie zaliczam się do grupy tych kobiet, które ograniczają się do posiłków, produktów niskokalorycznych. Ważę dosyć dużo, bo aż 58, ale mówią, że wyglądam na 50:)
_________________
W miękkim futrze kota
 

Mateusz16

Stały User


Do³±czy³: 22 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-11-23, 19:56   

7;30 - słódki rogal z czekoladą
10;30 - pizza duża na cieplo + 3x sosy + cebulka
12;30 - slodka bulka ( do tego czasu 1.5 litra wody mineralnej truskawkowej)
15;00 - obiadek
17;00 - coś słodkiego
20;00 kolacja
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-11-23, 20:00   

Mateusz16 napisa³/a:

7;30 - słódki rogal z czekoladą
10;30 - pizza duża na cieplo + 3x sosy + cebulka
12;30 - slodka bulka ( do tego czasu 1.5 litra wody mineralnej truskawkowej)
15;00 - obiadek
17;00 - coś słodkiego
20;00 kolacja


I tak dzień w dzień?
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Olok  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 23 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-11-23, 22:25   

W ostatnim czasie jadem niestety nieregularnie. Nie mam po prostu czasu na jedzenie.
W sumie to jadam różnie. Są dni, że jem, jem i końca nie widać, a są i takie, że w ogóle nie jestem głodny.
Głównie jadam tylko :śniadanie, drugie śniadanie i obiado-kolację. Czasami w między czasie jeszcze coś słodkiego.
_________________
Z głupkami nie ma sensu rozmawiać. Przed głupkami trzeba się bronić.-W. Cejrowski
 

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-11-24, 13:11   

Raz jem bardzo dużo, raz bardzo mało. Generalnie uwielbiam słodycze, co kiedyś było dla mnie zgubne. Dzisiaj nawet kiedy jem dwie tabliczki czekolady dziennie trzymam tę samą wagę. Ostatnio nawet schudłam, co mnie martwi.
Uważam, że jedzenie to jedna z największych przyjemności, dlatego też nie mogłabym sobie jej odmawiać. :-)
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

twojakokaina  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-24, 13:13   

Ja jem tyle na ile mam ochotę. Nie liczę kalorii, niczego sobie nie odmawiam, bo prowadzę aktywny tryb życia
_________________
A kiedy będę umierać, uśmiechnę się i powiem: ku**a, fajnie było!
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2013-03-14, 19:40   

6:30 - śniadanie
9:30 - 2 śniadanie
12-15:00 - obiad
16.00 - owoc
18.00 - kolacja
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

nie to nie  

Mega wymiatacz

kocia mama



ImiÄ™: Kejt

Wiek: 33

Do³±czy³a: 27 Lut 2013

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2013-03-19, 18:30   

Zdecydowanie za dużo. Rano ok 8.00 jem śniadanie, bułkę z wędliną albo jakimś serkiem. Potem koło 11.00 zaczynam wciągać bez opamiętania, czekolada, banany, jabłka, ciasta, lody, wszystko popijam kubkiem kakao. To taka moja chwila dla siebie, bo Mała wtedy śpi, a ja siedzę sobie przed kompem i jem :)
Potem idę robić obiad, w trakcie tej czynności zjadam połowę tego, co ugotowałam, no bo przecież muszę spróbować czy dobre :-D
Następnie wracają domownicy, zjadamy obiad, pijemy kawę i jemy ciasto. Ja do samego wieczora co chwila nurkuję w szufladzie ze słodyczami :niepewny:
Około 20 jest kolacja przy barwach szczęścia i m jak milość, do tego winko, czasem whisky z colą.
_________________
"Wiesz, co się robi, jak życie dołuje? Mówi się trudno i płynie się dalej!"

Dori
 

toliveimeanfigh

User


Do³±czy³: 18 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-19, 18:52   

Niestety jem bardzo dużo. ¦niadanie, często nietreściwe, byle co. Zazwyczaj drugie śniadanie, najczęściej pączki, drożdżówki, słodkie bułki, rogale. Wszystko co wpadnie w ręce. Następnie obiad, chociaż często też jest na szybko. Fast-foody, warzywa na patelnię, makarony z kupionym sosem, zupki chińskie. Później kolacja, którą nadrabiam cały dzień. Zjadam wtedy wszystko co tylko jest w lodówce. Zdarza się, że pochłaniam dwie kolację, pierwsza ok. 21, a druga o 1/2 w nocy, to zależy o której kładę się do łóżka. W ciągu dnia podjadam jeszcze słodycze jakie tylko spotkam na swojej drodze. Kocham wieczory z komputerem i masą słodkości obok siebie. Lubię też owoce, które mogłabym w każdej postaci pochłaniać kilogramami, jednak grają tu chyba szczególnie zdrową rolę. Chciałabym to ograniczyć jednak gdy widzę coś dobrego nie mogę się powstrzymać. Nie jestem gruba, chciałabym nie tyle co schudnąć to ujędrnić swoje ciało, dodaję jeszcze, że od pewnego czasu pojawiają mi się rozstępy, ale masa się nie zmienia. -,-
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2013-03-20, 07:27   

Staram się zdrowo odżywiać. Dlatego jem regularnie, o ile mogę sobie na to pozwolić. Zwykle chwilę po wstaniu wypijam kawę i jem śniadanie. I co trzy godziny staram się jeść jakiś posiłek. Koło 11 jem drugie śniadanie, następnie sięgam po jakieś owoce, obiad, kolacja. Nigdy nie udaje mi się zjeść podwieczorku. Zbyt późno jadam obiady.
Ogólnie to lubię jeść. I to bardzo. Ale jedzenie silnie oddziałuje na moje samopoczucie, więc staram się wykluczać wszelkiego rodzaju słodkości i fast foody. Chociaż co do tych pierwszych mam niesamowitą słabość.
_________________
Drugs&hugs.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-03-20, 14:07   

5-6 posiłków raczej o tej samej porze dnia. Orientuje się mniej więcej w tym, co w siebie pakuję. Robię masę, o!
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-03-20, 15:00   

Dziś zjem pewnie dużo,bo czeka mnie bakanko. W innych przypadkach raczej nie jem dużo.
Jest godz. 15 zjadłem dwie kanapki,i czuję się pełny. Dziś nie mam ochoty na jedzenie. Jem co chcę i kiedy chcę
_________________
You know who i am
 

tigersuit  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lilia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 19 Lip 2012

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-03-23, 19:07   

Dużo jem, bez podziałów na posiłki. O siódmej śniadanie, o dziewiątej drugie, które rozciągam w czasie do wpół do drugiej. Potem jem czasem jeden posiłek, czasem kilka. Wieczorem obiad. Po obiedzie coś albo nic. Nie liczę kalorii, nie odmawiam sobie niczego, prócz czerwonego mięsa & wędlin, ale to raczej nie odmowa, bo i tak nie lubię tego jeść; za to z serem żółtym to zdecydowanie odmowa.
_________________
"Stworzyłem wszechświat, ale proszę, nie wiń mnie za to. Bolał mnie brzuch."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com