Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-10-27, 18:14   Przyzwyczajenia żywieniowe.

macie jakies swoje przyzwyczajenia??

ja mam ich dosc sporo
nie uzywam cukru
do prawie wszystkiego dodaje ketchup
nie pijam gazowanego
nie jem słodyczy
ostatni posilek jem po 18 i nie wyobrazam sobie zeby zjesc go kiedy indziej
nie jem czerwonego miesa
rano pierwsze co robie to pije szklanke wody

trwa to od kiedy pamietam. tak sie przyzwyczailam.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Fretka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 11 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 18:18   

no ja się przyzwyczaiłam, że wszystko co się tylko da solę bo nie mogę znieśc jałowego smaku no i też sypanie cukru do herbaty
 

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 18:19   

Do potraw z chlebem (np. jakaś zupa) musze mieć z serem, nigdy suchy czy tylko z masłem. Słodze 3 łyżki, obojętnie co to jest... Chyba tyle.
 

PrzemQ  

Hiper wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 23 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 18:21   

Ja mam tak samo jak Fretka, poza tym nie wyobrażam sobie zjedzenia czegoś z grilla bez sosu czosnkowego + musztarda. Pizza bez keczupu nie jest godna miana pizzy. Nie wiem czy to tez sie zaliczy do tego tematu ale zawsze do sniadania i kolacji herbatka ;) No i wpieprzanie cukierkow typu landrynek itd (bo czekolada blee ;d) garsciami ;)
_________________
„ZdolnoÅ›ci specjalne – kowalstwo mentalne
Najbardziej nierealne wizje przekujÄ™ ci w plan
Nie uwierzysz mi i tak, ale to już twój problem
¯e podbijać rzeczywistość potrafisz tylko na kompie.”
 

humusek

Stały User



Do³±czy³: 24 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 18:21   

Ktoś chyba kiedyś powiedział, że jesteśmy sumą swoich przyzwyczajeń. Ja od lat nie mogę nauczyć się wcześnie wstawać i nie siedzieć do późna (często bardzo późna). To moje najgorsze przyzwyczajenia:)
Jeśli chodzi o jedzenie i picie, to z pewnością jestem przyzwyczajony do alkoholu. Od słodyczy się odzwyczaiłem, ale lubię sobie czasem przekąsić jakiegoś fast-fooda. Nie używam masła, nie słodzę herbaty i to chyba tyle. Nigdy nie przywiązywałem szczególnej wagi do tego, co jem.
_________________
filmnotki
 

Thomas  

User

Zdrap Tu ######



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 26

Do³±czy³: 23 Pa¼ 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-10-27, 18:24   

ja słodze 2 łyżki, jak nie ma sera topionego, to jem grzanki
nie przepadam za colÄ… / wolÄ™ fante
nie lubie corn flakes-ów
_________________
gfzesbyvfmhjgfbhfhgfgsddbncgxsnhsdfhfasjhmhftrwerftkfrmtykgcdcgn
tak wiem nudzi mi sie
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 18:29   

Ja również nie słodzę.
Kanapek z ogórkiem czy pomidorem nigdy nie solę, w ogóle mało solę, nawet ziemniaki gotowane bez soli mi smakują doskonale (jeśli ktoś zapomni posolić, bo tak to nie dają mi się namówić).
Kolacji też po 18 nie jem, chyba, że jakoś od święta.
Nie wyobrażam sobie żeby wstać w nocy z głodu, pójść do lodówki i coś zjeść.
Kocham curry, bez curry nie ma kotleta, jajecznicy, nic.
Na śniadanie niemal zawsze jem serek homogenizowany, albo jogurt, albo piję mleko. Musi być coś mlecznego na śniadanie u mnie.
¦niadanie jem zaraz po przebudzeniu, poprzedzone ewentualnie szklanką ciepłej wody jak mi sie zechce, jest mi potem bardzo niedobrze ale ponoć to zdrowe.
Gdy mam ochotę na coś słodkiego a rozum mi podpowiada, że lepiej mi będzie jak tego nie zjem, to piję wodę aż w końcu mnie brzuch rozboli albo mi się zrobi niedobrze. A zanim przestanę cierpieć to juz mi się odechciewa jeść cokolwiek.
Jedząc zestaw kotlet+ziemniaki+sałatka (chociaż ostatnio mi sie jakos nie zdarza) od dziecka zaczynam od surówki i najpierw zjadam ją całą. Motywuje to od zawsze faktem, że zimna sałatka nijak mi nie pasuje do ciepłej reszty i pragnę się jej pozbyć jak najszybciej.
Ciasto czy tort zawsze jem warstwami, warstwa po warstwie. I batony i ciastka też.
Jabłko zjadam zawsze z ogryskiem i również z patyczkiem.
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-10-27, 18:29   

nienawidzę żółtego sera
jestem uzależniona od ketchupu
zawsze jak mam kanapkę z szynką to podgrzewam ją w mikrofalówce
rano muszę zjeść coś słodkiego.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-10-27, 18:35   

Zupe przepijam woda.....
Zero herbaty.
Nie jadam dużo,ale najgorsze chyba to,że jem jak jestem głodna albo "jak mi sie przypomni" a czasem wypada na powiedzmy godz.23...
ogólnie dużo słodyczy,wody mineralnej i owoców :)
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 18:36   

Przyzwyczajenia ? potrawy gotowane, pieczone w foli bądź pergaminie ew. potrawy duszone, ale bez uprzedniego obsmażania - po prostu nie jem, unikam potraw smażonych.
Rano nie jem - chyba, że jabłko w drodze na tramwaj.
Staram się jeść ostatni posiłek minimum 4h przez snem - lekkostrawny.
Jem dużo warzyw.
Unikam zbyt mocno doprawiania potraw ostrymi przyprawami. Pewnie by się jeszcze kilka znalazło, to tak na szybko.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-10-27, 18:40   

Mizantrop napisa³/a:

Unikam zbyt mocno doprawiania potraw ostrymi przyprawami.

a ja wlasnie na odwrot, uwilbiam jak mnie piecze w srodku, uwielbiam mrowienie na ustach po zjedzeniu papryczek chili.

nie uzywam soli.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-10-27, 18:40   

Nie używam masła. Zawsze podgrzewam bułki, na których jem tylko różnorakie sery.
W ogóle, to... Sery, sery, sery. To chyba moja ulubiona rzecz.
Jestem uzależniona od puszkowanego pepsi i od Mini-Pizzy.
I- co najważniejsze- mam blokadę psychiczną i fizyczną przed pomidorami. Jadłam je tylko kilka razy w życiu i mam złe wspomnienia. Można powiedzieć, że to już fobia przed.. tym czerwonym, mokrym "czymś".
Staram się nie przesadzać z przyprawami w przeciwności do mojego brata, który- jak sam o sobie mówi- doprawia przyprawy jedzeniem.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Edyn

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 19:44   

Do jajecznicy zawsze dodaję jak najwięcej przypraw, tyle ile mam pod ręką, cokolwiek to by nie było.
Kanapki z pomidorem zawsze solę i dużo pieprzę.
Nie pijam herbaty w domu, zawsze, gdy jestem gdzieś w gościach. Chyba tylko wtedy mi smakuje.
Codziennie na śniadanie płatki Corn flakes z mlekiem^^
Jajek w każdej postaci oprócz ugotowanych na miękko nigdy nie solę. Ogólnie nie lubię soli.
Piję tylko wodę lub ewentualnie te gęste soki. Rzadko co innego.
_________________


Trudno jest powiedzieć akurat tyle, ile się chce powiedzieć.
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 20:08   

SÅ‚odzenie herbaty - nie lubiÄ™ tego dziwnego smaku herbaty bez cukru.
¦niadanie jem na szybcik - ubieram się i w między czasie jem kanapkę.
Potrafię zjeść coś palcami, kiedy nie mogę sobie z czymś poradzić widelcem czy nożem. :oops:
Chleb smaruję masłem, nie lubię suchego, ostatnio nawet zauważyłam, że kiedy w mięsie jest coś tłustego, wygryzam to i odkładam na bok.
Po moich kilku wypowiedziach, wnioskuję, że nie potrafię jeść. :-D
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 21:05   

nie jadam mięsa , kompletnie - ¯ADNEGO.
ogólnie to jak coś mi posmakuje to mogę jeść miesiąc jedno i to samo.
przykład - dżem brzoskwioniowy mojej babci , jem go już na śniadanie od pół tora miesiąca i żyję :-D tak samo kiedyś było z płatkami Cheerios zbożowymi , jadłam trzy miesiące.

Ogólnie nie zwracam uwagi na to co jem , jakoś mnie to nie rusza.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com