Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-12, 20:45   

Ja na razie mieszkam w domu z rodzicami i nie planuje wyprowadzki. Powiedzmy sobie szczerze sama bym nie dała rady ;) dobrze mi się tu żyje i chcę tu jeszcze trochę pomieszkać.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-04-12, 21:04   

Napewno wypowiadałam się w tym temacie..hm..ale myślę ,że wiele się zmieniło.Chcę się wyprowadzić, najchętniej zamknęłabym oczy na cały przyszły rok, chcę się wyprowadzić, wyjechać z tego miasta, zostawić wszystko za sobą, zacząć tam gdzie nikt nie będzie patrzył na przeszłość, gdzie żadne miejsce nie będzie mi jej przypominało. Z drugiej strony się boje znaleźć w jakimkolwiek obcym miejscu i poradzić sobie, boje się ,że gdziekolwiek wyjadę będe wracała z płaczem do domu , eh zobaczymy.
_________________
Drugs&hugs.
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-13, 04:22   

Może to dziecinne ale chciałbym żyć na jakiejś bezludnej średniej wielkości tropikalnej wysepce na środku Pacyfiku i umieć tam przeżyć :)

A tak przyziemnie to się przeprowadzę na Florydę czego jestem pewien. (Jeśli inne plany nie wypalą)
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-13, 15:06   

swEeTbOyMuah napisa³/a:

przeprowadzÄ™ na FlorydÄ™

ciekawy pomysł . Ja chciałabym się przeprowadzić do miejsca gdzie będę mieć wakacje cały rok ;) . Marzy mi się albo Numea, albo jakieś miasto w Australii koło wybrzeża ;)
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Inferior  

Mega wymiatacz

Ludź chyba...



ImiÄ™: Ola ;)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 21 Kwi 2009

Sk±d: Zabrze! :]

   

Wys³any: 2009-04-22, 14:26   

Ja chcę iść na studia gdzieś dalej od miejsca zamieszkania, żeby w akademiku mieszkać. Po tym co moja siostra przechodziła u mnie w domu, że nic nie mogła, bo ma się uczyć to ja dziękuję.
Jakie są warunki przyjęć do akademików?
Poza oczywiście opłacaniem go i studiowaniem ;)
Jak daleko trzeba mieć do uczelni, żeby móc wynająć akademik?
Wie ktoÅ›? ;)

A po tym to znaleźć dobrą pracę no i mieć swój domek gdzieś na Mazurach np. <3
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-22, 14:30   

Inferior napisa³/a:

Poza oczywiście opłacaniem go i studiowaniem ;)



Odpowiednia odległość miejsca stałego zamieszkania. Jeśli mieszkasz za blisko, to owszem, możesz dostać akademik - ale dopiero w momencie, kiedy ci potrzebujący dostaną miejsca. Jak starczy dla ciebie - też możesz dostać. Przeważnie zarząd akademików udostępnia liste miejsc, którym się nie należy jako taki pokój.

Ha, i wcale nie trzeba studiować, aby miec pokój w akademiku, wtedy tylko stawki są nieco wyższe.

Z "doświadczenia" wiem, że najlepiej jest jednak mieszkać z rodzicami w trakcie studiów. Akademiki może i są fajne, ale nie możesz tam liczyć na prywatność ani na to, że sąsiedzi będą cicho akurat wtedy, gdy będziesz się chciała uczyć. Pewnie, jest wiele zalet; dużo znajomych, imprezy, szybki obieg jakis kserówek ze studiów, ale moim zdaniem nie warto ^^ Poza tym czasem jest bardzo drogo -wręcz nieadekwatnie do warunków, które owy akademik oferuje. No i mnóstwo kasy idzie, jak chcesz studiować hen daleko od miejsca zamieszkania. Naprawdę mnóstwo.
 

myownway  

Hiper wymiatacz

sprzedawca marzeń.



Do³±czy³a: 29 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-03, 17:14   

ja chcę się wyprowadzić jak najszybciej. chcę skończyć studia (ale nie w rodzinnym mieście), a potem chciałabym wyjechać do Japonii albo Stanów Zjednoczonych.
_________________
Niestety, rzadko koło zdarzeń obraca siła naszych marzeń.
 

anek  

Wymiatacz



ImiÄ™: anka.

Wiek: 31

Do³±czy³a: 15 Maj 2009

Sk±d: lublin.

   

Wys³any: 2009-05-17, 12:38   

chciałabym.
ale do tego trochÄ™ czasu.
no ale tak jak piszę, chciałabym się usamodzielnić.
 

Troll  

Wymiatacz

Troll Xd


Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-29, 03:23   

Plany Hmm SÄ…
1 Sączyć szkołe Zeta zawód mechanik
2.popracować kilka lat w domu w warsztacie pracy jest od uja :<
3.zaoszczędzić kasy trochę postarać się o wizę
3.Wyjechać z polski
4.Zacząć nowe życie
5.jak najczęsciej odwiedzać rodzinny dom
6.Na stare lata wrócić do polski by być pochowanym w rodzinnym kraju....
takie moje plany na przyszłość są....
 

Gorzka  

Stały User

czekolada.



ImiÄ™: Aneta

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-29, 12:13   

Ja się wyprowadziłam już rok temu. Ze względu na szkołę. Oczywiście jestem na utrzymaniu rodziców, ale przynajmniej mam pełną swobodę.
Nie wyobrażam sobie 3 lub 4 lat jeszcze w domu.

A teraz to zamierzam się po skończeniu szkoły wyprowadzić do Gdańska, do mojego Słonka i tam studiować :). I pewnie już tam zostać.
_________________


I jak chuligan mam pełen kuli gun.
 

Boreeed  

Wymiatacz

no no przychódź ;))



ImiÄ™: Magda

Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Cze 2009

Sk±d: no to 'sRu'

   

Wys³any: 2009-07-21, 15:19   

Już myślaalm że zwariowałam czy coś...otóż w rozmowach z moimi koleżankami dowiedziałam sie ze one wcale nie chca sie wyprowadzac z tej miejscowosci w ktorej mieszkamja i ze swojego domu, a ja zawsze o tym rozmyslalam. Jak najdalej od tego, rozpoczac nowe, niekoniecznie "uslane rozami"życie z ukochana osoba przy boku ;dd
_________________
Mówia ze kiedy rodzi sie czlowiek z nieba spada dusza i rozpada sie na dwie czesci..jedna z nich trafia do kobiety, a druga do mezczyzny Natomiast cale zycie polega na odnalezieniu tej drugiej polowy..polowy swojej wlasnej duszy...polowy samego siebie.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-21, 15:33   

Jak nie mogę dogadać się z mamą, to marzę, by wreszcie wyprowadzić się z domu, byle dalej. :-P Ale tak naprawdę żal by mi było. Jest mi tu dobrze. Po za tym czuję się czasami głupim dzieciakiem, który puszczony samopas, narobiłby głupot. ;) Coraz rzadziej, ale jednak. Ale pewnie za 2 lata i 3 miesiace jak dorosnę, zachce mi się wolności.
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-07-21, 18:56   

Ja się czuje beznadziejnie w domu, gdy tylko skończe szkołe, znajde prace i pozwolą mi na to finanse to się wyprowdzam, a zawsze marzyłam o wyjeździe do usa. Miała bym spokój ze wszystkimi debilami z mojej okolicy, z rodzicami i walnięta siostrą.
 

fog777  

Stały User



Do³±czy³: 31 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-07-21, 19:05   

Nie czuje się dobrze tu gdzie mieszkam. W domu jest fajnie i na pewno będzie mi go brakowało, ale poza domem... Nie ma w sumie za czym tęsknić, kiedyś było inaczej.

Ja od października się wyprowadzam do innego miasta, drugi koniec polski w sumie. ;]
Może tam odżyję, bo tutaj się najzwyczajniej męczę i ,,czegoś" mi brak.
Z drugiej strony obawiam się tego wyjazdu. Ale nie chodzi o to czy sobie poradzę, czy, że będę sam jak palec, bo tak nie będzie.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-07-21, 19:17   

Hmmm. Z jednej strony bardzo chcę się usamodzielnić, wyprowadzić się, ale z drugiej strony wiem, że mimo wszystko będzie ciężko i nie mam pojęcia jak dam radę sobie sama;x. Będę strasznie tęsknić za rodzeństwem i babcią. To jest pewne. Nie mniej jednak taka wyprowadzka czeka mnie już wkrótce, chociaż nie jestem na nią gotowa;).
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com